SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4085337

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
prz1993
Soda. Badań nie widziałem, ale sam biłem. Wiesz, że shitu bym Ci nie polecił


Tobie jestem w stanie zaufać :)
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 4225 Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 23583
lodzianin1
Na pewno apteka


To ironia, czy na powaznie ?
2

Pozdrawiam.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
azazelll
Panowie który lab ma pewne dhb. Najlepiej zbadane, bo odczucia mnie interesujà?


Squibb, Corelabs. SKY też dobre opinie ma.
10

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 224 Napisanych postów 399 Wiek 43 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2352
Sky lab prawda dobry bilem dhb. Powoli ruszylem pol centa pozniej 1ml e3d na e2d lecial z cypem Dna .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
krzykacz
azazelll
Panowie który lab ma pewne dhb. Najlepiej zbadane, bo odczucia mnie interesujà?


Squibb, Corelabs. SKY też dobre opinie ma.


Krzykacz właśnie byłem pewien ze squibb to pewniak i byłem nastawiony na niego. Mój podopieczny pokazał mi badanie squibba i uwierz totalne zero dhb.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11148 Napisanych postów 51564 Wiek 30 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Squib ma soki jak każdy inny top na rynku , ale w orale można inwestować na bank
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
azazelll
krzykacz
azazelll
Panowie który lab ma pewne dhb. Najlepiej zbadane, bo odczucia mnie interesujà?


Squibb, Corelabs. SKY też dobre opinie ma.


Krzykacz właśnie byłem pewien ze squibb to pewniak i byłem nastawiony na niego. Mój podopieczny pokazał mi badanie squibba i uwierz totalne zero dhb.


Bardzo ciężko mi w to uwierzyć, z poziomu takiej rozm niemożliwe żeby tak było. Nie wiem co kolega dostał i skąd i gdzie zbadał ale wątpliwa sprawa żeby w nowym rozdaniu 1 z 2 sztandarów SQ (dhb/ment - menta biłem po oksie ostatnio) pokpił kiedy powszechnie wiadomo że lab nie wali w gume, mimo prostego designu jaki ma to środek zawsze pewniak.
8

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 563 Napisanych postów 777 Wiek 47 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58657
Krzykacz lab walił w ch**a już wcześniej . Pare lat temu badałem jako pierwszy tutaj w labie we Wrocławiu okse ze squibba . I na 10 mg deklarowanego miała 7. A cena 2 krotnie wyższa. Nie będziemy się spierać , wcześniejsze dhb mieli tak bolesne ze większość nie dała rady ze względu na zapalenia. Teraz totalnie nic nie czuć. Dlatego zrobił badanie . Akurat ja nie jestem z tych co sieją ferment. Szukam pewniaka w 100% dla moich zawodnikow
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
krzykacz Moderator
Ekspert
Szacuny 21773 Napisanych postów 71324 Wiek 41 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 575917
Ale oxa, i z 1op bad w następnych mogło być deklarowane. Ceny to pojęcie względne, każdy ma inne co komu za drogo / za tanio. Nie spieramy się o ferment nie podejrzewam nie ma potrzeby z tym wyskakiwać. Z labem mam kontakt od ~15/16 nie zawiodłem się póki co w 1 linii go stawiam pewnych labów. Kusi mnie już mleczko susp że hoho
9

doping & zdrowie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Panowie w ostatnim czasie ktos bil heliosa DNA Db pharmy lub jadl cleny z tych 2 labow?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium