SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086901

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
500 mcg rano 500 mcg wieczorem
Iniekcja leci w lewa lyde,najblizej uszkodzonego sciegna
12 tyg polece na tym bpc,naprawde fajnie to dziala,kolejnym plusem jest to,ze przestało bolec mnie kolano ktore mialem przeciazone od marszu z plecakiem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
MrBear
Mam takie pytanie znajomy jest teraz na hcg 1000ui e4d + master 50mg e3d czy takie połaczenie jest ok bo nigdy nie korzystałem z takiego schematu a co do mastera to jakie firmy dobre polecacie ??


DNA cena do jakosci bardzo dobra.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2060 Napisanych postów 3646 Wiek 35 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 78425
No to wbijam, akurat okres rekonwalescencji panuje
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
kulmasBAN
Dugii2
Kulmas ty żyjesz


Zyje, ale nie koksuje ponad 3 lata, na silke chodze rekreacyjnie, teraz lecze zapalenie stawow krzyzowo-biodrowych i szukam przyczynę tego zapalenia. Ogólnie ch**nia.


Noto witaj w klubie też leszcze teraz lędźwie. Kozonki na dupę mi wlazi. Biorę biofenac od lekazyka trochę lepiej boli lewa część. Ledzwi i pół dupy


Zmieniony przez - Dugii2 w dniu 2020-03-30 21:32:15

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Ja biłem niedawno bpc 157 blisko lędźwi. Zero nic nie pomogło miałem Magnusa. Kasa w błoto
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94490 Napisanych postów 364420 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669081
Pepki to nie lek na każde zło, ale warto próbować jak ma coś pomoc
Może akurat zaskoczy

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Niewiem nie raz miałem z ledzwiem problem cis pszewualo czy coś zawsze leki dawały radę i pszechodzilo ale teraz jest masakra. Muszę skołować jakieś inj pszeciwzaoakne bo. zeladek nie ogarnia

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
pavlog89
Dugii2
cruzerr
Kazekwynalazek
Panowie co wybrać ions,intense, dna wellona, genamed.
Chodzi o enana, npp, boldenon.
Wiem że wszystko powinno być ok i npp wezmę pewnie genamed bo tanie i bdb.
Ale np boldenon ? Różnica pomiędzy ions A wellona przy teściu i boldku to po
Używał ktoś wellony?


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2020-03-29 17:42:37


Ions, Wellona, Genamed z tych firm koszystałem i u mnie sporo ludzi na tym cisnie. Każdy z środków które wymieniłeś możesz śmiało brać.
Genamed wyjdzie najtaniej pewnie i jakościowo bym się nie bał, były badania oxy, testa i trzyma steżenia. Więc jeśli zależy Ci też na kosztach to brałbym z tego zestawu Genameda.
Ostatnio enan i boldka kułem Wellony i Vertexa i również mogę Ci polecić. Wcześniej jescze inne środki Wellony i wszystko było git.



Lecę suste wellone jest moc.

enan , cypek i tren e z wellony tez git .


Ja jeszcze wcześniej biłem propa Wellony to też spisał się super.

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 437 Napisanych postów 751 Wiek 38 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 7368
MrBear
Mam takie pytanie znajomy jest teraz na hcg 1000ui e4d + master 50mg e3d czy takie połaczenie jest ok bo nigdy nie korzystałem z takiego schematu a co do mastera to jakie firmy dobre polecacie ??


Ostatnio master krótki i długi biłem z Nexiuma, z Vertexa leciał krótki oba bardzo dobre
Z real wiem że na pewno Wellona, Genamed, Ions też są git.
Jeśli liczysz się z kasa to Genamed lub Wellone bym brał, tanio i dobrze


Sportsman1
Skąd aktualnie brać BPC-157 iniekcyjne? Jaki lab? Opinii jest mało i są bardzo różne, na zagranicznych forach tez.


BPC - Imperial
1

Ciężko jest lekko żyć

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
MrBear
Mam takie pytanie znajomy jest teraz na hcg 1000ui e4d + master 50mg e3d czy takie połaczenie jest ok bo nigdy nie korzystałem z takiego schematu a co do mastera to jakie firmy dobre polecacie ??


Dna Sky Egzogen Aquila bym bral cos z tych labow.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium