SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4104214

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
weit
Cześć , jak oceniacie anapolon z bioniche i balkana ? Nie miałem styczności i nie wiem w co celować


Balkan kiedyś super, później sporo niedomówień i na dzień dzisiejszy o firmie mało się słyszy ale myślę, że to też dlatego że jest sporo tańszych firm które jakościowo nie ustępują oryginalnemu Balkanowi np. z Vertexa jadłem ostatnio i działa zaj**iście.

tad600
Wellona u mnie pozytywne opinie


Nie tylko u Ciebie. W moim rejonie również, środki tanie i działają bdb każdy zadowolony.

karol2233
witam jaki lab obecnie polecacie jeśli chodzi o test cypio ?


np. Vertex i Wellona ale dobrych cypionatów nie brak, Nexium, Genamed też ma dobre cypki.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
Testy trafić kiepskie teraz to raczej ciężka sprawa

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyp leci platyny , dobre stężenie 300;)
Polecam , wszystko działa jak powinno . Dna kosiarka , tez będziesz zadowolony
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
kosta83
Który bold?
Ions
Vertex
Nexium


Lecialem bolda z nexium dlugo i w duzych dawkach tzn sensownych i bylem zadowolony z efektow i dzialania srodka to
Natomiast wszystko mialo miejsce 2 lata temu i powiem szczerze owy bold enan test enan tren i propek byly klasa sama w sobie
W tym roku tylko enan test i tren byl bity wydaje mi sie ze poprzednie serie byly troszku lepsze
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 191 Napisanych postów 799 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 8197
Aras84
weit
Cześć , jak oceniacie anapolon z bioniche i balkana ? Nie miałem styczności i nie wiem w co celować


Balkan jesli org to sie nawet nie zastanawiaj bo wybor dosc oczywisty, a jesli nie masz pewnosci co do Balkana to rozejrzalbym sie za czyms innym.
Jesli masz kase i nie zal Ci dac paru groszy wiecej na towar to mozesz rozwazyc wybor Alpha Pharma, Ions Pharmacy,...
Jesli cos tanszego to np. Vertex Pharma, Nexium, Genamed,...



Antek z balkana jest bardzo mocno walowany i to w takim stopniu ze czasem siedzi tam portostu nic i nic nie kopie
Do tego labu na chwile obecna trzeba zaufanego dojscia
Antka z bioniche kolega szamal i zadowolony natomiast 50 mg tam bodajze w tapsie a niektorzy wola po 25 mg
U mnie dwie.paczki ions zjedzone dopiero co i bylo jak nalezy a i dostepnosc.dobra wiec moze warto popytac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1150
Witam serdecznie Panowie jak tam tren acetat 75 z clinic pharmax bral ktoś może ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
Damiano984
Witam serdecznie Panowie jak tam tren acetat 75 z clinic pharmax bral ktoś może ?


Na samym początku mega lab później różnie bywało

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1150
Dzięki a jak go boc zeby dodac go tylko do cyklu ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 0 Napisanych postów 62 Wiek 39 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 1150
Jak go bic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94889 Napisanych postów 364897 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670399
Damiano984
Dzięki a jak go boc zeby dodac go tylko do cyklu ?


Załóż swój temat wraz z ankieta działu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium