Jeśli myśleliście, że widzieliście już wszystko, zobaczcie TEN filmik. Słyszeliśmy już o podglądaniu z ukrycia wysportowanych dziewczyn, ale tego jeszcze chyba nie było. Pewien mężczyzna został przyłapany na masturbacji w siłowni „Virgin Active” w mieście Stellenbosch na Uniwersytecie Południowej Afryki.

Jego obiektem była dziewczyna, która wykonywała w danej chwili przysiady i która może się pochwalić wspaniałymi pośladkami. Jak widać na filmie, facet ten kompletnie się nie krępuje, że wokół niego są ludzie i że poddaje się czynności, którą powinno robić się w domowym zaciszu. Myślał, że nikt tego nie zauważy, jeśli przykryje się ręcznikiem, ale nie umknęło to uwadze jednego z klubowiczów wykonujących cardio, który nagrał krótki filmik. Pamiętajcie, żeby nie robić takich rzeczy na siłowni, bo czasy są takie, że zawsze znajdzie się ktoś, kto czai się za rogiem ze smartfonem w ręku :)

Zobacz film

Komentarze (4)
lordknaga

moze jakas fithalina - insta blogerka, myslicielka, influenserka, zawodniczka bikini , zuploadowala zdjecie z najnowszym bialeczkiem od sponsora wypinajac przy tym zad albo pokazujac melony... albo tez , fithalinka miala rozbierana sesyjke selfi z wlasnym telefonem przed lustrem na silce :-9

2
SzK

Oj tam, może się po prostu drapał :D

1
anubis84

Trening przedramion zaliczony :-D

4
domosos

Dobry kolo, w dobie telefonów komórkowych takie akcje wykonywać

0