SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4084357

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388239
w badaniach underow to skad wiadomo ze batch np. 001 bedzie mial takie samo stezenie jak 005 ? myslicie ze oni testuja kazdy batch z osobna w piwni, jak to robia w fabrykach farmaceutycznych? trzeba wierzyc w to co jest na etykiecie i tyle, bo w kazdej chwili w kazdej firmie moze byc wpadka. oni zrobili jakies badanie danego rzutu i tyle, to znaczy ze nastepny rzut bedzie mial tyle samo, a moze zdzichu sypnie mniej w piwnicy? ja tez tutaj polecalem jedna firme przez msce bo bilem ich towar i sie na oxie wlasnie przejchalem i juz nic od nich nie wezme.


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/18/2019 6:49:09 PM

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94452 Napisanych postów 364378 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668965
sHarkYy
dmq92
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.

Te badania to jest pic na wodę.
Sam kiedyś dzwoniłem do laboratorium i podawałem numer badania to się babeczka dziwiła o co chodzi


No chłopie ile ty masz lat? 13 ? Myślisz że zadzwonisz podasz coś a ktoś będzie ci latał sprawdzał i podawał wyniki i dane przez telefon?
Sam wysyłałem środki sam płaciłem sam z nimi pisałem ,twierdzisz że to pic na wodę ?
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3186 Napisanych postów 15855 Wiek 34 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 887205
lodzianin1
sHarkYy
dmq92
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.

Te badania to jest pic na wodę.
Sam kiedyś dzwoniłem do laboratorium i podawałem numer badania to się babeczka dziwiła o co chodzi


No chłopie ile ty masz lat? 13 ? Myślisz że zadzwonisz podasz coś a ktoś będzie ci latał sprawdzał i podawał wyniki i dane przez telefon?
Sam wysyłałem środki sam płaciłem sam z nimi pisałem ,twierdzisz że to pic na wodę ?


Niektórzy to mają swoje teorie
Czarne na białym mają na tacy podane ale i tak zawsze jest coś nie tak. Szkoda zdrowia i nerwów :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12656 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170776
lordknaga
w badaniach underow to skad wiadomo ze batch np. 001 bedzie mial takie samo stezenie jak 005 ? myslicie ze oni testuja kazdy batch z osobna w piwni, jak to robia w fabrykach farmaceutycznych? trzeba wierzyc w to co jest na etykiecie i tyle, bo w kazdej chwili w kazdej firmie moze byc wpadka. oni zrobili jakies badanie danego rzutu i tyle, to znaczy ze nastepny rzut bedzie mial tyle samo, a moze zdzichu sypnie mniej w piwnicy? ja tez tutaj polecalem jedna firme przez msce bo bilem ich towar i sie na oxie wlasnie przejchalem i juz nic od nich nie wezme.



Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/18/2019 6:49:09 PM


Każdy szanujący się i swoich klientów lab powinien badać kazda partie rawow jaka przychodzi z chin czy skąd tam akurat mają i jest czarno na białym, później to już czysta matematyka,
zarabiają na tym taki hajs że nie powinno to być najmniejszym problemem,
ale tak jak mowie, każdą dostawę, bo co z tego że bierze kolejny już któryś raz od tego samego i przecież zawsze jest ok, jak to cały czas na lewo i na gębę i taki chinczyk ma wyebane bo i tak nikt nie jest w stanie mu nic zrobić,
tak czy inaczej co z tego, jak i tak nie wiemy kto to robi a kto nie, można się tylko domyślać

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
sHarkYy
dmq92
diablo1
Ja mam innej firmy i sam ja przebadałem. Teścia dna bije i uważam ze jest ok ale z oxa widzę ze są mieszane opinie. Oczywiście nie tutaj bo kto by się ważył.
Tak samo jak już kilka razy nawet Ty pisałeś ze ciężko o kiepskiego teścia a polecana tutaj przez niektórych vedipharma enan to sam olej. Sam brałem i badałem i przejechałem się. Tak samo jak bm dwa środki sam brałem i przejechałem się. Nie wszystko co tu się swieci rzeczywiście jest takie dobre.
Nawet gość co handluje dna sam dostaje niepokojące sygnały w tym co do oxy.
A badania to tez wiem jak są robione, przynajmniej cześć.
Mam prawo wyrażać tu swoją opinie nawet jeśli jest komuś nie na reke



1 partia dna przebadana oxy dziala mega i jest co ma byc.

Te badania to jest pic na wodę.
Sam kiedyś dzwoniłem do laboratorium i podawałem numer badania to się babeczka dziwiła o co chodzi

A ja kiedyś dzwoniłem do banku, podałem nazwisko i babeczka też się zdziwiła, że chciałem, aby mi podała hasło do konta ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Arkus P
lordknaga
w badaniach underow to skad wiadomo ze batch np. 001 bedzie mial takie samo stezenie jak 005 ? myslicie ze oni testuja kazdy batch z osobna w piwni, jak to robia w fabrykach farmaceutycznych? trzeba wierzyc w to co jest na etykiecie i tyle, bo w kazdej chwili w kazdej firmie moze byc wpadka. oni zrobili jakies badanie danego rzutu i tyle, to znaczy ze nastepny rzut bedzie mial tyle samo, a moze zdzichu sypnie mniej w piwnicy? ja tez tutaj polecalem jedna firme przez msce bo bilem ich towar i sie na oxie wlasnie przejchalem i juz nic od nich nie wezme.




Zmieniony przez - lordknaga w dniu 7/18/2019 6:49:09 PM


Każdy szanujący się i swoich klientów lab powinien badać kazda partie rawow jaka przychodzi z chin czy skąd tam akurat mają i jest czarno na białym, później to już czysta matematyka,
zarabiają na tym taki hajs że nie powinno to być najmniejszym problemem,
ale tak jak mowie, każdą dostawę, bo co z tego że bierze kolejny już któryś raz od tego samego i przecież zawsze jest ok, jak to cały czas na lewo i na gębę i taki chinczyk ma wyebane bo i tak nikt nie jest w stanie mu nic zrobić,
tak czy inaczej co z tego, jak i tak nie wiemy kto to robi a kto nie, można się tylko domyślać


Powinni ale wiem ze kilka już rozsławionych labow nie robi. Raz na jakiś czas tylko
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 10 Napisanych postów 42 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4846
Gubi83
Chlopaki dobry test enatan i cypionan sprawdzony I nie przereklamowany



Malo znany ale robiacy mega robote cypionate z ATO Pharma. W moim przypadku dziala rewelacyjnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 7 Napisanych postów 41 Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 6333
Kazdy
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Aubameyang
Jak moze byc libido zerowe na towarze ?

Może być
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94452 Napisanych postów 364378 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668965
tdudi89
Gubi83
Chlopaki dobry test enatan i cypionan sprawdzony I nie przereklamowany



Malo znany ale robiacy mega robote cypionate z ATO Pharma. W moim przypadku dziala rewelacyjnie


Powtórzę po raz kolejny większość testów działa jak potrzeba

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium