SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4124872

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
SięNiePoddawaj
A gdzie to badanie jest? bo aż chce zobaczyć. Najlepsze jest to że te negatywne fejkowe badania to wrzucają konta nieznane i świeże :D Mój współlokator właśnie zrobił odblok na actizie która ma tylko 21 % :D :D :D


Co potwierdza wstecznie badanie, że hcg tam jest. Poza tym może z jedną partia taką fuszerkę zrobili, a ta ekipa z kulturalne suple zbadala 5 partii, 4 wyszły ok, jedna do dupy i ta poszła w świat, albo w inny sposób. Nie bronię żadnej ze stron, po prostu wskazuje na różne możliwości i dla mnie w takiej sytuacji powinni teraz publikować własne badania tak jak Imperial.

Wrzucam jeszcze raz, mimo że sam mam tej actizy trochę, wbić wbije, ale raczej zgodnie z tym co wyszło na badaniu, szybko się okaże czy słusznie czy nie po skoku bądź jego braku estro, na jakiś czas mam pregnyl i mam nadzieję, że to jednak fake, a actiza udowodni to wrzucając swoje badania tak jak Imperial. Jak nie to dla mnie będzie oznaczać, że zakupie gdzie indziej Imperial lub Panax.


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104210
Jest nowe przebadane HCG. Hcg Puretrig. 1138 I.U czyli 22,7%

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 14 Napisanych postów 505 Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 14770
Ment z panax pharma opłaca się?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 111 Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2596
MK 677 jakiej firmy ? Która firma na rynku najlepsza ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 861 Napisanych postów 13725 Wiek 51 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 126170
Kumpel jadł mk677 z Androchemu i był zadowolony.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 36 Napisanych postów 118 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 3242
Mahler
Jest nowe przebadane HCG. Hcg Puretrig. 1138 I.U czyli 22,7%

I tak będzie z każda piwnica , surowiec jest w pytę drogi i ciężko dostępny , nawet big pharma nie ogarnia tematu. Zaraz będzie że badania ch**owe jak z actiza. W grę wchodzą grube miliony , wiele osób bierze chajs za pimpowanie tych HCG i kto by nie zrobił wyników zawsze powiedzą że to oszustwo . Czekam jeszcze na tą polską kopie pregnylu co mówią że apteka , ponoć jajca urywa taki dobry .
Czas sprawdzić inhibitory aromatazy piwniczne i cabasery, będzie się działo .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2245 Napisanych postów 12666 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170950
Widzę nagły przypływ specjalistów od big pharmy, badań i obecnej sytuacji na rynku surowców, czekamy czekamy, zaraz się okaże że my teścia nawet nie bijemy
a legalnie działające labolatoria do badań zawartości są dogadane z korporacjami farmaceutycznymi i nas celowo oszukuja,
szklana kule ktoś posiada na stanie? Myślę że jest tu kilku "fachowców" którym może okazać się niezbedna,

zobaczymy który lab wyjdzie dobrze, trochę rozjaśni nam powstała sytuację na forum
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Ja nie wierze tym wszystkim badaniom. Najlepiej przybic i isc na badania i tyle. Tak samo kiedys byla stronka anabolic lab kilka lat temu i wszyscy sie tym jarali a tez sie okazalo ze oszukuja i edytuja te badania zeby pogonic swoj towar. Raz im nawet wyszlo ze w jakims propie jest 10% tescia a ludziom po badaniach krwi wyniki lecialy w kosmos
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21595 Napisanych postów 30818 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870850
Bo tak jest. Ja wierzę w to, co wiem kto wysyłał do badania. Co do tej strony to już pisałem że robili wały, bodajże z gh androchemu wyszło, gdzie celowo zaniżyli wynik. Producenci andro potem sami doszli do tego. Ale kto chce niech łyka, ja już się nie wypowiadam co do tych badań.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
prz1993
Bo tak jest. Ja wierzę w to, co wiem kto wysyłał do badania. Co do tej strony to już pisałem że robili wały, bodajże z gh androchemu wyszło, gdzie celowo zaniżyli wynik. Producenci andro potem sami doszli do tego. Ale kto chce niech łyka, ja już się nie wypowiadam co do tych badań.


I to potwierdza wiarygodność i solidność Andro. Tego samego można oczekiwać po actizie czy tym co dziś się pokazało. Jak już wspomniałem, skoro mają pewny towar to w mig obalą oskarżenie, a kilka takich akcji i cała ekipa zostanie zdyskredytowana
Jeśli tego jednak nie zrobią, to znaczy że im na klientach nie zależy, a ci "badacze" cel osiągnęli. Proste
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium