SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4112783

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100293
Podstawy genamed działają.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
koksu849
Melia polecam, genamed daruj sobie, szkoda twojego czasu.


Aha


Genamed dobry tani lab melia bdb ale cena wyzsza
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
No Panowie z przykrością powiem (a tak wiele osób chciało zgnoić GM), że nexium do gena wypada lepiej. Pare tygodni lecę 25mg propa ed. Na genie nie narzekałem! Ale na Nexium w nocy się sam o pytę potykam.

Gena zawsze broniłem ale...

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
genamed slaby od zawsze i jeszcze te wpadki ze treny nie dzialaly


Zmieniony przez - bajcepsik w dniu 2020-06-26 12:59:42
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Krzychu79
No Panowie z przykrością powiem (a tak wiele osób chciało zgnoić GM), że nexium do gena wypada lepiej. Pare tygodni lecę 25mg propa ed. Na genie nie narzekałem! Ale na Nexium w nocy się sam o pytę potykam.

Gena zawsze broniłem ale...



genameda jest bardzo duzo podorbek mozna powiedziec ze 90% na rynku genameda to podrobki ta firma juz z tej opinni sie nie podniesie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 114 Wiek 25 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1713
Brał ktoś z hermes pharma? Zamówiłem jakiś czas temu i ani widu ani słychu to norma czy coś jest nie tak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Cypek Enan T400 Metka-inj DNA?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
bajcepsik
Krzychu79
No Panowie z przykrością powiem (a tak wiele osób chciało zgnoić GM), że nexium do gena wypada lepiej. Pare tygodni lecę 25mg propa ed. Na genie nie narzekałem! Ale na Nexium w nocy się sam o pytę potykam.

Gena zawsze broniłem ale...



genameda jest bardzo duzo podorbek mozna powiedziec ze 90% na rynku genameda to podrobki ta firma juz z tej opinni sie nie podniesie


Jak masz ch**owe źródło to noże tak być jak piszesz. Trzeba brać od producenta i tyle. Nigdy się nie zawiodłem ani nikt w moim otoczeniu a szło chyba wszystko. Dobre źródło to podstawa bo tak to wiesz można pisać a walić wałki. Nie mniej wybierając między genamed melia a np nexium melia nr 1
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
rogidogi
Cypek Enan T400 Metka-inj DNA?
ostatnia partia enana bolesna jak jasny ch**. Na cyp nikt nie narzeka a mety nikt u mnie nie bije i t400 sam biorę enan melia a planowałem na dna poleciec masę. Odpalam bolda dna npp gotowanca.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
dmq92
bajcepsik
Krzychu79
No Panowie z przykrością powiem (a tak wiele osób chciało zgnoić GM), że nexium do gena wypada lepiej. Pare tygodni lecę 25mg propa ed. Na genie nie narzekałem! Ale na Nexium w nocy się sam o pytę potykam.

Gena zawsze broniłem ale...



genameda jest bardzo duzo podorbek mozna powiedziec ze 90% na rynku genameda to podrobki ta firma juz z tej opinni sie nie podniesie


Jak masz ch**owe źródło to noże tak być jak piszesz. Trzeba brać od producenta i tyle. Nigdy się nie zawiodłem ani nikt w moim otoczeniu a szło chyba wszystko. Dobre źródło to podstawa bo tak to wiesz można pisać a walić wałki. Nie mniej wybierając między genamed melia a np nexium melia nr 1


pisze jak jest ogolnie nie kazdy bierze od producenta
od producenta tez byly wpadki ze treny nie dzialaly
w podrobkach nie bylo nic
dziekujcie royalowi elo
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium