SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7306886

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 47 Napisanych postów 313 Wiek 41 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 5495
Siema dawno mnie nie było na forum Pytanie jakie laby teraz powiedzmy pewne na rynku
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
masz u góry działu temat Polskie realia
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 82 Napisanych postów 4984 Wiek 32 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 93114
Dwa dni temu poczułem, że gruczołem pod sutkiem jest tkliwy i bolący, jednak nie jest powiększony.
Na badaniu estro wyszło prawie norma x3 (metka zrobiła swoje, mimo, że wcześniej miałem już dobraną dawkę exe).

Metkę odstawiłem, pod ręką mam exe i letro, myślicie że wystarczy, że zbije estro i się uspokoi czy atakować tamoxifenem ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
elemakus93
Panowie provi do deki to chyba same korzyści co??
Ostatnio troszkę mniej ochoty na seksik a fajeczka trochę miększa :D


daj provi , master , 50 mg dhea dziennie , estro daj wysoko ale nie w whoooj , prolke ustaw troszke powyżej dolnych wideł


Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2022 7:58:11 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
W_ojtek23
Dwa dni temu poczułem, że gruczołem pod sutkiem jest tkliwy i bolący, jednak nie jest powiększony.
Na badaniu estro wyszło prawie norma x3 (metka zrobiła swoje, mimo, że wcześniej miałem już dobraną dawkę exe).

Metkę odstawiłem, pod ręką mam exe i letro, myślicie że wystarczy, że zbije estro i się uspokoi czy atakować tamoxifenem ?


ja bym dał tamoxa bo wyglada to na poczatek gino a tamox powinien cofnać można też letro ale wyzerujesz e2

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
acidm
elemakus93
Panowie provi do deki to chyba same korzyści co??
Ostatnio troszkę mniej ochoty na seksik a fajeczka trochę miększa :D


daj provi , master , 50 mg dhea dziennie , estro daj wysoko ale nie w whoooj , prolke ustaw troszke powyżej dolnych wideł

fajnie też jakby lipidy się zgadzały i morfo



Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2022 7:58:11 PM

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
No to gw I upusty

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
są rzezy o wiele lepsze od gw ;) i tansze ;D

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94427 Napisanych postów 364351 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1668881
Co masz na myśli?

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
Co masz na myśli?


combo
3 g omegi , po tabsie do posilku
wyciag z karczocha 1 tabs
miłorząb japoński 2 tabsy dzienni po 1 do posilku (120 mg)
Monakolina K 1 tabs

taki combo poprawiło mi lipidy po 4 layach na towarze . gw u mnie sie chowa do tego , dodatkowo kwas foliowy zeby naczynka krwionosne były elastyczne :)

jak dodasz do tego kurkume i pieprz to jeszcze lepiej :)

wyniki :
Cholesterol całkowity przed suplami 240 ,po 159 zakres 150-200
Cholesterol HDL 20 ->30 (tu bym dodał lnianego i testowal , raz dalem wicej przez kilka dni i wynik lepszy)
Cholesterol nie-HDL 190 ->131
Cholesterol LDL 169 -> 107,60
Trójglicerydy 190 -> 117 mg/dl


U koksów poza głowa i horonami problem z erekcja czesto jest z chooojowych lipidów.Naczynka krwionosne w penisie sa najdrobniejsze w całym ciele.Jak masz kiepskie lipidy szybko sie zapychają .Widze duuuuzą różnice teraz jak to stosuje .Polecam do testowania ;)

Ps. te combo jma wiecej plusów , lepsza glikemia choćby czy neuroprotekcja







Zmieniony przez - acidm w dniu 9/9/2022 9:08:38 PM
3

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium