SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7270766

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Helionus
Panowie pytanie,
Czy bijąc hcg e3d 500j nie będzie wahań stężeń estro?. Bo okres poltrwania hcg to mniej więcej 24 do 36h?


Sprawdzaj na sobie różne metody, ja też daje 2500iu/inj i jest wporządku.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Nie ma sensu bicie takiej dawki. Polecam arty Micha na ten temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 562 Napisanych postów 857 Wiek 38 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 25615
Gdzie te arty znajdę? z którego one roku? chętnie poczytam.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Wojmir28
Nie ma sensu bicie takiej dawki. Polecam arty Micha na ten temat.

. Jak nie ma sensu? Od kiedy? Bo ktos art napisal?
5

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
wit3k
Gdzie te arty znajdę? z którego one roku? chętnie poczytam.


Na insta musisz poszukać, nie pamiętam

@lodzianin nie każdy musi się znać na wszystkim dlatego polega się w niektórych sprawach na ekspertach w danej dziedzinie. Mich ma udokumentowane i udowodnione swoje umiejętności i wiedzę na innych ludziach dlatego jeśli on napisał, co zresztą potwierdza, to co sam gdzie indziej czytałem choćby u Korala, czy w jakichś publikacjach, że hcg 250-500e3d powinno się lecieć cały czas bijąc nawet hrt, a nie 10k ui raz na 3 miesiące to nawet nie muszę analizować dlaczego. Ale najprostszym wytłumaczeniem dlaczego, to mam pewne znane porównanie, mając niedoczynność tarczycy jesz hormony codziennie regularnie czy raz na pół roku 2 paczki od razu?


Oczywiscie możesz bić jak chcesz, robisz to na własnym organizmie, więc najwyżej sam siebie krzywdzisz, ale jeśli komuś doradzasz powinieneś się posłużyć fachową wiedzą mająca jakieś oparcie w nauce, a nie obserwacjach


Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2020-09-28 13:22:46
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Wpisz w Google "Hcg instragram fallenursus" jak mało to szukaj u Koralewskiego, Borowego... a potem możesz pubmeda przesledzic. Obecny poziom wiedzy jest na etapie bicia hcg 250-500e3d i jeśli to się sprawdza, tak mówi nauka, to tak robię i tak polecam innym. Jak się coś zmieni dam znać, jednak jestem przekonany że trend na bicie okresowe wielkich dawek to była kwestia niewiedzy, więc ta metoda już nie wróci w obieg z pewnością, może zmienić się substancja, bardziej precyzyjne określenie dawkowania, czy coś w ten deseń, ale na pewno nie wróci stara metoda.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
To moze inaczej, ja patrze chociaz by na kliniki w stanch ktore specjalizuja sie w przywracaniu do normalnosci ludzi po saa i tam jakos nie maja problemow z biciem dawek po 2500 jm i wiekszych
Dalej patrze na setki lekarzy ktorzy przepisuja dawki rzedu takiego.
Tak wiec sorki ale jakis jedwn gosc mnie nie przekona. Jest masa badan, jak i przykladow z zycia gdzie niskie dawki NIE zadzialaly dopiero podanie dawek uderzeniowych spelnilo oczekiwany rezultat. Zapomniales chyba o najwzniejszej rzeczy ze organizm ludzki jest dalej taka sama niewiadoma jak i kosmos.
Dlatego na kazda chorobe mamy kilka lekow i kilka metod leczenia bo nie u kazdego sie wszystko sprawdza. Tak samo jak i tutaj. Tak wiec twierdzenie ze to jedyna sluszna metoda jest grubo nad wyrost. Czy mam zamiar sprawdzac? Nie, trzymam sie swoich "racji" ok 28 lat na saa wyniki mam lepsze od 95% osob co sa na 1 bombie, tak wiec dla mnie to zadne argumenty. Tym bardziej mam wieksze zaufanie do panow lekarzy z usa ktorzy prowadza setki pacjentow i robia im tysiace badan niz do jakis innych odnosnikow. Odblokowalem "swoim" systemem setki osob,jednej osoby nie udalo mi sie przywrocic do normalnosci ( mowa o zdrowych osobach oczywiscie nie chorych na start)

Ja nawet dzielac 5000 jm na 3 nie czuje tego hcg, ale dawki 2500 i wyzej czuje doskonale. U mnie sie to sprawdza, progesteron cale zycie w normie
E2 pod kontrola.
4

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
To poczytaj nowe publikacje, na ich bazie są określone te dawki dla osób podających testa z zew. O odblok mnie nie pytaj bo ja nic nie wiem, poza tym jak Ty chcesz czuć to hcg, chodzi po prostu o uzupełnienie braków spowodowanych ograniczeniem łańcucha steroidogenezy, gdzie tak naprawdę podajemy niemal końcowy produkt przemian cholesterolu, a cała reszta jest pomijana i często równie ważna. Zaznaczam ja piszę o osobach na hrt, bombie, żeby sobie bic dawkę hcg 250-500, odblok to nie moja bajka więc się nie odzywam. Słowo lekarze też brzmi tak nie wiadomo jak, wszyscy, większość, 5 czy 10? 2 z którymi ja miałem do czynienia. To tak jak u nas 95% lekarzy stosuje wytyczne i wiedzę sprzed 40lat i też można powiedzieć że komuś tam pomogło, a 5% o których mniej się mówi, ma inne metody i też pomagają. To takie uogólnianie. Poza tym z tego co Rebis mówił, a on też się kontaktuję z ludźmi zza oceanu,1000 ui e3d na odblok, bo więcej jaja nie przerobią i wtedy zaczyna się czucie hcg bo reszta idzie na aromatyzacje i libido idzie w górę od estro.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Jak jaja nie przerobia to dlaczego 99% tego leku jest w stezeniu 5000 jm?
2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium