SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4107740

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3704 Napisanych postów 6243 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173654
Widziałem chyba te badania na Youtube minikoks wrzucił filmik z testem tych teraz sam myślę o dołożenie do cyklu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3704 Napisanych postów 6243 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173654
5 różnych hgh badał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9131 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470200
21dorian21
Co do pytania o symex Xtane ze strony 1097 to badania przed 146 estro po 2,5tyg i 11 czy 12 tabletkach spadło uwaga na ...134 czyli fakty są takie, że lipa a nie działa. Sam się kierowałem opiniami z tego tematu po przejściu z ari wziąłem to cudo i wyszło jak wyszło. Glandex po 4 tab zdłatwił sprawę




Mi 1 tab e3d trzyma srodek normy na 875mg testa week
Mozliwe ze tego lata kilka wersji juz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16170 Napisanych postów 18095 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196595
U mnie i wielu znajomych xtane działa normalnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
rYchUmTk
Widziałem chyba te badania na Youtube minikoks wrzucił filmik z testem tych teraz sam myślę o dołożenie do cyklu


Badania Minikoksa nie maja nic wspolnego z prawda. Film zrobiony w celach marketingowych, by wypromowac Oxytropin Endogenic nowego klona globala, royala, domestica. Nic wiecej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 12010 Napisanych postów 24512 Wiek 37 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 306514
kosta83
U mnie i wielu znajomych xtane działa normalnie.

Potwierdzam
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3704 Napisanych postów 6243 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173654
sroxxx
rYchUmTk
Widziałem chyba te badania na Youtube minikoks wrzucił filmik z testem tych teraz sam myślę o dołożenie do cyklu


Badania Minikoksa nie maja nic wspolnego z prawda. Film zrobiony w celach marketingowych, by wypromowac Oxytropin Endogenic nowego klona globala, royala, domestica. Nic wiecej.


Być może nie mówię że tak nie jest jedynie co widziałem to badania 6hgh firm może to i reklama ale też sa wyniki badań co pokazują realia co i jak jest w danym produkcje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9054 Napisanych postów 82737 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699782
sroxxx
rYchUmTk
Widziałem chyba te badania na Youtube minikoks wrzucił filmik z testem tych teraz sam myślę o dołożenie do cyklu


Badania Minikoksa nie maja nic wspolnego z prawda. Film zrobiony w celach marketingowych, by wypromowac Oxytropin Endogenic nowego klona globala, royala, domestica. Nic wiecej.


Powiedział ci o tym czy jak ?
Jego badania potwierdziły wcześniejsze badania , wiec akurat nie widzę tutaj nic dziwnego .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3704 Napisanych postów 6243 Wiek 34 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 173654
Powiedziałem że widziałem podobne badanie na Youtube nie wiem czy sa ok czy
Nie tylko tyle nie ma po co robić tyle szumu bo nie jedne tu badania potwierdzamy wcześniejsze badania;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sroxxx
rYchUmTk
Widziałem chyba te badania na Youtube minikoks wrzucił filmik z testem tych teraz sam myślę o dołożenie do cyklu


Badania Minikoksa nie maja nic wspolnego z prawda. Film zrobiony w celach marketingowych, by wypromowac Oxytropin Endogenic nowego klona globala, royala, domestica. Nic wiecej.


nawet jesli to na chwile obecna endogenic jakosc ma dobra. z ug jest tak ze nic nie tra wiecznie
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium