SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7434039

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
F1.08
Skończyłem trzeci miesiąc masowania(delikatnie). Czy jest sens profilaktycznie zrobić mini cuta (żeby odzwyczaić organizm od węgli/poprawić WI) JEŚLI nie zalewam się? Czy też jeśli nie zalewa mnie to lepiej poczekać z takimi ruchami na dalszy etap? Zamierzam masować jeszcze z 3 miesiące.

Lecisz dalej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Headspace
dmq92
Smażone neurony


Mógłbyś coś więcej powiedzieć lub jakiś art podesłać?



Prolaktyna to jak wiadomo antagonista dopaminy w momencie wyzerowania dopamina może przeciążać neurony co z czasem może się objawiać np jak u cpunow brakiem prawidłowej reakcji na nią nawet gdy jest na odpowiednim poziomie. Tyle zapamiętałem, moge poszukać cos więcej ale z pamięci ciężko coś wygrzebać jeszcze. Ale to mnie przekonało żeby nie kasować jej
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
ja smakowo bardzo milo wspominam wiekszosc bialek sci-tec whey professional. nie wiem jak teraz, ale 10 lat temu smaki wymiataly
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 35 Napisanych postów 296 Wiek 32 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 4803
Na mleku 3,2% wszystkie białka smakują wyśmienicie :)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
nie pamietam kiedy ostatni raz zmieszalem bialko z mlekiem ;p chyba w liceum
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30054
ja tam jestem fanem białek ale tylko z mlekiem + 2 lyzeczki cukru
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51570 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
GymSherpa
nie pamietam kiedy ostatni raz zmieszalem bialko z mlekiem ;p chyba w liceum

Ja również tylko mleko na początku z prochem brałem do szkoły. Supl bym brany do słoika i wielokrotnie ni się zważyło i kwach piłem. Ehh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak wgl można pic białko.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
w sumie jakbym sie tak mial zastanowic to nie przypomne sobie kiedy ost razem pilem bialko jako taki zwykly szejk. zazwyczaj jest to dodatek w formie proszku do posilku
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
dmq92
Headspace
dmq92
Smażone neurony


Mógłbyś coś więcej powiedzieć lub jakiś art podesłać?



Prolaktyna to jak wiadomo antagonista dopaminy w momencie wyzerowania dopamina może przeciążać neurony co z czasem może się objawiać np jak u cpunow brakiem prawidłowej reakcji na nią nawet gdy jest na odpowiednim poziomie. Tyle zapamiętałem, moge poszukać cos więcej ale z pamięci ciężko coś wygrzebać jeszcze. Ale to mnie przekonało żeby nie kasować jej


No właśnie mało jest artykułów co o prolatynie, tzn są ale co robić z wybitą prolaktyną i jakie mogą byc przyczyny. Ja mam całe życie wybitą prolaktynę, już przed wejściem na bombe chodziłem do lekarzy i nikt nie znalazł przyczyny. Jak wiadomo na bombie mi ją zaczęło wybijać jeszcze bardziej (nawet na samym testo). Tylko ja jestem nie do zycia jak mi ją wybije 2x. I tak zbijam ją od roku ciągle i nie wiem właśnie po tym co piszesz, czy nie robiłem mega błędu.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium