SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7421665

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2722 Napisanych postów 8344 Wiek 33 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 100321
Lux1980
Wczoraj oglądałem film na yt ,Piechoń mówi ze są badania które mówią ze bicie powyżej 1000iu hcg nie ma sensu . Ze jajca nie przerobią więcej hcg , I ze bicie powyżej 1000 , to strata towaru


Dla mnie on to jest znawca jak z koziej dupy...

Kompleksowe prowadzenie online.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 586 Napisanych postów 874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 45833
Robilem badania morfo i jest git. Co do mostka z hcg probowalem kiedys i tez bardzo fajnie sie to sprawdzilo

Ziomku mój Ty zawsze przy mnie stój w drodze na melanż czy w drodze na bój.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
A wy sluchacie i nabijacie kasę jakiemuś laufrowi
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Akurat tu ma racje i jest to potwierdzone. Kiedyś byl mit ze mozna jaja przepalic za duza iloscia hcg ze padna komorki lejdinga itp. Ale mamy naturalny reduktor ktory na to nie pozwala


Co nie znaczy ze wbijanie wiekszych dawek nie ma sensu bo jako most po grubej bombie moze sie sprawdzic podnoszac estro ladnie u osob malo podanych na to przez co samopoczucie na +


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-27 09:10:14
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Co masz potwierdzone ? Bzdurę że więcej niż 1000 jm nie działa ? Pokaż te badania .bo ja mam dziesiątki innych z klinik z USA gdzie leczy się kulturystów i pomaga im odblokować .
Poza tym 25 letnie doświadczenie gdzie masa ludzi przy małym podawaniu hcg nie zaskoczyła .
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Czyli wychodzi na to że do pełnego pct potrzebujemy tylko 3000 jm skoro tylko 1000 się przyswaja bo kiedyś każde pct to było 3*5000 jm i bloków nie było skoro 4000 jm szło w kibel to proszę znaleźliście z jakimś tam cudotwórca z YT mega tanie pct
Gratuluję %%%%
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
dmq92
Akurat tu ma racje i jest to potwierdzone. Kiedyś byl mit ze mozna jaja przepalic za duza iloscia hcg ze padna komorki lejdinga itp. Ale mamy naturalny reduktor ktory na to nie pozwala


Co nie znaczy ze wbijanie wiekszych dawek nie ma sensu bo jako most po grubej bombie moze sie sprawdzic podnoszac estro ladnie u osob malo podanych na to przez co samopoczucie na +



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-07-27 09:10:14


Z komorkami leygida też właśnie były takie bzdury powtarzane a lekarze przepisywali nawet jednorazowe inj po 10,000jm widocznie się nie znali
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3985 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Z tym "przepalaniem" to zawsze się będę popierał ulotką pregnylu, gdzie stoi jak wół dawkowanie dla poroslych mężczyzn w tysiącach. Dwa bdb art z przeglądu urologicznego gdzie lekarz opisuje protokół dla na robienie bejbi dla facetów na hzt i dawka jest 2500eod I zejście z testa. Taką samą dawkę mi zaproponował endo jak sprawdzałem, czy moja sperma jest do uratowania (i wyszło bdb).
Natomiast nawet nie można powiedzieć, że zmieniłem zdanie co do bicia podczas cyklu. Bicie co parę dni po kilkaset jest dla mnie sensowne tak samo jak bicie enana 2*week, zamiast viala raz na miesiąc (trochę skraca ale wiadomo ocb). Robiłem podejście do bicia małych dawek jak jeszcze pregnyl był w ampach I wkoorwia ło mnie to dzialkowanie. Dwa lata biłem raz na miesiąc. I IMO mi się nic nie stało. Ale z mini vialami to teraz inna bajka. Teraz juz chyba pond kwartał bije (VIR) 2*week po 500jm i jaka się pięknie prezentują.
Ale przy odbloku to jakoś nie mogę się przemuc. Jak ktoś się upiera, że będzie bił po kilkaset, to mówię rób se Co chcesz i te pct nie wychodzą. Na pierwszy tydzień po 1666.666 też kręcę nosem.
10000jm dla faceta to sie nie spodkalem. Dla kobiet takie dawki czasto, ale tu nie o tym


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 27.07.2019 10:56:16

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Było kiedyś hcg po 500 i 1500jm jak dobrze pamiętam ale wycofali to
Małe dawki przez cały cykl może i mają rację bytu ale ile to zabawy z tym to szkoda gadać

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 90 Wiek 37 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 4076
czemu zabawy ? rozcieczasz w 2 ml strzykawie, do turbokulinowki 1 kreske i masz 250 ui
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium