SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083854

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
lodzianin1
ja również w te z dac słabo wierzę


Dzialanie tego srodka i modyfikacja dla chemika jest banalna. Trzeba doj**ac tylko jedna dupna molekułe takze nie iest to nic trudnego. Cl innego czybdaje to porzadany efekt u mnie bili dwaj ale szybko zrezygnowali i na gh przeszli
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 266 Wiek 44 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 30162
johnnybrvo
Szamał ktoś może tamoxa z genepharm - Zymoplex? Działa to?

Przy okazji trafił ktoś kiedyś na fejkowy clomid z anfarmu? Mam jakieś stary z apteczce, wziąłem na język mordę wykręca kwaśny później gorzkie jak skwesyn, wiec coś tam chyba siedzi :D

Odpuść tego tomaxa, kupiłem rok temu 2 paczki , gips.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
dmq92
lodzianin1
ja również w te z dac słabo wierzę


Dzialanie tego srodka i modyfikacja dla chemika jest banalna. Trzeba doj**ac tylko jedna dupna molekułe takze nie iest to nic trudnego. Cl innego czybdaje to porzadany efekt u mnie bili dwaj ale szybko zrezygnowali i na gh przeszli


Tylko zauważ wszędzie ludzie sporadycznie używają wersji z dac

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 883 Napisanych postów 806 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 22409
dmq92
lodzianin1
ja również w te z dac słabo wierzę


Dzialanie tego srodka i modyfikacja dla chemika jest banalna. Trzeba doj**ac tylko jedna dupna molekułe takze nie iest to nic trudnego. Cl innego czybdaje to porzadany efekt u mnie bili dwaj ale szybko zrezygnowali i na gh przeszli


I ja postapiłem podobnie, dałem sobie siana z pepkami oraz mk677 i przeszedłem na gh. Przy 3iu nawet cenowo wychodzi podobnie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
Leci ktoś cypio bądź enana z andro ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35017 Napisanych postów 89917 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940683
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Cyp jak i enan gitarka z andro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Amg27
Leci ktoś cypio bądź enana z andro ?


Ja bije cypka właśnie z deka boldem i prima
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2076 Napisanych postów 4166 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 290783
lodzianin1
Amg27
Leci ktoś cypio bądź enana z andro ?


Ja bije cypka właśnie z deka boldem i prima

Wszystko z andro ? Czy deka i Bold inny brand ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 155 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 80285
Bił ktoś z Nitro antka na oleju?
Wbijałem od nich długiego testa, długiego trena i wino na oleju i cacy, ale antka nie....ktoś coś?

"Porażka przegranych deprymuje a zwycięzców motywuje..."

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium