SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4129986

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
arek.z90
Lux1980
Ja lecę met inj z andro , i jestem bardzo zadowolony

Jak z zapachem? Mocny dziwny zapach czy raczej niewyczuwalny? Te dwie, które brałem śmierdzą nawet przed otwarciem i po obu kaszel dusi.


Tak , jest specyficzny zapach , Antek inj podobnie wali , i musiał wyładować w piwnicy . Co do kaszlu i duszności , to często mam , nawet bijąc testa . Wiec duszności i kaszel , to dla mnie nie jest to jakiś wyznacznik .
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
mesja1905
To fakt . Plus ja odczuwałem specyficzny smak metaliczny w ustach po tej mecie . Od tego zapachu można się uzależnić Haha kobita moja powiedziała , ze więcej tego w domu nie chce widzieć Haha z szuflady było czuć normalnie Haha



Zmieniony przez - mesja1905 w dniu 2019-07-28 23:36:38


Właśnie z powodu żony Antek inj wylądował w piwnicy , bo zapachu żona nie mogła znieść
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
To będzie to samo co te dwie, które próbowałem. Po innych środkach tylko raz miałem kaszel, a po tej metce zawsze. W ustach też zawsze czuć, ale mi to pasuje bardziej pod jakiś diesel niż metaliczny ;) Chciałem to jako pw, bo Malay sprawdzał się super, ale chyba muszę kupić coś w proszku z Wxn.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
JurnyDziadek
Arku SKY Lab ma metke w strzalach co dziala dobrze wiem od chłopaka co bil. Z tego co slyszalem DNA tez ma metke inj. Tutaj raczej niespodzianek nie powinno byc


tak jest metka inj DNA 75mg, o tym SKY tez cos slyszalem ze cos nowego
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 1 Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22
medicare pharma somatropin
Panowie jakie opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Celuj w andro albo imperiala przebadane i tańsze
3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Witam
maly dylemat jest
master-p/master-enan
npp
boldenon
test-base
wino tab.
do wyboru z polecanych to:
Androchem
Alpha Zeneca
Squibb
Exportmed
podobno jakosciowo polecany Sqiubb pozniej Androchem ?
bo az takiej duzej roznicy w cenie nie ma a squibb podobno calkowicie bez bolesny.
Ktos cos poradzi z ktorych zakupic ?
Pzdr.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 78 Wiek 31 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 15495
TrenE Melia/KuwaitPro/Nanda
W którym siedzi to co powinno i tyle ile deklarują
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Normalny79
Witam
maly dylemat jest
master-p/master-enan
npp
boldenon
test-base
wino tab.
do wyboru z polecanych to:
Androchem
Alpha Zeneca
Squibb
Exportmed
podobno jakosciowo polecany Sqiubb pozniej Androchem ?
bo az takiej duzej roznicy w cenie nie ma a squibb podobno calkowicie bez bolesny.
Ktos cos poradzi z ktorych zakupic ?
Pzdr.




Jak nie ma różnicy w cenie (co dziwne) to bierz squibb. Inaczej polecilbym andro, bo z reguły tańsze a poziom podobny.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35120 Napisanych postów 89980 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941378
Normalny79
Witam
maly dylemat jest
master-p/master-enan
npp

boldenon
test-base
wino tab.
do wyboru z polecanych to:
Androchem
Alpha Zeneca
Squibb
Exportmed
podobno jakosciowo polecany Sqiubb pozniej Androchem ?
bo az takiej duzej roznicy w cenie nie ma a squibb podobno calkowicie bez bolesny.
Ktos cos poradzi z ktorych zakupic ?
Pzdr.




Androchem , Alpha Zenaca sprawdzone osobiście i przez znajomych , wszystkie środki działają świetnie i również są całkowicie bezbolesne....

Squibb , Exportmed brak styczności z tymi labami....


Zmieniony przez - pawel82 w dniu 2019-07-29 12:39:13
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium