SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7309013

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Natan33
Ketchup123
Od paru dni bo refluks mnie męczył dobra Panowie moja robię swoje pozdrawiam





Ale pokazałeś formę, tak to wyglądają tutaj niektórzy co lecą max 500mg testa i 400mg deki do tego czasami 30mg metax lub wonko okresowo.

Refluks masz od trena i nie ma nic gorszego niż refluks i zgaga, cofanie sie treści żołądkowej i palenie rury jakby rozżarzone wegle połykał.

Przechwakanka o tym jak to Ty bardzo dobrze tolerujesz taaakie dawki zajeżdza dziecinadą

Specjalnie dla Ciebie

3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
dmq92
Pytasz o dawki a to temat z ankieta.
A mam pytanie do ciebie ty jesz novo prawie cały rok na masie też więc mam pytanie jakie odczuwasz profity wrzucając na masie?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2344 Napisanych postów 4332 Wiek 30 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 99107
Pewnie takie że ma FT3 w normie, a bez novo ma niedoczynność
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16079 Napisanych postów 18054 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196422
Dobrze Ketchup to wygląda. Tutaj nikt (mam taką nadzieję ) nie chce źle dla Ciebie tylko sposób w jaki niektórzy to wyrażają jest mało delikatny bo tu każdy na bombie... Ja jestem oazą spokoju bo tylko 300 cypio week leci.
Ale koorwa ogarnij się bo jak przyjdzie czas odwodnienia to trzeba będzie uważać bo pochopne ruchy mogą zaszkodzić


Zmieniony przez - kosta83 w dniu 2019-11-06 19:39:43
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5387 Napisanych postów 15407 Wiek 39 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388233
ale on chcial startowac w debiutach? to jest niby luty a teraz taka forma rozumiem 4tyg do zawodow i przytrzymac to ale nie 4 miesiace
1

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Sam myślałem żeby w debiutach wystartować ale nie'moge ogarnąć wycinania się na scenie i te gacie

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Jego zdrowie jego sprawa, ale jeśli on ma takie podejście do towaru to strach myśleć co będzie gdy wleca diuretyki. Z tym nie ma zabawy. Niby wyjdziesz na scenę nawet jeśli przesadzisz, a rano znajda Cię martwego, a raczej nikt nawet stad by nie chciał słyszeć, ze kolejny się przekręcił
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Wyginania na scenie
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 630 Napisanych postów 1506 Wiek 36 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 53747
Ketchup123
Natan33
Ketchup123
Od paru dni bo refluks mnie męczył dobra Panowie moja robię swoje pozdrawiam





Ale pokazałeś formę, tak to wyglądają tutaj niektórzy co lecą max 500mg testa i 400mg deki do tego czasami 30mg metax lub wonko okresowo.

Refluks masz od trena i nie ma nic gorszego niż refluks i zgaga, cofanie sie treści żołądkowej i palenie rury jakby rozżarzone wegle połykał.

Przechwakanka o tym jak to Ty bardzo dobrze tolerujesz taaakie dawki zajeżdza dziecinadą

Specjalnie dla Ciebie





Forma bardzo dobra.

Ketchup, masz zamiar wyjść na debiuty w lutym?
Jak tak to może podzielisz jak masz zamiar utrzymać formę do tego czasu?

Pytam z czystej ciekawości a nie żebym był złośliwy bo forma całkiem niezła a do zawodów sporo czasu wiec jestem ciekaw jakie plany
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94439 Napisanych postów 364369 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668933
Debiutow nie przesuneli????

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium