SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4111541

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Koleżka z tego forum może się wpisze schodzi z bomby 3 letniej ,właśnie kończy juz sermy
Wcześniej Ovi fakt że poszło chyba 30.000 ogólnie albo i więcej ale już jest wszystko w widełkach ,zaraz będzie szedł clom w odstawkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
dalej burza z ovi, jak sie udaje dostac pregnyl to wbijam jest sporo drozszy ale czy ja zauwazylem roznice miedzy tym a ovigil to nie wiem, dzialac dziala tyle moge powiedziec
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
vinyl1981


Z Malaya biorę propa strasznie boli dupa z 3 dni po strzale, po propie z Galenika nie mam takich objawów ale działa

To jednak zalezy od osoby. Ja wbilem paczke propa Malay potem zmienilem na Balkan i zaden nie bolal, ale bije tylko w uda.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94922 Napisanych postów 364911 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670432
Nie każdy będzie propa tolerowal

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
arek.z90
vinyl1981


Z Malaya biorę propa strasznie boli dupa z 3 dni po strzale, po propie z Galenika nie mam takich objawów ale działa

To jednak zalezy od osoby. Ja wbilem paczke propa Malay potem zmienilem na Balkan i zaden nie bolal, ale bije tylko w uda.


Jak doopa mam boleć to po udach już wtedy napyerdala. Jak przed chwilą pisałem u siebie. Trochę tych propow przerobiłem I się nigdy nic nie działo. Na pewno zależy to od organizmu. Ja jedyny dyskomfort przez dwa lata miałem po źle ugotowany cypie.

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
jestem tego samego zdania, lepiej niz dupsko boli niz ma nogi odjac, a wiem cos o tym ostatnio https://www.sfd.pl/Dihydroboldenone_a_boldenon_ktos_cos_-t1186559-s3.html 
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Wojmir
dmq92
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to





Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 07:31:52


Biłem długo ovigil, też "badałem jak inni, estro wywalało, przy dużych dawkach jaja puchły" Wszystko jak u innych, dziw, że kiedy się schodzi z bomby na odblok, to przestaje działać. Zresztą to nie jest rHCG, tylko HCG, ciekawe skąd shree ma mocz ciężarnych kobiet, trzymają kobiety w klatkach, buhaj gania i ładuje w glory hole hurtowo, czy chodzą po ulicy i od kobiet z brzuchem zbierają mocz?
Nie znam nikogo kto się odblokował na shree, mowa o osobach, które jakiś czas siedzą na bombie, a nie po 16tyg. Ja tam w dupie mam, 3paczki ovi zamiast 1 pregnylu nadal mnie nie przekonuje.


Kazda z osob o ktorych pisze byla minimum rok na bombie. Wiekszosc z tych odblokow to poprawka po jednym takim u mnie z miasta kulturysty co robi odbloki bez badan.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 12:32:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 314 Napisanych postów 1001 Wiek 39 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 27373
dmq92
Wojmir
dmq92
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to






Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 07:31:52


Biłem długo ovigil, też "badałem jak inni, estro wywalało, przy dużych dawkach jaja puchły" Wszystko jak u innych, dziw, że kiedy się schodzi z bomby na odblok, to przestaje działać. Zresztą to nie jest rHCG, tylko HCG, ciekawe skąd shree ma mocz ciężarnych kobiet, trzymają kobiety w klatkach, buhaj gania i ładuje w glory hole hurtowo, czy chodzą po ulicy i od kobiet z brzuchem zbierają mocz?
Nie znam nikogo kto się odblokował na shree, mowa o osobach, które jakiś czas siedzą na bombie, a nie po 16tyg. Ja tam w dupie mam, 3paczki ovi zamiast 1 pregnylu nadal mnie nie przekonuje.


Kazda z osob o ktorych pisze byla minimum rok na bombie. Wiekszosc z tych odblokow to poprawka po jednym takim u mnie z miasta kulturysty co robi odbloki bez badan.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 12:32:09


ale on jest bardziej przekonywujacy bo ma opanowane znaki interpunkcyjne do perfekcjii

wszyscy gadaja ze dziala ten ze nie dziala...sam przeciw wszystkim...

naczelny k***a rozkminiacz wie kto jest dillem kto nie kto po co chwali a czemu nie chwali

nie dziala Ci to bij pregnyl i wszystko zbedna gadka...
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 241 Napisanych postów 425 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 320645
Koks1000
dmq92
Wojmir
dmq92
@wojmir chcesz to wysle ci pake za darmo sobie przetestuj. W tym roku 2 osoby ściągnąłem na Ovi z bomby kolejny jest w w trakcie na hcg i moge pokazac badania testa

W zeszłym roku 4 osoby tez odblokowalem na ovi. Wole pregnyl ale za ta cene co jest to







Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 07:31:52


Biłem długo ovigil, też "badałem jak inni, estro wywalało, przy dużych dawkach jaja puchły" Wszystko jak u innych, dziw, że kiedy się schodzi z bomby na odblok, to przestaje działać. Zresztą to nie jest rHCG, tylko HCG, ciekawe skąd shree ma mocz ciężarnych kobiet, trzymają kobiety w klatkach, buhaj gania i ładuje w glory hole hurtowo, czy chodzą po ulicy i od kobiet z brzuchem zbierają mocz?
Nie znam nikogo kto się odblokował na shree, mowa o osobach, które jakiś czas siedzą na bombie, a nie po 16tyg. Ja tam w dupie mam, 3paczki ovi zamiast 1 pregnylu nadal mnie nie przekonuje.


Kazda z osob o ktorych pisze byla minimum rok na bombie. Wiekszosc z tych odblokow to poprawka po jednym takim u mnie z miasta kulturysty co robi odbloki bez badan.

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-03-21 12:32:09


ale on jest bardziej przekonywujacy bo ma opanowane znaki interpunkcyjne do perfekcjii

wszyscy gadaja ze dziala ten ze nie dziala...sam przeciw wszystkim...

naczelny k***a rozkminiacz wie kto jest dillem kto nie kto po co chwali a czemu nie chwali

nie dziala Ci to bij pregnyl i wszystko zbedna gadka...


Są dowody na konkurencyjnym. Strasznie Cię dupeczka piecze jak jadę po "Twoich ulubionych" labach. Ja ovigilu już nie dotknę i pozwolisz, że zawsze jak ktoś spyta w tym temacie o ovigil i akurat to zauważę, to napomknę o tym, że nie działa. A kto ma rozum będzie wiedział, kto jest konsument a kto...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Mozliwe ze zdarzaja sie nie dzialajace tak jak pregnyl grecki. Latwo przegrzac i po sprawie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium