SFD - po prostu najlepsze ceny! RABATY DO 90%
SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne Forum

W tym spamie nie ma miejsca na głupot pisanie

temat działu:

Scena MMA i K-1

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 5768223

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1925 Napisanych postów 5348 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29737
Ja mam nadzieje, że Ferrari wygra z Łaszczykiem i wszystkim "prawdziwym sportowcom" pęknie dupa
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 5057 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31775
bane158
Prosiaczku ja także mam go w dvpie , tylko to jest MMA a nie boks i te mało techniczne strzały wchodzą (dlatego jestem ciekaw tej walki , jak wypadnie sportowiec naprzeciwko chaotycznemu "cepiarzowi " )



no tak , tylko że trzeba wziąć pod uwagę jeszcze skalę , ten Ferrari cały to ma 1, 77 i plus minus 80 kg tak przynajmniej podają a Łaszczyk to jest waga piórkowa czyli niecałe 60 kg i wzrostu też niecałe 1,70
także przy tej różnicy cepy nawet na gardzie robią wrażenie a to już czysta biologia

to tak jakby w boksie walczył pół ciężki z lekkim tutaj też by cepy wchodziły jak w masło

natomiast Frans Botha vs Mighty Mo to już była w miarę "równa" walka obaj wielkie knury nabite z petardą w łapie i betonowym łbem no i obaj wiedzą co się z pięściami robi ... coś tam jednak potrafili swego czasu

( Frans przyjął pechowo pierwszy strzał i już ustawił on walkę ... życie)


Zmieniony przez - QhuTaz w dniu 1/17/2023 9:05:34 AM
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1925 Napisanych postów 5348 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29737
sam Łaszczyk mówił, że go naklepie w każej dyscyplinie i wadze a potem pet zaczał stawiać warunki co do wagi
prawdziwy wojownik
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 5057 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31775
Jacob2904
Ciekawe ile Pudzian mógłby nabić tytułów Mistrza Świata Strongmen. I tak w sumie ma ich 5 czyli najwięcej ze wszystkich, a piąty tytuł zdobył jak miał 31 lat. Chłop mógłby z kilka tytułów myślę na luzie zgarnąć ze 2 może 3. W 2009 już bardziej chyba szedł w stronę MMA a i tak tylko z Savickasem przegrał. No, ale coś za coś, dzięki w sumie m.in. Pudzianowi MMA się w Polsce rozpropagowało. Walka Najman vs Pudzian to był taki początek wielkiego MMA imo. Pamiętam to dobrze, sporo było szumu. Ja się właśnie od tamtego momentu zainteresowałem MMA, czyli 2009 rok.


po mojemu szósty tytuł był jak najbardziej w zasięgu (i to bardzo blisko) bo przegrał tylko z BigZ i to też nie była żadna deklasacja po prostu drugie miejsce a już wtedy zajmował się wszystkim tylko nie strongmanem tańczył śpiewał jurorował w telewizji się pojawia biznesy prowadził , nawet mógłby pokusić o 7 tytuł jeszcze za rok , nie wiadomo jednak jak organizm miał wyeksploatowany ... i to chyba wszystko bo jak pamiętacie wtedy następował przełom i kończyła się ta era strongmana bardziej dynamiczna a nastała era gargantuicznych ciężarów gdzie kondycja ambicja i technika nie były już tak premiowane jak czysta statyczna siła , zmieniły się też konkurencje trochę , mniej różnych wiązanych przeciąganych łączonych
i zaczęły pojawiać się chłopy jeszcze większe przy których nawet Radzikowski ! był mały a w wywiadzie opowiadał że bywało że był najmniejszy przy wadze 150 kg i tu myślę Pudzian już nie byłby takim dominatorem
jednak swój czas wykorzystał na piątkę z plusem ... w sumie to Pudzianowski Lewandowski Małysz Kubica i teraz gówniara z paletkom Świątek ( nawet Gołota Michalczewski czy Adamek są mniej znani na świecie)
1

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 3003 Napisanych postów 5057 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 31775
YebatzKimona
sam Łaszczyk mówił, że go naklepie w każej dyscyplinie i wadze a potem pet zaczał stawiać warunki co do wagi
prawdziwy wojownik


te wszystkie Freak Fight to jest dobry kabaret więcej ludzie się fazują tym gadaniem tymi konferencjami niż tą samą "walką"
a Łaszczyk też gamoń trochę bo już jest po 30 a w tym wieku w jego wadze to już raczej kończy się kariery i chyba już więcej nie wyboksuje nic poważnego , tam go trochę swego czasu Wasilewski na początku w Ameryce promował trochę pchał go i cholera wie co mu nie pasowało , a tera boksuje gdzieś w domu kultury czy w hali sportowej imienia "Atletów Polskich"

a że kibicuje Kamilowi no raz że boks trochę oglądam i lubię dwa że nie miałem pojęcia o tym Ferrarim dopóki się walka nie okazała
chociaż przy tej różnicy warunków fizycznych to wcale bym się nie zdziwił jakby na płaszczyk dostał na biorąc pod uwagę że to jeszcze będzie MMA czy jakiś kickboxing to już różnie może być
2

bywa że ludzie potykają się na drodze życia ... Ja potrafię potknąć się w drodze do kibla ... ehhh życie

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 1925 Napisanych postów 5348 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 29737
Ja wiem czym sie fazują bo śledze frek fight polskie od samego startu, a łaszczyk gadał bzdury długo przed podpisaniem kontraktu żeby sobie te walke wyszczekać
1
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5245 Napisanych postów 17642 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163184
QhuTaz
największy wał to był jak sędzia podniósł walkę kiedy Najman macerował Saletę w dosiadzie !
gańba !


Neinmann dostał na p***e a za drugim razem "złamał nogę" czyt. obok sobie piszczel i usiadł

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5245 Napisanych postów 17642 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163184
*obił

"CHO NO TU" - Seba

...
Napisał(a)
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 2691 Napisanych postów 9027 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 221773
YebatzKimona
Ja mam nadzieje, że Ferrari wygra z Łaszczykiem i wszystkim "prawdziwym sportowcom" pęknie dupa

Wogóle wśród tych freaków jest kilku nawet utalentowanych chłopów , taki tyburski np
Wcale bym się nie zdziwił jakby wygrał z (dzisiejszym już niestety porozbijanym ) Materlą
...
Napisał(a)
Ekspert
Szacuny 5245 Napisanych postów 17642 Wiek 47 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 163184
W odpowyna nasilenie nagłych niewyjaśnionych ataków serca, zwłaszcza u dzieci, nastąpił wysyp idiotycznych "naukowych" artykułów w sieci

Sami zobaczcie

https://www.instagram.com/reel/CngST24NZ9P/?igshid=YmMyMTA2M2Y= 

"CHO NO TU" - Seba

Potrzebujesz szybkiej i rzetelnej porady z zakresu treningu, dietetyki i suplementacji? Skorzystaj z porad naszych ekspertów!
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

UFC 203: Miocic vs. Overeem – wyniki

Następny temat

mma; )

electro
Polecane artykuły