SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7318690

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
flex1976 Trener Personalny Moderator
Ekspert
Szacuny 9050 Napisanych postów 82726 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 699699
Widzę że temat się rozwija
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 126 Wiek 30 lat Na forum 1 rok Przeczytanych tematów 378
Tak czytam czytam i zastanawiam sie czy ktos tu tak dobrze trolluje czy po prostu naduzywanie trenu zrobilo mu papke z lba bo nie jestem w stanie pojac jak mozna sprowadzic nabieranie soku z flakonu do poziomu jakby to byla jakas zaawansowana procedura

Tegie umysly sfd musialy sie zejsc zeby to rozbic na czynniki pierwsze


Zmieniony przez - flatearth w dniu 10/13/2023 8:53:13 AM
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Nie chciałem tego pisać, ale tu chyba jest potrzebna najpierw wazektomia, żeby te geny już nie szły w Polskę
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 653 Napisanych postów 1077 Wiek 34 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 39809
Mumin222
Jak się koorwa może ciągnąć powietrze?skąd?
Jak bąbelki lecą od nasady igły to mocniej wciśnij igłę albo kup nakręcane pompki.

Jak nic nie babelkuje to się robi próżnia i sok powoli będzie wypełniał strzykawkę.

Ew strzykawki do du.py i tłoczek przepuszcza jednak mało realne i nigdy mi się nie zdarzyło.

Ja obstawiam że chodzi o powietrze które znajduje się w nasadce igły przy założeniu na strzykawkę, ale to nawet nie jest 1/100ml Krwa


Zmieniony przez - LevelPl w dniu 2023-10-13 09:28:11
1

S ex
A lkohol
A naboliki

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
.

3

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 124 Napisanych postów 487 Wiek 47 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 8701
Psycho Dad
parej
Psycho Dad
Ja zaciągam po pielęgniarsku zawsze, czyli flakon do góry nogami, strzykawka w górę. Nigdy nie miałem żadnych problemów, ściągam wszystko do sucha, do ostatniej kropelki, nic się nigdy nie marnuje a ciągnę 0.5, taką samą jak biję.


Tylko że jak przechylisz flakon do góry nogami, to nie możesz wbijać igły do końca, ani nawet do połowy, bo sok zgodnie z grawitacją będzie "przy gumce" (jeśli masz pół opakowania i mniej). W innym przypadku ciągnąłbyś powietrze, zamiast soku.

Też ciągne wszystko do kropelki, tylko chodzi o to, że ciągnie się również powietrze mimo że igła jest w soku.


No ja prdl... A kto ci każe wbijać igłę do końca albo do połowy? Można wbić na milimetr za gumkę i ciągnąć...

Taka kadra zaawansowana, a tu takie wichajtstery wychodzą. Ehhh.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 76 Napisanych postów 720 Wiek 34 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 8637
Mumin222
Jak się koorwa może ciągnąć powietrze?skąd?
Jak bąbelki lecą od nasady igły to mocniej wciśnij igłę albo kup nakręcane pompki.

Jak nic nie babelkuje to się robi próżnia i sok powoli będzie wypełniał strzykawkę.

Ew strzykawki do du.py i tłoczek przepuszcza jednak mało realne i nigdy mi się nie zdarzyło.


No właśnie ja się pytam, skąd, jak, jakim cudem wchodzi do igły powietrze? Pisałem wyżej, że używam nakręcanych strzykawek (diconex luer lock, te zielone, które są średnie wg mnie). Strzykawke wypełnia i sok, i powietrze. Towar nabierałem setki razy i czasem tak się dzieje, nie mam pojęcia dlaczego, jestem na to zbyt głupi.

Zaznaczam, że chodzi o dobieranie towaru do już istniejącego, a nie nabieranie jednego towaru do strzykawki - tu występują różnice.

Wielkie tęgie umysły, powiedzcie co jest nie tak, wielcy specjaliści pierwsi do szykany. Pewnie sami nie znają odpowiedzi :D Oświećcie mnie :D


Zmieniony przez - parej w dniu 2023-10-14 00:13:57
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94503 Napisanych postów 364455 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669171
A jak z żaluzjami? Ogarniesz?czy po ciemku siedzisz ?

A na poważnie jakie szykany? Opisałeś to jak by to była operacja na otwartym sercu przerobiłem setki flakonów i jakoś się nad tym nie rozczulałam proste że jak naciągasz robi sie podciśnienie i jak puścisz w większości razy cofnie tłoczek i substancja przecież to podstawy fizykii

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 131 Napisanych postów 419 Wiek 31 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 5396
Tren plus mała dawka testa czy duża?

Słyszałem że tren działa lepiej przy małej dawce teścia. Ktoś z was brał w obu wariantach i widział różnice?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
Testoreron
Tren plus mała dawka testa czy duża?

Słyszałem że tren działa lepiej przy małej dawce teścia. Ktoś z was brał w obu wariantach i widział różnice?

Ja przerabiałem. U mnie jak tescia było mniej saidy były znikome.
Ale sprawa mocno indywidualna.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium