SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4086774

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 35023 Napisanych postów 89920 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940708
skint73
Androchem hcg bardzo dobre. Biłem w lipcu i byłem bardzo zadowolony. Typowe działanie dla hcg

Potwierdzam..! Ostatnio też podbijam HCG Androchem , działa elegancko...
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 3 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 47
pavlog89
Panowie jakie opinie na temat clenu z Nexium ?


kolego ja leciałem z ostatnio propem z ionsa i robiło niesamowicie :) chwilę odczekam i zarzucę drugi raz, ale tym razem z trenem a i zobaczymy co z tego będzie :) ogólnie odczucia mega na plus
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
Wbiłem 5 opak wirusa. I nic. Leciałem po 2500 iu zero potem po 5000 iu i lipa pitym zaczęłam pregnyl org 1000 iu wbiłem i od razu poczułem. I lecę se po 1000 iu wkoncu robi robotę
1

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 420 Napisanych postów 1065 Wiek 39 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 22692
To ja prędzej ovigyl czułem wbiłem dużo ovigylu fakt słabe też. No ale te 5000 iu to już robiło coś. Czasem i 2500 iu starczało zależy jakie się trafiło.

Dugi

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 4 Napisanych postów 4 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 57
Dugii2
hipopodryl
barto81
Witam, jakie t3 obecnie.Virtutis po badaniu krwii okazal się lipą .


Lecę aktualnie tiro i ft3 ładnie wystrzelone.


Cała ta firma Virtus to syf. HCG też nie działa


znajomy wcina któreś opakowanie z koleji tego t3 z virtutisa i na badaniach ft3 wybite jak na tiromelu mial z którego przechodził. Hcg natomiast aktualnie sam wbijam, poszły już dwie dwie ampy podzielone na 2500iu, powiem tylko tyle że działa. Podobnie odczucia miałem na ovigilu. Może przegrzane macie lub jakieś zleżałe, nie wiem, ale np w moim rejonie prawie każdy teraz hcg i t3 wcina z virtutisa i każdy zadowolony.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 242 Napisanych postów 212 Wiek 54 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 8178
ja przerzucilem sie z ori pregnylu na ovigil to była lipa nastepnie przesiadka na provigil z virtutisa i duzo lepiej od ovigilu moim zdaniem teraz jesli mam wybierac miedzy ovigilem a virtitus to wybieram vir provigil
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 5 Napisanych postów 757 Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 39076
Panowie, z jakiej firmy polecacie obecnie testo enan/cypio? Razem z kumplem trafiłem jakiś czas temu na wy*ebkę z DNA i boję się brać od nich.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 70 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 924
Witam,panowie mam do wyboru test z tych labów który brać:Gen Pharma, Medical Pharma czy Olimpic?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100280
Genamed

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 121 Napisanych postów 1039 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 31322
janek.janek
ja przerzucilem sie z ori pregnylu na ovigil to była lipa nastepnie przesiadka na provigil z virtutisa i duzo lepiej od ovigilu moim zdaniem teraz jesli mam wybierac miedzy ovigilem a virtitus to wybieram vir provigil

Ja na zmianę używam Ovigil i provigil i wydaje mi się że każdy coś tam działa
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium