SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4110765

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2235 Napisanych postów 12665 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170933
No zapach, jak yebie to już dobry znak, sęk w tym że trzeba wiedzieć jak yebie oryginał

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5411 Napisanych postów 15431 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388465
jak otworzysz to wali cos ala zbukiem z tego co pamietam to taki 'siarczany' smrod.
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4675
Dokldanie śmierdzi i się bardzo powoli rozpuszcza około 1-1.30 godz
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402517
tom2116
Dokldanie śmierdzi i się bardzo powoli rozpuszcza około 1-1.30 godz


Zapach jest bardzo charakterystyczny to prawda ale z tym rozpuszczaniem to nie wiem skąd te 1- 1:30 ?? Mialem kiedys oryginalnego tada czy tationil z apteki z Włoch i żaden nie potrzebował tyle czasu żeby się rozpuścić
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
tom2116
Dokldanie śmierdzi i się bardzo powoli rozpuszcza około 1-1.30 godz


Uzupelnij wiek w profilu !
Kazdego aptecznego tada jakiego miałem rozpuszczał się w 2-3 minuty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 57 Napisanych postów 234 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 27625
Dziękuję za podpowiedzi te szydercze i te prosto z serca wezmę jedno na próbę bo dawno tego nie było a jakoś czas temu to wiem że same wały latały

co jest k***a raz dwa trzy ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 206 Wiek 41 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 11081
wie ktos czy inos wypuścił jakieś inne hologramy na paczkach bo dostałem z taką wielka naklejką z codem wcześniej miałem zawsze takie male z tył hologramy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4675
Rozpuszcza się ponad dobra godzinę oczywiście tego nie wstrzasam tylko pozwalam aby się samo rozpuściło,myślę że gdybym to dobrze zamieszał to by się rozpuściło w ciągu 3-5 min.
Gdy się rozpuszcza są takie małe jak by kryształki , nie kupione nigdzie na necie tylko od bardzo dobrego znajomego co nawet nie diluje ,ma dostęp do apteki i załatwia mi różne rzeczy, i nie ma z tego profitu bardziej przysługa za przysługę.
Poszla już 1 paczka , k***a myślicie wałek???








Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-03-14 08:32:28
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 74 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4675
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94921 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Nie wrzucamy tutaj zdjec
Uzupelnij wiek w profilu!!
Ciężko po zdjęciu poznać może ori ale ciężko z tadem od dłuższego czasu
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium