SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4116279

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 216 Wiek 26 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 3403
Ions pharmacy opinie o podstawach? Godny lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
IONS pewny lab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
e-lite
Nie trzeba będzie bawić się w dzielenie


No mi ta wersja 2500iu hcg actizy pasuje, chociaz to w sumie najmniejszy problem. Najwazniejsze zawartosc ma sie zgadzac.

Xades111
Ions pharmacy opinie o podstawach? Godny lab?


Ions trzyma jakosc caly czas. Jesli masz dostep i kase to bierz smialo.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Kreaxxx
lodzianin1
bo gonią wszystko przeterminowane ,jak wyszło ze nalepili nalepki na pudełka to wysyłają teraz wszystko bez pudełek
dlatego dla mnie kibel , kazdy moze miec swoje zdanie nie lubię wałowania jeszcze tak bezczelnego
teraz co ktoś do mnie pisze dostaje bez pudełek , czyli wszystko na co wyszły daty dalej jest wypychane
wolny kraj każdy kupuje co uważa , ja każdemu co mnie pyta teraz odradzam


Mam w apteczce sodę,andro i trochę squibb i myślę ,że na żadnej z nich się nie zawiode
Soda na pudełku inna data z ważnością na 5 lat,na flakonie inna data z ważnością 3 lata.Te ważność daty to kto ustawia bo apteka jest przeważnie po dwa lata ważności a undery dają na 3 lata ,5 lat...czyli undery lepsze niż apteka :)
A więc skoro na flakonie mam ważność na 3 lata a na pudełku 5 więc uznać można to za błąd na naklejce z flakonu? Te daty to przecież z przymrużeniem oka trzeba traktować,w innym firmach sama datę ważności wrzucają bez daty produkcji...inne firmy dają nowe naklejki i tyle...
Myślę że można zarzucić niedbałość,bo dla niektórych opakowanie też jest ważne...


Niedbałość to jest jak nalepisz na pudełku nalepki do góry nogami
Zgadza się że daty na ug są na "oko" ale przeklejanie przeterminowanych dat na nowe w czasach jak taki kartonik.ile może kosztować 30 groszy? To slabo świadczy o firmie .plus kolejna sprawa poza dobra pompa od pimperow coś chyba słabo idzie ta Soda jak przez 3 lata nie zeszła im partia
Plus nie wiadomo w jakich warunkach było to przetrzymuwane , bo ja swoje rzeczy odłożone mam w warunkach dla saa "idealnych" a tutaj to mogło lezec 3 lata teraz już 4 lata w jakimś garaży gdzie raz jest zero stopni a latem 45 stopni co wpływa na jakość/stężenie itd

Jak pisałem wcześniej wolny kraj każdy bierze i kupuje co uwaza za słuszne,ja już będę każdemu odradzał lab który tak bezczelnie oszukuje ludzi.
Zwłaszcza w czasach gdzie labow pod ręką jest min 20 z czego kilka po 10 lat na rynku
Nowe laby już tak mają, na początku ochy achy rozdawanie towaru za free za opinie przesypane flakony aby można było poerxucqc badania ile to oni nie dają
Aż dokładają aby ludzi byli zadowoleni , a później już jak firma się przyjmie mają wywalone na klienta i kasa misiu się liczy kasa
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
sroxxx
colin2000
Nie chce miśie wierzyc aby remonowane laboratorium toksykologiczne poszło na ugodę na oszustwo ze środkami niewoadomoego pochodzenia. Juz nie wymyslajcie takich bzdur.


Renomowane ? Jakie analiza bialek jest dla Ciebie renomowana ?
Firma zalozona kilka miesiecy temu, wlascicielami sa 25 latek i dziewczyna w poodbnym wieku.
A najlepsze wyniki firm ktore tam wychodza i sa mocno polecane w komentarzach sa z tego samego miasta co laboratorium.
Wnioski wysuncie sobie sami po co ktos zalozyl strone z tymi darmowymi badaniami.


Czy ta analiza nie jest pod tym samym adresem co lab4tox ??Bo coś mi się zdaje że pod tym samym ?ta firma od początku śmierdzi wałami.

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 229 Napisanych postów 2106 Wiek 54 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 33665
Kreaxxx
Te ważność daty to kto ustawia bo apteka jest przeważnie po dwa lata ważności a undery dają na 3 lata ,5 lat...czyli undery lepsze niż apteka :)


Wydaje mi się, że prolo czy omnadren jest na 3 lata.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 673 Napisanych postów 1614 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 26623
Lab4tox z Wrocławia to firma certyfikowana pod wieloma rzeczami toksykologicznymi. Dużo środków pod nich walują. Jest możliwość napisania maila jak i telefonicznie, można ich zapytać czy dany środek był badany. Wiele razy zdarza się ze nie mieli danego produktu w rękach.


Zmieniony przez - colin2000 w dniu 2023-01-27 08:30:50
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2397 Napisanych postów 9132 Wiek 36 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 470234
Łodzianin ale możesz darować sobie dopisywanie teorii z dupy do całej historii bo wymyślasz z kapelusza już naprawde przeterminowane rzeczy bo na kartonie już data była po terminie i leżało x lat… można się tylko zaśmiać. Napisać mógłbym dużo więcej ale pewnie i tak było skasowane albo dostałbym bana-)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
lodzianin1
bo gonią wszystko przeterminowane ,jak wyszło ze nalepili nalepki na pudełka to wysyłają teraz wszystko bez pudełek
dlatego dla mnie kibel , kazdy moze miec swoje zdanie nie lubię wałowania jeszcze tak bezczelnego
teraz co ktoś do mnie pisze dostaje bez pudełek , czyli wszystko na co wyszły daty dalej jest wypychane
wolny kraj każdy kupuje co uważa , ja każdemu co mnie pyta teraz odradzam



Te daty na underqch to ważne o kant dupy
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
sroxxx
colin2000
Nie chce miśie wierzyc aby remonowane laboratorium toksykologiczne poszło na ugodę na oszustwo ze środkami niewoadomoego pochodzenia. Juz nie wymyslajcie takich bzdur.


Renomowane ? Jakie analiza bialek jest dla Ciebie renomowana ?
Firma zalozona kilka miesiecy temu, wlascicielami sa 25 latek i dziewczyna w poodbnym wieku.
A najlepsze wyniki firm ktore tam wychodza i sa mocno polecane w komentarzach sa z tego samego miasta co laboratorium.
Wnioski wysuncie sobie sami po co ktos zalozyl strone z tymi darmowymi badaniami.


A jak by założył 50 latek to juz by było cacy haha
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium