SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7186457

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Skoro teraz bedzoe za wysoko to i tak musisz dobrać dawke i zrobić kolejne więc idź badaj i jak coś zwiększ ilość ari.


Co do bólu jaj miałem tak samo. Także nie martw się mi nie odpadły
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 64 Wiek 48 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 643
Leci 600cypio na tydzień do tego 1tab Ari e2d apteka. Ale jestem bardzo podatny na estro. Eh
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2193 Napisanych postów 12636 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170482
Nie, estro rośnie szybciej jak kumuluje się teść w organizmie, pod koniec drugiego tyg, początkiem trzeciego, już możesz spokojnie iść zbadać

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Panowie, od paru tygodni mam dość dziwny problem z barkiem, takie jakby nerwobóle. Nigdy czegoś takiego nie miałem, nie jest to chyba ból mięśni bo spokojnie mogę ćwiczyć, a i też mięśnie bolą inaczej, po treningu ani w trakcie się nie nasila. Czasem kłuje mniej, czasem bardziej, zależy w jakiej pozycji jestem, czasem przechodzi całkowicie by za parę godzin znów zacząć "rwać". Możliwe że podczas iniekcji coś poszło nie tak i to od tego, coś gdzieś przekułem jakiś nerw? Próbowałem też zrobić tydzień przerwy od treningu ale bez zmian, od paru tygodni w zasadzie ciągle pobolewa tak samo, nie jakoś mocno ale dyskomfort jest. Miał ktoś coś podobnego?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
Ja bym poszedł do fizjo na start albo spróbował porozciagac/rozbić piłka.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 91 Napisanych postów 393 Wiek 35 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 19059
Rozbić piłką nic mi nie mówi Czyli że jak?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Wersja dla początkujących - bierzesz piłkę do tenisa, opierasz się na o ścianę z piłką pomiędzy nią a plecami. Jedziesz powoli, aż znajdziesz najbardziej bolący punkt i cisniesz go mocno i długo. Wersja hardcore na podłodze i z piłeczka do golfa

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13139 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 339451
No ja używam na podłodze piłeczki dla zwierząt twardej Jak ch**. Do golfa za mała umrzesz
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 44 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Ale jest też drugi dobry patent na lajcie. Ja sobie do wyra biorę ta tenisowa i układam w moim newralgicznym miejscu (nie na pindola ) Ból wtedy nie jest na tyle rozrywajacy żeby nie zasnąć a ten ucisk na punkt spustowy robi swoje i rano jest ok.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 28934 Napisanych postów 62553 Wiek 39 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 900892
Poczekam jeszcze na speca od badań Krzykacza zobaczymy co powie o tej bilirubinie.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

WHEY premium