SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086202

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3328 Napisanych postów 8555 Wiek 35 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 321811
sama zastanawiam się nad DNA. klepie ktos to i ma szczere opinie? slyłszłam różnie
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940704
natalijka
sama zastanawiam się nad DNA. klepie ktos to i ma szczere opinie? slyłszłam różnie

U mnie leci test enan z DNA i klepie jak powinien...
Za niedługo wjeżdża tren A bo ludzie bardzo zachwalają...reszta środków też same pozytywne opinie....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 84 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 5662
Siemano.
Panowie jakieś opinie o firmie Razak na dzień dzisiejszy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 3 Wiek 44 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 79
witam ,jestem tutaj nowy i chciałbym zapytać które z podanych firm są najlepsze alpha pharma,balkan,swiss remedies?z góry dziękuje za dpowiedzi
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 127 Wiek 34 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 15095
Witam Panowie jak testy z royal ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
robertjudi
Jak testy z genamed?


Testy jak i reszta towaru trzyma poziom
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Witam Panowie jak tam krótki tren finaject 100 z Androchemu, i jak tam treny Swiss Remedis. i Jeszcze takie pytanie Odnośnie Labu Melia, Miał ktoś styczność Pozdro, góry dzięki za odpowiedzi !!!
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29266
mikołaj93
Witam Panowie jak tam krótki tren finaject 100 z Androchemu, i jak tam treny Swiss Remedis. i Jeszcze takie pytanie Odnośnie Labu Melia, Miał ktoś styczność Pozdro, góry dzięki za odpowiedzi !!!

teraz lece na długim andro to petarda więc krótki tez powinien kosić. swissa bilem z 2 lata temu tez trena długiego to tez było git,
1

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 123 Wiek 27 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 6647
Sory za spam a ma ktoś może jakieś opinie o Labie Magnus i HEXA Lab?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 1430 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 29266
rafal40
witam ,jestem tutaj nowy i chciałbym zapytać które z podanych firm są najlepsze alpha pharma,balkan,swiss remedies?z góry dziękuje za dpowiedzi

wszystkie dobre, chociaż na alphe bym teraz uważał bo niedawno miałem walonego antka, ale kody nie wchodziły więc można to zweryfikować

siła jest bogiem,trening nałogiem,rzeźba zabawą,masa podstawą

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium