SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4104881

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
Jaco1977
Primka i Sustanon 250 z Androchemu dalej trzyma poziom? Bral ktos ostatnio?



Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2022-05-12 00:22:27


Na spokojnie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Androchem zawsze można polecić
1

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 70 Napisanych postów 144 Wiek 41 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1295
89dawid89
Pytanie o primobolan - Aquila DNA APM . Czy tu w ogóle to siedzi? Bo słyszałem, że bardzo ciężko dostać prawdziwe primo i nie wiem czy sens w ogóle próbować. A jeśli nie te to jakie laby polecacie?


Primka Aquila,
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 19 Napisanych postów 416 Wiek 11 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 8160
Panowie, testował ktoś firmę Armabol? Jakieś opinie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670402
Z opini które znam spoko lab

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28686
lodzianin1
prz1993
Andro bez logo na kapslu, gość ewidentnie chce zaszkodzić firmie, bo to już druga taka akcja po fake gh...


Przecież trzeba być idiota aby wierzyć w te badania co oni wstawiają to już nie ich pierwsza stronka z niby badaniami gdzie wałowany towar wysyłali, na ich badaniach wychodzi tylko to ok co mają w ofercie
To takie same badania jak mini z hgh co robił



To tak samo jak wierzyć w badania Janosika robione niewiadomo gdzie. Bije HCG andro i działa jak ma. A to ile w środku to najlepiej samemu sobie zbadać. Albo zainwestować w aptekę.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388400
o janosziku do dzisiaj lataja historie... ze gdzies tam niby jest

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 267 Wiek 47 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8339
StrongSFD
Jaco1977
Primka i Sustanon 250 z Androchemu dalej trzyma poziom? Bral ktos ostatnio?




Zmieniony przez - Jaco1977 w dniu 2022-05-12 00:22:27


Testy na pewno bdb jak i inne środki


Cypio kłuje od ponad roku i smiga jak nalezy ,zalezy mi wlasnie na opinii czy w primce jest primka ;)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21557 Napisanych postów 30788 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870528
Widziałem badania ,że prima siedzi pełna, ale to nie ja robiłem. Choć andro to jedna z pierwszych firm z których brałbym właśnie takie srodki.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 258 Napisanych postów 338 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 2569
Maj 20
I to jest prawidłowa odpowiedź. Jak komuś nie pasuje i wszędzie widzi wałki, zaniżone stężenia lub braki w wiarygodności danego labu, to niech tego nie bije i tyle. Są przecież pewniaki i dobre sprawdzone firmy produkujące tribulusa :)


Fajny fikołek umysłowy :)
A badania, cóż Andro na pewno w jakiś sposób zareaguje, tak jak do tej pory. Nie wykluczam, że trafił im się gówniany proch, którego nie zbadali, ale jestem niemal pewien, że tego tak nie zostawia. I to odróżnia dobre laby od tych niedobrych :)
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium