SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7319368

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 94 Napisanych postów 375 Wiek 29 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 6400
Również odradzam trzymać w pompkach z gumką .Zrobiłem sobie na wyjazd dwie lotki i guma spuchla , kolor soku tez jakiś nie ten...Cos mnie jednak podkusilo żeby butle ze sobą tez wziasc i to była dobra decyzja.Jak juz trzymać to w plastikowych choć tu tez nie wiemy czy jakąś reakcja z plastikiem nie zachodzi ale wizualnie jest ok ;)
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
.223 Remington
Dzień dobry,

chciałbym wstępnie poznać Wasze opinie, refleksje, obiekcje oraz zdanie na temat doświadczeń związanych z dawkowaniem małych dawek HGH. Rozstałem się z panną i zamiast lecieć w procenty chcę zainwestować w... siebie. Dużo czytam na temat hormonu wzrostu i jego małym dawkowaniem i na razie widzę same superlatywy. Cykl wyglądał by tak:

Test prop 25mg ed
HGH 2ui
BCP-157 2x 250mcg oral

Czy to jakiś sens?

Chwilowo jestem w stanie lecieć HGH 2ui przez 6 miesięcy ed.

Cykl ma na celu ogólną regenerację oraz zmianę wizualną dzięki aktywności fizycznej oraz diecie.


Na 2 jm nic nie ugrasz ale za tą kasę myślę że na spokojnie możesz dać cjc i ghrp 2 lub 6
Dwójka mam wrażenie mniej ciągnie greline bo po 6 pół h po wbiciu wir w żołądku
Ggrp 2 lub 6 2-3 razy dziennie po 100 mcg
A cjc zależy jakie np z dac to 500 mcg co 5 dni Jak zwykle to tak jak i ghrp i na spokojnie możesz je mieszać w jednej pompce
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Pjoter9
Aleks
Bizon998
Ktoś coś wie nie chcem cięcia barku z gumką jakieś interakcję zachodzą ?


Lepiej nie ryzykować i nie przechowywać towaru w strzykawkach z gumką..




Olej reaguje z guma i moze ja rozpuszczac. Nie przejmowalbym sie jak to tydzien i chlod, gorzej jak dluzej i cieplo


Hehehe tydzień to raczej za długo wczoraj przygotowałem sobię lotkie o 19 a dzisiaj o 9 gumka spuchła i kilka fafrocli tam pływało może te strzykawki bez gumki są lepsze ale cizko chodzą
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
Jak po kilku h już gumką zmieniła strukturę to masz jakieś padaczki nie pompki.u mnie dopiero po nastu dniach jakoś

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 115 Napisanych postów 988 Wiek 33 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 12422
Wiesz co mam lucker lok zielone 2 ml Zarys na nich piszę może tańszą wersję kupiłem



Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-10-15 13:38:16

Zmieniony przez - Bizon998 w dniu 2023-10-15 13:38:49
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 2 Napisanych postów 74 Wiek 32 lat Na forum 287 dni Przeczytanych tematów 624
lodzianin1
.223 Remington
Dzień dobry,

chciałbym wstępnie poznać Wasze opinie, refleksje, obiekcje oraz zdanie na temat doświadczeń związanych z dawkowaniem małych dawek HGH. Rozstałem się z panną i zamiast lecieć w procenty chcę zainwestować w... siebie. Dużo czytam na temat hormonu wzrostu i jego małym dawkowaniem i na razie widzę same superlatywy. Cykl wyglądał by tak:

Test prop 25mg ed
HGH 2ui
BCP-157 2x 250mcg oral

Czy to jakiś sens?

Chwilowo jestem w stanie lecieć HGH 2ui przez 6 miesięcy ed.

Cykl ma na celu ogólną regenerację oraz zmianę wizualną dzięki aktywności fizycznej oraz diecie.


Na 2 jm nic nie ugrasz ale za tą kasę myślę że na spokojnie możesz dać cjc i ghrp 2 lub 6
Dwójka mam wrażenie mniej ciągnie greline bo po 6 pół h po wbiciu wir w żołądku
Ggrp 2 lub 6 2-3 razy dziennie po 100 mcg
A cjc zależy jakie np z dac to 500 mcg co 5 dni Jak zwykle to tak jak i ghrp i na spokojnie możesz je mieszać w jednej pompce


Dziękuję za odpowiedź lodzianin- formalnie przez "ł" jesteś? Mogę dać samo cjc? Ugram coś na tym? Chcę zobaczyć jak poradzę sobie z codziennymi iniekcjami podskórnymi? Z propem ed to już kosmetyk.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 29 Napisanych postów 205 Wiek 33 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 1951
Bizon998
Pjoter9
Aleks
Bizon998
Ktoś coś wie nie chcem cięcia barku z gumką jakieś interakcję zachodzą ?


Lepiej nie ryzykować i nie przechowywać towaru w strzykawkach z gumką..



Olej reaguje z guma i moze ja rozpuszczac. Nie przejmowalbym sie jak to tydzien i chlod, gorzej jak dluzej i cieplo


Hehehe tydzień to raczej za długo wczoraj przygotowałem sobię lotkie o 19 a dzisiaj o 9 gumka spuchła i kilka fafrocli tam pływało może te strzykawki bez gumki są lepsze ale cizko chodzą


O czlowieku to nie wiem co ty za towar masz :D

Moze slabej jakosci guma, cholera wie



Zmieniony przez - Pjoter9 w dniu 15/10/2023 14:38:21
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2423 Napisanych postów 4850 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 44223
Eko lotki z papieru
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94511 Napisanych postów 364462 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669187
.223 Remington
lodzianin1
.223 Remington
Dzień dobry,

chciałbym wstępnie poznać Wasze opinie, refleksje, obiekcje oraz zdanie na temat doświadczeń związanych z dawkowaniem małych dawek HGH. Rozstałem się z panną i zamiast lecieć w procenty chcę zainwestować w... siebie. Dużo czytam na temat hormonu wzrostu i jego małym dawkowaniem i na razie widzę same superlatywy. Cykl wyglądał by tak:

Test prop 25mg ed
HGH 2ui
BCP-157 2x 250mcg oral

Czy to jakiś sens?

Chwilowo jestem w stanie lecieć HGH 2ui przez 6 miesięcy ed.

Cykl ma na celu ogólną regenerację oraz zmianę wizualną dzięki aktywności fizycznej oraz diecie.


Na 2 jm nic nie ugrasz ale za tą kasę myślę że na spokojnie możesz dać cjc i ghrp 2 lub 6
Dwójka mam wrażenie mniej ciągnie greline bo po 6 pół h po wbiciu wir w żołądku
Ggrp 2 lub 6 2-3 razy dziennie po 100 mcg
A cjc zależy jakie np z dac to 500 mcg co 5 dni Jak zwykle to tak jak i ghrp i na spokojnie możesz je mieszać w jednej pompce


Dziękuję za odpowiedź lodzianin- formalnie przez "ł" jesteś? Mogę dać samo cjc? Ugram coś na tym? Chcę zobaczyć jak poradzę sobie z codziennymi iniekcjami podskórnymi? Z propem ed to już kosmetyk.


Skoro samo cjc to bierz to z dac i wtedy masz inj co 5 dni ,podbijasz igf i hgh
Dla niejadków super się sprawdza w kombo z ghrp bo mocno wplywa na apetyt

Weź sobie ze 3 butle cjc z dac to nie jakiś duży wydatek i sam ocenisz

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 253 Napisanych postów 1169 Wiek 46 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 22313
Co do stosunku trena do testa, to ostatnio w końcu przetestowałem "Amerykański mostek". Z saa leciało tylko: tren i meta inj. Samopoczucie ok, siła na treningu ok, żyły i waskularyzacja wybitnie, wpływ na apetyt - przejadałem bez problemu, libido wysoko. Fajna opcja jak po mostki wchodzi odpowiedni protokół na innych środkach.

Never give up.

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium