SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4127553

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 90 Napisanych postów 171 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1131
Propek Aquila/DNA. DNA bity teraz susta tez dobrze smiga.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 49 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2607
Exe actizia z 244 na 90 przy dawkowaniu 25mcg
Teraz jade 12.5 ed w sobote badanie czy zjechalo do widelek gdxie gorna 44
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29679 Napisanych postów 63040 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902994
Propek Dna będzie śmigał na 100.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Actiza provi i exe działa wzorcowo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
Mumin222
Propek Dna będzie śmigał na 100.

Ze swojego doświadczenia nie polecam Dna - trafiłem na partię z mega zaniżonym stężeniem. Poparte badaniami które tu wstawiałem. Po dawce 100mg wg etykiety na drugi dzień test górna granica normy 30. Wcześniej i później na propie platyny w takiej samej dawce na drugi dzień 80 i 90 przy normie 30.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 116 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 7263
.


Zmieniony przez - startnabol w dniu 10/8/2020 12:41:13 AM
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 423 Napisanych postów 1364 Wiek 31 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 106132
która to partia była?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Z tym dna to wiele osób ma mieszane uczucia.
2

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39291
startnabol
Mumin222
Propek Dna będzie śmigał na 100.

Ze swojego doświadczenia nie polecam Dna - trafiłem na partię z mega zaniżonym stężeniem. Poparte badaniami które tu wstawiałem. Po dawce 100mg wg etykiety na drugi dzień test górna granica normy 30. Wcześniej i później na propie platyny w takiej samej dawce na drugi dzień 80 i 90 przy normie 30.


Tylko że ty nie robiłeś "badań stężenia" testa w butli DNA tylko wysokość testa w swoim organizmie A to dwie pary kaloszy. To ile Ci z krwi wyjdzie zależy od wielu czynników i nie musi wiele mówić o jakości towaru - dnia badania, tego jak radzi sobie twój organizm z testem itd. Musiałbyś mieć porównanie do innego badania krwi innego testa, zrobione też dzień po. Na YT jest filmik tego trenera popularnego teraz.. jak mu tam(Big Majka teraz chyba prowadzi)? gdzie opisuje przykład jak sam z kolegą bił apteczną Omę te same dawki a mieli zupełnie inne wyniki w krwi. Ja biję DNA i nigdy nie miałem zażaleń.
2

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3168
Potrzebuję metke inj ale nie na tym rozpuszczalniku na którym Antka robią, nie pamiętam nazwy ale mega wali, dodatkowo źle na niego reaguje, dostaje mocnych skurczów brzucha, wiem że ions i melia na tym też metke robi, znacie coś innego?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium