SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4117706

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Mało jest stosujących ten środek ale znajomy wyciskacz je na zmiane z antkiem halo androchemu
Szczerze to nawet nie wiem które jeszcze laby mają ten środek w ofercie

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 8 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 32
Konczac kwestie GEP-u - czarne pudelka git, biale kibel?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35107 Napisanych postów 89976 Wiek 39 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 941300
Matibtm
Witam,mam możliwość zbadania w najblizszym czasie środka w laboratorium. Waszym zdaniem który halotestin,z jakiego labu może faktycznie być prawdziwym halo? Fajnie byloby się miło zaskoczyć badając ten środek.

Dobre halo ma lab Androchem...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
vinyl1981
Właśnie widziałem się z dilem swoim. I jedyny Hcg jaki u mnie chodzi w mieście to jest Magnum 5000 z firmy Magnus Pharmaceuticals, i na zbicie estro Anastrazole 1 mg z firmy Swiss Remedies. Ktoś zna może towar. Mam zdjęcie pudelek ale nie wstawię bo tu nie można


nie mialem okazji, wbijam ovigil akurat
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Michael888
Niesamowite historie :)? Znaczy, ze wy probowaliscie i spotkaliscie sie z odmowa? Czy nawet nie probowaliscie? Jak lekarz pisze cos na 100%, znaczy pelna platnosc to on ma wyje*ane na to co pisze, bo i tak nfz sie do niego nie przyj**ie. Tak, ze ja na takich wlasnie lekarzy trafiam- wchodze, mowie co potrzebuje i ile i wychodze z recepta/receptami.



Polecam sie zapoznac z tym co zis teraz dzieje gdzie masz kazdy lek i ilosc rejestrowana w system i nie wydasz nic.bez recki bo jak sie nie będzie na stanie zgadzac to masz przej**ane. 1 kwietnia to weszlo. Kazdy lekarz wypisujac lek typu symex na raka piersi ryzykuje bo tego malo w ch** sir uzywa normalnie a na polskim rynku idzie tego w ch**. I sie wlasnie skonczylo.

Kolejna sprawa jak dostajesz recke to w systemie widac na co chorujesz i jak dostaniesz nietypowy lek a w systemie będzie brak choroby to Ci go nikt nie wyda.


Ogolem ja juz zapasy robie bo cyrk nadchodzi jak juz to wejdzie do konca.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-04-19 19:31:24
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
też mam odłożone dwa op letro hcg symex efkę bo już jest mega ciężko coś wyrwac na chwile obecną , nie wszędzie jeszcze weszły do końca recepty elektroniczne ale jak wejda już wszędzie to będzie mega ciężko
teraz u swojej pani doktor wyrwałem heparagen i to wszystko
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
no to jestem teraz uj**any. Ovigilu u mnie nie ma bo koleś mówi że go od pół roku nie produkują już i się dostawy skończyły.

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
kupiłeś to wbijaj , być może działa elegancko ja osobiście nie znam nikogo kto by to używał
dlatego podchodzę sceptycznie , lecz jak już napisałem może być wszystko jak na opakowaniu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 22 Napisanych postów 403 Wiek 85 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 6696
lodzianin1
kupiłeś to wbijaj , być może działa elegancko ja osobiście nie znam nikogo kto by to używał
dlatego podchodzę sceptycznie , lecz jak już napisałem może być wszystko jak na opakowaniu

nic jeszcze nie kupiłem wstawiłem tylko co ma koleś u mnie w mieście, czy ktoś to zna i tyle . Dwie osoby odpisały że jeden to bił i lipa a inny że soki z tej firmy co hcg super no i dalej nic nie wiem.

...................................................................................................

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
skoro nie kupiłeś jeszcze to szukał bym jednak czegoś sprawdzonego ,najlepiej oczywiście apteka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium