SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

PL Realia - czyli co warto brać

temat działu:

Doping

słowa kluczowe: , , ,

Ilość wyświetleń tematu: 4083838

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Mocnyturiel
Ludzie dajcie Opnie na temat hormonu wzrostu od Spectrum


Sam jestem ciekaw

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 19 Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 5665
Co sądzicie o medical pharma? Testo C trzyma stężenie ?
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94441 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Testy trafić słabe ciężko w tych czasach
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19306 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158805
Ale zaniżone już nie tak cieżko
2

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
e-lite Moderator
Ekspert
Szacuny 3612 Napisanych postów 36540 Wiek 42 lat Na forum 21 lat Przeczytanych tematów 260908
Trzeba brać to co jest długo na rynku i trzyma poziom , wtedy nie ma problemu
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
lodzianin1
Mahler
dzeju123
Sibutramina- w co najlepiej celować?


lodzianin1
Sibu vertexa bym celował


Brałem vertex i kompletnie się nie sprawdzało. Nie czułem żadnego działania, ale podobno lata sporo fejków. Podobnie virtu i gold line. Na dniach będę miał z Nouveau to coś skrobnę o ile nie zapomnę.


bo była partia która miała zero działania ale to już sporo wstecz jakoś , obecnie z tego co słysze od uzytkowników jest ok


Dokladnie byla rok temu partia lipna ale Vertex kazdemu podobno wymienil, u mnie koleszka od dila normalnie dostal nowa partie na wymiane. Na ten moment np w moim rejonie sibutramina vertexa bardzo polecana i popularna. Sam jadlem ta sibu vertexa z nowych rzutow i dziala dobrze
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 189 Napisanych postów 249 Wiek 45 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2085
Bartosz667
Pytanko o Testosteron enan i Masteron enan od firmy PANAX , przypuszczam że jest legit ale jak z bólem po strzałach ? Ktoś brał ostatnimi czasy ?


W moim rejonie Panax zanim zdobyl popularnosc to zaraz ja stracil wlasnie poprzez bolesnosc srodkow. Moze cos poprawili, musisz probowac lub szukac czegos pewniejszego.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 105 Napisanych postów 81 Wiek 41 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 1494
pawcio1813
Co sądzicie o medical pharma? Testo C trzyma stężenie ?

Przebadany,stężenie zawsze takie samo,wchodzi gładko, od lat.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 26 Napisanych postów 269 Wiek 35 lat Na forum 9 lat Przeczytanych tematów 25091
czy ten clomid clomidon medical pharma jest tak dobry jak twierdzą kulturalnesuple?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 16 Napisanych postów 73 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4569
Panowie jak stoi gh somatogen stosował ktoś ?
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

Następny temat

Powrót do bomby, pomysł na cykl

WHEY premium