SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4656875

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Fajnie Pilek :) trzeba spełniać marzenia. Oglądam teraz taki serial Służby Specjalne. Widział ktoś? Jak myślicie, ile w tym jest prawdy co pokazują?

W ogóle kiedyś o tej porze bym pewnie dopiero chował skrzypce do futerału... A teraz pięć minut pobrzdąkam i mi ręce odpadają. W sumie nie mam siły skupić się na niczym wymagającym bardziej niż gapienie się w ekran. Powinienem się uczyć ale nie mogę się skoncentrować. Czuję się trochę tak jakby minęło kilka lat a to tylko parę miesięcy i mnie to tak już zniszczyło. Badajcie się regularnie, mówię Wam bo nowotwór wcześnie wykryty dużo łatwiej wyleczyć.



Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-22 23:22:58

Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-22 23:23:51
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
Wikingów sobie zobacz albo Grę o Tron, to przekonasz się, że leżenie w jednym miejscu nie musi być takie złe

Co do Służb Specjalnych, to widziałem tylko film, który w moim odczuciu był nawet dobry. Widzę, że w serialu są ci sami aktorzy, także może kiedyś do niego siądę. Niemniej uważam, że część z tych historii jest mocno przekoloryzowana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
No służby specjalne bardzo spoko się ogląda, ale to krótki serial chyba siedem odcinków. Wcześniej oglądałem Suits też bardzo spoko. Grę o tron chyba też obejrzę.

W ogóle przenieśli mnie z powrotem na normalną sale co mnie bardzo cieszy bo w końcu rodzina może do mnie wejść. Dzisiaj babcia mi rano naleśniki ze szpinakiem przyniosła a mama kurczaka z brokułami. To tak smacznie pachnie a ja nie jestem w ogóle głodny. Nie lubię jeść na siłę a ostatnio ciągle muszę to robić. Jak żyć?


Zmieniony przez - Wysockiidzmoczycgabke w dniu 2019-01-23 10:45:35
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Yoshi87 FIGHT24.PL
Ekspert
Szacuny 2584 Napisanych postów 23357 Wiek 36 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 337408
pilek
Jak tam Dremor Twoje ćwiczenia myzycczne? Ja wracam pomału do pisania muzyki. Generalnie odnośnie moich planów to prawie wszystkie wykonałem. Idzie coraz lepiej. Wiatr w żagle łapię...


pilek, jak wygląda takie pisanie muzyki? Układasz nuty, czy jak? Nie mam bladego pojęcia jak to wygląda
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Udało się opchnąć dwa naleśniki. Będzie masa :D
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 780 Napisanych postów 2399 Wiek 5 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 37735
https://m.

class="link" target="_blank">

Widzieli?


Zmieniony przez - Sepko w dniu 2019-01-23 14:05:23
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 537 Napisanych postów 15855 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 256574
no wiadomka
dobry HL
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3125 Napisanych postów 22804 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 208988
Ja akurat lecę w oldschool i wszystko nutami na pięciolini. Kartka + papier.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
k***a ... mróz ... dżewo idzie moment
wungiel drogi
a jeja jeja
pieruna
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5248 Napisanych postów 17642 Wiek 45 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 163175
Wungel drogi je synek. Wez lod jakigos miglanca co mo na lewo. Pierzynskie gizdy geltu rach**om za wungel jak za jaki dobry wurst.

Z seriali polecam Punisher netflixa. Obecnie leci drugi sezon.

No i w koncu w moich rekach! Ale przyszlo jak nie mam czasu czytac w tym tygodniu, a po kilka kartek nie lubie

"CHO NO TU" - Seba

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

WHEY premium