SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086985

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 24401 Napisanych postów 68084 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 537791
Po tych badaniach wzialem tren a i mixa. Plus zadnego dyskomfortu po inj, za co cenie laby.
Lada dzien cos wiecej bede mogl powiedziec.

"... Nie ważne czy dobrze, ważne że z efektem..."

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
krzykacz
2x podchodziłem do trena e i 2x odstawiłem, nie dla mnie pozycja. Zastanawiam się nad master e do primo później, jakieś widoczne odczucia/różnice pomiędzy p / e ..?


E trzeba dac więcej. Jest mniej agresywny, wolniej wchodzi i tyle w sumie z różnic według mnie.

Wolałbym jendak krótki. Teraz lecę ionsa długiego Ale jak się skończy przeskocze na krótki chyba


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-25 07:19:47
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2559 Napisanych postów 2561 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 42337
matisonek
Jakie firmy godne polecenia jeśli chodzi o masteron I oxe?


moderion bioniche albo bm bym stawial z tego co jest pewne, z orali tez biosira ma dobre

jowww
Panowie, w jakie firmy teraz warto celować? Trochę wpadłem z obiegu.


duzy wybor wiekszosc dobra dal liste co masz u dila pomozemy wytypowac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 4 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 98
mike.bajk
siema, chcialem zapytac jakie sa opinie o firmie Kuwejt? pojawila sie ta firma u mnie w IRL, ale nie mam zadnych opinii, a dillowi to nie warto wierzyc, bo dla niego wszystko pewnie jest super


tez mialem ten dylemat, przybilem narazie 2 szoty, moge powiedziec ze wchodzi gladko bez zadnych bolesnosci itp
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
dmq92
krzykacz
2x podchodziłem do trena e i 2x odstawiłem, nie dla mnie pozycja. Zastanawiam się nad master e do primo później, jakieś widoczne odczucia/różnice pomiędzy p / e ..?


E trzeba dac więcej. Jest mniej agresywny, wolniej wchodzi i tyle w sumie z różnic według mnie.

Wolałbym jendak krótki. Teraz lecę ionsa długiego Ale jak się skończy przeskocze na krótki chyba



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-25 07:19:47


Dla mnie najwieksza roznica to jest pod wzgledem ingerencji w uklad pokarmowy a dokladnie przy trenie E czesto wystepuje relfuks zoladka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16106 Napisanych postów 18065 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196479
marianzulek
dmq92
krzykacz
2x podchodziłem do trena e i 2x odstawiłem, nie dla mnie pozycja. Zastanawiam się nad master e do primo później, jakieś widoczne odczucia/różnice pomiędzy p / e ..?


E trzeba dac więcej. Jest mniej agresywny, wolniej wchodzi i tyle w sumie z różnic według mnie.

Wolałbym jendak krótki. Teraz lecę ionsa długiego Ale jak się skończy przeskocze na krótki chyba




Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-25 07:19:47


Dla mnie najwieksza roznica to jest pod wzgledem ingerencji w uklad pokarmowy a dokladnie przy trenie E czesto wystepuje relfuks zoladka.

Chodzi o masteron e A nie tren e
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
Sie zakrecilem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 73 Wiek 30 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 1674
Magnus bpc 10mg działa ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Krótkiego mastera bilem raz 100 mg co 2 dni pewnie mała dawka bo jakoś nie czułem tego środka zupełnie ,za to długiego 600 tyg to już całkiem inna bajka

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No 150e2d już krótkiego fajnie robi ale 700week już całkiem tyle że włosy to garściami wychodziły


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-02-25 10:09:17
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium