SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7382850

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
no ja jestem szczesliwie żonaty ze wspaniałą kobietą. Ale wiem jedno kobiety kochają kulturystow
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Gratulacje zatem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 329 Napisanych postów 535 Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 28963
Cycu_ś
pierwsze co to kobieta patrzy czy mezczyzna dba o siebie

Wez zejdz na ziemie.
Podobasz co najwyzej kumplom z silki ktorzy chcieli by miec lape jak Ty.
Kobiety lubia jak dbamy o siebie , ale jak chodzisz maks. 3 razy w tygodniu na silownie i jesli ona ma ochote na kolacje to z nia idziesz, a nie bo makro sie nie zgadza. Dwa, nie klujesz dupy co 2 dzien.

Malo kobiet leci na kulturystow, ale jest dobra strona tego, bo dziewczyna ktory juz leci to podobaja sie jej tylko kulturysci.
Wiec najlepiej znalezc sobie dziewczyne ktora zrozumie nasza zajawke , a najlepiej jak sama cwiczy.
2

sztoby ch#j stajał i diengi byli.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
chdzolilo mi o to jest 2 panow. Jeden dba o siebie dobrze wyglada. Drugi zle wyglada, grubu upasiony. to dziad Ktorego kobieta predzej pokocha. Wiadomo ze pierwszego
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
19Cayenne91
Cycu_ś
pierwsze co to kobieta patrzy czy mezczyzna dba o siebie

Wez zejdz na ziemie.
Podobasz co najwyzej kumplom z silki ktorzy chcieli by miec lape jak Ty.
Kobiety lubia jak dbamy o siebie , ale jak chodzisz maks. 3 razy w tygodniu na silownie i jesli ona ma ochote na kolacje to z nia idziesz, a nie bo makro sie nie zgadza. Dwa, nie klujesz dupy co 2 dzien.

Malo kobiet leci na kulturystow, ale jest dobra strona tego, bo dziewczyna ktory juz leci to podobaja sie jej tylko kulturysci.
Wiec najlepiej znalezc sobie dziewczyne ktora zrozumie nasza zajawke , a najlepiej jak sama cwiczy.


jak ide gdzies z kobietą to nie wiem co to makro

jak kochasz kobiete i dbasz o nia to mozesz sobie robic co tam chcesz i tak bedzie dobrze
i mozesz nawet pepy walic 5x dzien a nie jak piszesz e2d i tak bedzie za toba


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2020-08-19 22:28:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5413 Napisanych postów 15433 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388491
nie ma co isc ze skrajonosci w skrajnosc porownywac kulturyste do spaslaka

jw. napisane pewnie i dzesiki z iq 70 trampstamp, i tanie dziary + tipsy i doklejane wlosy, to dla takiej, dzik to szczyt marzen i spelnienie snow nie ma co wszystkich do jednego wora wkladac... kulturystyka w krajach takich jak polska, rosja to jeszcze jest cos popularnego i robi wow, a im dale to tez ludzie na to inaczej patrza, walenie lekow na potege, zeby lepiej wygladac tymczasowo, to imo nie jest dbanie o siebie


Zmieniony przez - lordknaga w dniu 19/08/2020 22:38:22
4

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
k***a Pany , co jest, laski lubią mieso taaak.Ale tylko troche , facet ma v=byc wysportowany i tyle.Kulturystow pow 95 kg malo która juz chce a im dalej tym gorzej .To jest coś co rzuca sie w oczy przyciąga spojrzenia ale tylko tyle,kobieta chce żyć normalnie.Uklon w strone lorda.

Dizsiaj np.gadałem z laską i mówi ze u mnie juz za duzo ale jeszcze ujdzie , a ja 95 kg suchar (docelowo 105 i styka ,nie będę współżył z kaloryferem przecież )



Zmieniony przez - acidm w dniu 8/19/2020 11:04:20 PM
7

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 306 Napisanych postów 681 Wiek 35 lat Na forum 6 lat Przeczytanych tematów 8849
czy podawanie hormonu wzrostu wylacza naturalna produkcje na takiej samej zasadzie jak podawanie testa wylacza os hpta?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2361 Napisanych postów 5689 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 110111
a wy caly czas w błedzie no jak mlodzi kobiety prosze was leca na kaseeeeeeeeeeeee:)
3

siła jest Bogiem,trening nałogiem,rzezba zabawą,masa podstawą:)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
nuras
a wy caly czas w błedzie no jak mlodzi kobiety prosze was leca na kaseeeeeeeeeeeee:)


Prawdziwe kobiety nie potrzebują sponsora,tylko partnera.Wsparcia wzajemnego ,nie sponsoringu ziom
2

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium