SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7389495

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Usunięty przez lodzianin1 za pkt 1 regulaminu
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 49 Wiek 30 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 460
lodzianin1
Skoro chcesz dodać tarczycowe zbadaj całą tarczyce przed

Teraz jak chcesz zbadać czy wszystko ok to na upartego Ft3 tylko, chociaż ja bym pyknal tsh/ft3/ft4 będziesz już miał odniesienie przed tarczycowymi


Okej, mam wyniki badań, wszystko jest w normie na połowie zakresu referencyjnego.
Czy warto w takim razie dorzucić 25mcg t3, aby ta wartość ft3 była przy górnej granicy/lekko powyżej normy?
Tak mi wychodziło wcześniej na badaniach przy 1 tab.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94927 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Jeśli redukujesz to warto

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
lodzianin1
Wczoraj poszła pierwszy raz lotka insulinowka
Jak moje nogi nie trawią inj totalnie to wczoraj po 0.5 ml trena a i cypio weszło elegancko dzisiaj zero dyskomfortu
Chyba dam się przekonać


Jaka lotka dkoladnie, te z wymiennymi iglami czy jak ?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 9 Napisanych postów 271 Wiek 33 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 3946
Takie pytanie z dupy... Czy jak robiłem właśnie badania Morfologiie i hormony. To czy krew będzie też nadana na np COVID?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Raczej nie , ale na rzeżączke tak

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Oczywiście że nie.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 3 Napisanych postów 96 Wiek 5 lat Na forum 5 lat Przeczytanych tematów 2650
Panowie a kojarzycie trenera prowadzącego do zawodów pawelfitnesworld? Ma profil na insta i zastanawiam się czy ktoś słyszał jakieś dobre opinie na jego temat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2100 Napisanych postów 3497 Wiek 39 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 86516
badanie kortyzolu z rana ma sens czy tylko badanie to takie colodobowe?

Krążę po orbicie niczym hiv po prostytutkach :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1034 Napisanych postów 4620 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 35212
jest sens
1

kiedy jadę w góry, to tak jakbym wracał do domu!

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium