Eddie Hall, który w 2017 roku zdobył tytuł Najsilniejszego Człowieka na Świecie podjął tym razem wyzwanie, w którym celem była utrata wagi. Zapowiedział, że w 17 dni zgubi 20 funtów (9 kg) i tak się właśnie stało! Schudł z 168,5 kg (371,5 funtów) do 159,2 kg (351 funtów). Całość oczywiście udokumentował na swoim kanale na YouTube. Dodatkowo dostał propozycję pracy nad kilkoma projektami telewizyjnymi dla kanału History i będzie miał własny serial telewizyjny „Eddie Eats The World”.

„W 17 dni straciłem 20 funtów. Waga jest dla mnie nieistotna. Nie obchodzi mnie to, ile ważę, to było tylko wyzwanie, by pokazać, że mogę stracić 20 funtów w ciągu 17 dni, używając odpowiednich produktów i diety. Było dla mnie ważniejsze to, jak wyglądam. Moja rada, którą dałbym każdemu, kto to ogląda: pi****l to, co pokazuje waga. Będziesz szczęśliwy tak długo, dopóki czujesz się zdrowy, wyglądasz zdrowo i jesteś zadowolony ze swojego wyglądu.”

https://youtu.be/9SpU35FGsF8

 

W filmie Hall wyjaśnił też, że podczas wyzwania dużo pływał, boksował i jeździł na rowerze. Wszystko po to, aby osiągnąć cel utraty wagi. Równie ważna, jak ruch, była dla niego również dieta niskowęglowodanowa. Eddie Hall ma prawdziwy sportowych charakter i udowodnił, że jest w stanie dokonać niezłej metamorfozy w krótkim czasie. Jak oceniacie jego wyzwanie i przemianę?

Komentarze (3)
domosos

Przy tak duzej masie idzie zrobić taki wynik.

0
Egon33

W głowie się nie mieści że człowiek jego wzrostu wstał z 500 kg !

0
HarbisonS

Thanks for sharing, I found a lot of interesting information here. A really good post, very thankful and helpful that you will write many more posts like this one.

https://www.mybkexperience.one/ 

0