SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4116599

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Helionus
Boom dobry lab. Podstawy działają.


Dhb maja w h** bolesne a na stronie piszą ze takie cacy

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
polish hammer
Mam pytanie jak środki z Dose Generics bo dwóch kolegow ładuje suste i mają straszne bóle itd.czy spotkaliście się z takim czymś a może przypadek bo niewiem czy inwestowac a może inna firma


Dose miałem test typu ISO bo jako mało która firma miała i działało dobrze zero bólu

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 29634 Napisanych postów 63001 Wiek 40 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 902842
Robiłem formę na dose i zrobiłem bardzo dobra.
Ale faktycznie test400 boli.mieszalem z innymi sokami np boldem czy trenem to wchodziło elegancko.
Mnie w sumie większość soków z propem w składzie ew z wysokim stężenie boli mieszam zawsze i jest ok.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3617 Napisanych postów 36543 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260914
parej
IONS jakie opinie? Cypio deka npp bold


Dobry lab
Teraz wypuścili hgh
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 970 Napisanych postów 19332 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158940
Szkoda ze tabsy maja wypełniacz celulozę bo uczulony jestem :D

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
parej
IONS jakie opinie? Cypio deka npp bold


Ions bardzo dobra firma
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
ziki2000
polish hammer
Mam pytanie jak środki z Dose Generics bo dwóch kolegow ładuje suste i mają straszne bóle itd.czy spotkaliście się z takim czymś a może przypadek bo niewiem czy inwestowac a może inna firma


Dose miałem test typu ISO bo jako mało która firma miała i działało dobrze zero bólu


Juz nie mają ISO

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 48 Wiek 26 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 1016
Czy jak trzymałem testa enan i masteron w lodowce czy nje straci na swoich właściwościach ? Około miesiąc jedna butelka była druga dopiero kilka dni
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 302 Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 3382
Panowie , lab Panax warto ?

Ciągła walka o masę.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Warto.
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium