SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086753

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
Ernest_18
Jak by nie pisali to gdzie DNA do Gorillaz z DNA brałem treny A i E + deke i byłem zadowolony, Teraz lece na firmie SEPAH i dużo lepiej czuje towar i ja jednak przyzwyczajony do amp. 1ml O DNA czytałem już kilka złych opini, widziałem badania itp. ile % z tego to realne a ile antypimp nie mam pojecia Od siebie DNA polecam z tych środków co brałem, bo działać działały i było to co ma być w środku Fakt że dużo ludzi chwali tu DNA a na K** chwala Gorillaz Jak dla mnie to już za samo wykonanie Gorillaz to lipa Jaka forma oszczedza na etykietach i drukuje naklejki marnej jakości na drukarce domowej, to co dopiero z prochem


Co konkretnie lecisz z Sepah? Pojawiło się to u mnie. Nie znałem tego wcześniej. Ja akurat teraz o potomka walcze,wiec tylko hcg leci,ale kilku ode mnie sie do tego przymierza i szuka jakiegoś info.


Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-06-20 09:58:13
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 132 Napisanych postów 258 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 1911
Luki1981.
Witam.ja nowy mam w zasiegu DNA na tym forum przeleciałem opinie i chwalicie na forum K** jada po tym i po typie "łodzianin" ze to on pimpuje ,ze to jego fabryka ! No i idzie zglupiec .interesuje mnie mnie tren e i turanabol z tego labu ktos cos ? Rzetelnie ?


Ture bralem z propem wczesniej srodki dobre. Teraz leci oxa/prop DNA dziala.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Michalek83
Ernest_18
Jak by nie pisali to gdzie DNA do Gorillaz z DNA brałem treny A i E + deke i byłem zadowolony, Teraz lece na firmie SEPAH i dużo lepiej czuje towar i ja jednak przyzwyczajony do amp. 1ml O DNA czytałem już kilka złych opini, widziałem badania itp. ile % z tego to realne a ile antypimp nie mam pojecia Od siebie DNA polecam z tych środków co brałem, bo działać działały i było to co ma być w środku Fakt że dużo ludzi chwali tu DNA a na K** chwala Gorillaz Jak dla mnie to już za samo wykonanie Gorillaz to lipa Jaka forma oszczedza na etykietach i drukuje naklejki marnej jakości na drukarce domowej, to co dopiero z prochem


Co konkretnie lecisz z Sepah? Pojawiło się to u mnie. Nie znałem tego wcześniej. Ja akurat teraz o potomka walcze,wiec tylko hcg leci,ale kilku ode mnie sie do tego przymierza i szuka jakiegoś info.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-06-20 09:58:13


Ja lecę mastera i propa. Bdb towarek, podopieczny leci prop+phenyl mixa i też kozak z NPP innej formy i oxa też sepah. Z czystym sumieniem mogę polecić. Mam trena a odłożonego ale chyba nie odpalę w tym roku.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Ernest_18
Tak jakoś by było, co prawda jadłem clen 3 razy w życiu bo wole saly i clen ogólnie zle znosze, ale ten Malay to naprawde ostra kosa i raczej powodu do dumy firma nie powinna miec Ale jak pisałem brałem wino oral, mastera p, tescia p, i byłem zadowolony



Wporzadku ha tylko mówię jakie ja mam podejście jak ktoś ma pewniaki i działa to się opinia z neta nie przejmie. Ja trafiłem lipę propa i ten clen to u mnie chłopaki walili przed imprezami także po prostu miałem pecha możliwe. Osobiście wybieram inne laby bo dla mnie loteria.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 296 Napisanych postów 528 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 3353
Luki1981.
Witam.ja nowy mam w zasiegu DNA na tym forum przeleciałem opinie i chwalicie na forum K** jada po tym i po typie "łodzianin" ze to on pimpuje ,ze to jego fabryka ! No i idzie zglupiec .interesuje mnie mnie tren e i turanabol z tego labu ktos cos ? Rzetelnie ?


Podepne sie pod pytanie o ture i wino Dna?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1342 Napisanych postów 3490 Wiek 41 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 54777
dmq92
Michalek83
Ernest_18
Jak by nie pisali to gdzie DNA do Gorillaz z DNA brałem treny A i E + deke i byłem zadowolony, Teraz lece na firmie SEPAH i dużo lepiej czuje towar i ja jednak przyzwyczajony do amp. 1ml O DNA czytałem już kilka złych opini, widziałem badania itp. ile % z tego to realne a ile antypimp nie mam pojecia Od siebie DNA polecam z tych środków co brałem, bo działać działały i było to co ma być w środku Fakt że dużo ludzi chwali tu DNA a na K** chwala Gorillaz Jak dla mnie to już za samo wykonanie Gorillaz to lipa Jaka forma oszczedza na etykietach i drukuje naklejki marnej jakości na drukarce domowej, to co dopiero z prochem


Co konkretnie lecisz z Sepah? Pojawiło się to u mnie. Nie znałem tego wcześniej. Ja akurat teraz o potomka walcze,wiec tylko hcg leci,ale kilku ode mnie sie do tego przymierza i szuka jakiegoś info.




Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-06-20 09:58:13


Ja lecę mastera i propa. Bdb towarek, podopieczny leci prop+phenyl mixa i też kozak z NPP innej formy i oxa też sepah. Z czystym sumieniem mogę polecić. Mam trena a odłożonego ale chyba nie odpalę w tym roku.


Myśle, że akurat Ty wiesz co piszesz... dzięki. Mi wpadł w oko ten ich mix propa i fenylopropionatu testa. Chętnie bym to przybił bo sam propek zazwyczaj mnie boli... ale cóż... muszę poczekać
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1288 Napisanych postów 1267 Wiek 39 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 32297
Michalek83
Ernest_18
Jak by nie pisali to gdzie DNA do Gorillaz z DNA brałem treny A i E + deke i byłem zadowolony, Teraz lece na firmie SEPAH i dużo lepiej czuje towar i ja jednak przyzwyczajony do amp. 1ml O DNA czytałem już kilka złych opini, widziałem badania itp. ile % z tego to realne a ile antypimp nie mam pojecia Od siebie DNA polecam z tych środków co brałem, bo działać działały i było to co ma być w środku Fakt że dużo ludzi chwali tu DNA a na K** chwala Gorillaz Jak dla mnie to już za samo wykonanie Gorillaz to lipa Jaka forma oszczedza na etykietach i drukuje naklejki marnej jakości na drukarce domowej, to co dopiero z prochem


Co konkretnie lecisz z Sepah? Pojawiło się to u mnie. Nie znałem tego wcześniej. Ja akurat teraz o potomka walcze,wiec tylko hcg leci,ale kilku ode mnie sie do tego przymierza i szuka jakiegoś info.



Zmieniony przez - Michalek83 w dniu 2020-06-20 09:58:13


z SEPAH brałem Tren E z Testosteronem E oba bardzo dobre, obecnie Tren A+Tesc E+Deka+Meta, Tren A super, Deka sie wkreca dopiero, meta ok

w toku eksperymentu chemicznego

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No mnie kazdy prop prócz dna bolał i teraz sepah nie boli. Na masie dałbym do NPP tego phenyla chetnie ale solo, też chyba mają w ofercie o ile pamiętam muszę sprawdzić. E3d bym bil. Szkoda że primy nie mają.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Sepah wszystko póki co biłem bezbolesne. Teraz odpaliłem oxe zobaczymy czy coś nabije.

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 379 Napisanych postów 525 Wiek 44 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3132
Zaucha
Luki1981.
Witam.ja nowy mam w zasiegu DNA na tym forum przeleciałem opinie i chwalicie na forum K** jada po tym i po typie "łodzianin" ze to on pimpuje ,ze to jego fabryka ! No i idzie zglupiec .interesuje mnie mnie tren e i turanabol z tego labu ktos cos ? Rzetelnie ?


Podepne sie pod pytanie o ture i wino Dna?


Dziala.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium