SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7270712

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94087 Napisanych postów 363914 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667537
Ja od jutra odstawka bisocardu i wyskakuje właśnie na telmiserant 80 i nevibol 1.25 na czczo rano
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Tez sobie przetestuję
Dzieki Dmqq
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Chyba najlepsze podejście, tez muszę zacząć tak robić.

No oczywiście ze jest. Tylko ze nie każdy wie ze taki lek istnieje jakie frazy wpisać i tak dalej i tak dalej. Idźmy na całość i na każde pytanie odpowiadajmy, „wszystko masz w internecie”.

Ja po prostu bylem kiedyś tam z drugiej strony. I to co teraz jest dla mnie banalne wtedy było trudne. Mam to na uwadze i staram się pomoc jak mogę.


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-09-30 12:50:58
7
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113949
Wydawało mi się,że tacy wyjadacze ze stażem po X lat na koksie powinni wiedzieć o takich rzeczach,jak widać się grubo myliłem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
Ja od jutra odstawka bisocardu i wyskakuje właśnie na telmiserant 80 i nevibol 1.25 na czczo rano


Daj cynk jak zmiany w samopoczuciu..z tym że cheile to może potrwać..tak po miesiącu już będzie tak jak ma być.Bisocard zamula...
1

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
17kamil175
Wydawało mi się,że tacy wyjadacze ze stażem po X lat na koksie powinni wiedzieć o takich rzeczach,jak widać się grubo myliłem.


Kamil Ty madry chłop jesteś ja wiem bo widziałem nie raz dobre info od Cb.
Ale k***a tu ludzie biją hcg 2500x2 dalej co 8 tyg
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170687
No a skąd mają brać, sami sobie tego nie wymyślą,
wiedza ogolno dostępna ale mało komu chce się to wertować, ci o ile robią to dobrze to elegancko, zresztą po to mają wyświetlenia żeby wynagrodzić ich checi,
każdy by chciał wszystko na tacy podane, przy okazji mając problem z tym że ktoś to przeredaguje i może zarobi coś na wyświetleniach, no dramat, nie ma nic za darmo, mimo że oglądanie tego nic oglądającego nie kosztuje ;)
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
99 procent lekarzy nie jest na bieżąco i nie ogarnia swojego zawodu k***a -) a Kowalski ma
6
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 481 Napisanych postów 1464 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 113949
dmq92
17kamil175
Wydawało mi się,że tacy wyjadacze ze stażem po X lat na koksie powinni wiedzieć o takich rzeczach,jak widać się grubo myliłem.


Kamil Ty madry chłop jesteś ja wiem bo widziałem nie raz dobre info od Cb.
Ale k***a tu ludzie biją hcg 2500x2 dalej co 8 tyg

Może po prostu się trochę zagalopowałem,nikt tu alfą i omegą nie jest a jak mówisz po coś to forum jednak jest,sam się tutaj od cholery ciekawych rzeczy dowiedziłem.

Arkus ja nie mam żadnego problemu z tym,że ktoś na tym zarabia jeśli przekazuje rzetelne info i ktoś chce za to płacić to co mi do tego.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
17kamil175
dmq92
17kamil175
Wydawało mi się,że tacy wyjadacze ze stażem po X lat na koksie powinni wiedzieć o takich rzeczach,jak widać się grubo myliłem.


Kamil Ty madry chłop jesteś ja wiem bo widziałem nie raz dobre info od Cb.
Ale k***a tu ludzie biją hcg 2500x2 dalej co 8 tyg

Może po prostu się trochę zagalopowałem,nikt tu alfą i omegą nie jest a jak mówisz po coś to forum jednak jest,sam się tutaj od cholery ciekawych rzeczy dowiedziłem.

Arkus ja nie mam żadnego problemu z tym,że ktoś na tym zarabia jeśli przekazuje rzetelne info i ktoś chce za to płacić to co mi do tego.


Może ja tez, wyciągnijmy wnioski i zróbmy krok do przodu.
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium