SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4105160

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 62 Napisanych postów 3803 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 35707
tak się pytam bo nie pamiętam czy kiedykolwiek miałem a stronę czy dwie wcześniej ktoś tam o jakiejś dacie pisał,,, nie ważne andro leci i powoli efekty po sobie czuję ale za to Helios z DNA klepie jak śmigło w turbinie :D

..było losowanie..padło na Ciebie choć Ciebie na nim nie było

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1226 Napisanych postów 26443 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 298508
truska45
Tren ace, master z velony, u mnie ma dobre opinie, brał ktoś z forum?


Ja akutalnie na srodkach Wellony i chwale sobie, inj bezbolesne.


Zary
Dzięki. Jest dużo podrób na rynku Imperial czy raczej brać w ciemno?


Imperial caly czas topowy brand. Masz na ich stronie porowanie org i fejka, wiec sprawdz przed zakupem.
Po zkupie mozesz tez zweryfikowac org za pomoca kodu ktory bedzie na hologramie.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 169 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1179
keystone69
tak się pytam bo nie pamiętam czy kiedykolwiek miałem a stronę czy dwie wcześniej ktoś tam o jakiejś dacie pisał,,, nie ważne andro leci i powoli efekty po sobie czuję ale za to Helios z DNA klepie jak śmigło w turbinie :D


Clen tabl DNA tez dobrze klepie brat wrzucil na krotkie redu.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388403
towar z db zawsze klepal, uzywalem ich sprzetu od 2015 roku i nigdy najmniejszej wpadki nie mieli chyba.

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
Blackers
Panowie jakie hgh imperial czy razak?


Razaka to bym sobie darował
Nie patrz na badania minikoksa bo to wał
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
lordknaga
towar z db zawsze klepal, uzywalem ich sprzetu od 2015 roku i nigdy najmniejszej wpadki nie mieli chyba.


firma od lat sprawdzona ma dobre srodki
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71328 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575929
lordknaga
towar z db zawsze klepal, uzywalem ich sprzetu od 2015 roku i nigdy najmniejszej wpadki nie mieli chyba.


2005 pierwszy raz usłyszałem o DB na weselisku kumpla ziomek przywiózł propa/tren bo wiedział że będą swojacy i naj**ana banda w pokoju waliła przez spodnie bo zachwalał że dobry sok i nie bolący. A wtedy design jak GG Nl więc robiło to wrażenie 2006-2007 pierwszy kontakt z DB, efka podłączała do prądu że hoho i sami ja wtedy jeszcze robili i sypali do viali 10ml jak od inj. Ze standard orali była jeszcze vgr reszta orali do picia tylko.

Aliorsfd2
keystone69
tak się pytam bo nie pamiętam czy kiedykolwiek miałem a stronę czy dwie wcześniej ktoś tam o jakiejś dacie pisał,,, nie ważne andro leci i powoli efekty po sobie czuję ale za to Helios z DNA klepie jak śmigło w turbinie :D


Clen tabl DNA tez dobrze klepie brat wrzucil na krotkie redu.


DNA helios kolega ze swoją panną dał dobrą opinie. Wcześniej tylko DB leciał redukcje.

DB & DNA 2x dobry lab warto się ich trzymać.
8

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 13 Wiek 28 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 785
Siema , tura od Ions, ktoś wie jakiego koloru tabsy? mam takie pomarańczowe :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94898 Napisanych postów 364898 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670403
krzykacz
lordknaga
towar z db zawsze klepal, uzywalem ich sprzetu od 2015 roku i nigdy najmniejszej wpadki nie mieli chyba.


2005 pierwszy raz usłyszałem o DB na weselisku kumpla ziomek przywiózł propa/tren bo wiedział że będą swojacy i naj**ana banda w pokoju waliła przez spodnie bo zachwalał że dobry sok i nie bolący. A wtedy design jak GG Nl więc robiło to wrażenie 2006-2007 pierwszy kontakt z DB, efka podłączała do prądu że hoho i sami ja wtedy jeszcze robili i sypali do viali 10ml jak od inj. Ze standard orali była jeszcze vgr reszta orali do picia tylko.

Aliorsfd2
keystone69
tak się pytam bo nie pamiętam czy kiedykolwiek miałem a stronę czy dwie wcześniej ktoś tam o jakiejś dacie pisał,,, nie ważne andro leci i powoli efekty po sobie czuję ale za to Helios z DNA klepie jak śmigło w turbinie :D


Clen tabl DNA tez dobrze klepie brat wrzucil na krotkie redu.


DNA helios kolega ze swoją panną dał dobrą opinie. Wcześniej tylko DB leciał redukcje.

DB & DNA 2x dobry lab warto się ich trzymać.


Nic dodać nic ująć db pewniak clen i Helios z dna też kosa, tylko panowie dna bierzemy pół ml bi jest 2 razy większe stężenie niż w db
Wiem bo sam się oszukalem wbilem 3 ml i nie ogarnąłem kuwety%%
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5408 Napisanych postów 15422 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388403
ja dopiero teraz zaczailem, ze odpisalem chlopu, ktory mowil a dna a nie db, poj**alem nazwy

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium