SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4104989

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
Ten temat bolda i estro bedzie tu wracal jak bumerang za kazdym razem
Korzystajac z okazji chcialbym nadmienic iz z najnowszych parti na pewno boldek Vertex i Wellona dzialaja wzorowo.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9051 Napisanych postów 82733 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699766
Zbijają estro czy nie ?
Co do verexa to podopieczny leci pół roku i robi jak należy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
patryk173
lodzianin1
Bo bold u części osób będzie zbijal estro
Fajnie bodajże Rebis to wyjaśnił na yt na którymś swoim filmiku

Bo jeden z metabolitow bolda to ATD, które jest IA podobnym do exe i nie na każdego tak samo działa. Dla bardziej zainteresowanych lekturka w j angielskim
https://en.m.wikipedia.org/wiki/1,4,6-Androstatriene-3,17-dione


Czyli będzie podobnie jak z exe jednemu fajne zbija innemu słabo ja należę do tych co exe zbija estro masakrycznie mocno minimalne dawki muszą iść
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Tobie to nawet Master zbija a co mówić dopiero exe
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
patryk173
Tobie to nawet Master zbija a co mówić dopiero exe


To nie byl master. Master nie zbija estro. Musialbyc to mix testa + exe


Zmieniony przez - Aras84 w dniu 10/13/2019 10:34:49 PM
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
patryk173
Tobie to nawet Master zbija a co mówić dopiero exe

No zbija zbija i co w tym dziwnego


...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 20 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 979
Wziolem te deke z alphy kody weszły , czyli orginal warto dobrac więcej? Druga sprawa że z ip mam z testów do wzięcia i krótki i długi ale najbardziej zastanawia mnie mix 450mg/1ml bo cenowo wyszlo by lepiej ale co wy myślicie o takim stężeniu warto próbować czy nie ma opcji żeby tyle siedziało
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Masz jasno na filmiku ma zawodników co brali 500 testa do 250 masteronu i estro w widelkach ja biorę raz tyle i czuje estro coś poniżej połowy bez exe , wbijam hcg i się poprawia . Chłopie to jest sport indywidualny każdy jest inny
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94891 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
Damianzz nie wiem jak IP akurat ale widziałem kilka badan gdzie testy były po 400mg/ml tak więc jest to możliwe do upchniecia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 16 Wiek 47 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 195
sHarkYy
KLAJTA
sHarkYy
Damianzz25
Alpha pharma deka ktoś coś?

Tylko czy będzie ori, bo teraz kopie latają - podobno dobrze działające


Jak dobrze działające, to czym się przejmować?

Jedynie niepotrzebnym ubytkiem kasy w portfelu--a tak to niczym


te kopie sa w cenie ionsa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium