SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7312402

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Tak, ale już nie chce 2x przez to przechodzić. Wiem, że już nigdy nie będę walił po 1,5g towaru i nie mam zamairu walić kilkuletnich cykli. Zwała jest nieziemska, nie wiem jak wygląda depresja, ale to chyba jest to samo. To już nie mówię ćwiczyć, ale zmusić się do normalnego życia na zejściu to jest dramat. Gdybym wiedział , że to tak wygląda to bym nie schodził z bomby. I nikomu tego nie polecam chyba , że mówisz sobie dość na zawsze to ok, ale jak masz zamiar wejść znów czy tak jak ja sobie wymyślisz, że chcesz "dać sobie odpoczać" to nigdy, z resztą jak się działo ze mną co się działo to zaczałem szukać w necie i jest dziesiątki relacji podobnych do mojej. Teraz mam 35 i już chyba test jako TRT będę walił do końca życia, może dożyję czasu, że lekarze zaczną przepisywać facetowi po 40 testa jak to jest na całym świecie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
Ketchup123
Nie Lubie Poniedzialkow
To mnie zmartwiliscie. Byłem wcześniej na cyklu 4 lata, w szczytowym momencie szło 700trenu o 700 tescia długiego plus orale itd Potem odblok pol roku poziom testa wrocil do normy badania ok libido ok to myślałem że bajlando :)

Polecam spróbować 700 aceta i 400 enana fajnay sieczke robi :D przez półtora tyg takie tescik zrobiłem to 1h -2h snu to był max , teraz dałem 350 aceta i 400 enan i jest si :D za 2 tyg daje npp zamiast aceta i enen up o 200 ;) zobaczymy co to porobi ;)


Rozumiem , że o trenie piszesz. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mieszał długi z krótkim. Ja takie przejscie kiedyś zrobiłem, jak mojemu dilowi się skończył któtki to władowałem enan, to pamiętam, że przez tą chwile kumulacji też sajdy znacząco się zwiększyły
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 6701 Napisanych postów 16650 Wiek 43 lat Na forum 20 lat Przeczytanych tematów 102340
Nie Lubie Poniedzialkow


Rozumiem , że o trenie piszesz. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mieszał długi z krótkim. Ja takie przejscie kiedyś zrobiłem, jak mojemu dilowi się skończył któtki to władowałem enan, to pamiętam, że przez tą chwile kumulacji też sajdy znacząco się zwiększyły


To mało jeszcze słyszałeś a że sidy się zwiększą to chyba oczywiste.
1

Aktualny BLOG http://www.sfd.pl/[BLOG]_Natan33_Living_the_dream...-t1126442.html
http://www.sfd.pl/temat215501/ stary temat i zdjęcia z przed lat
http://www.sfd.pl/temat229096/  z czasów jak jadałem owsiankę

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Nie Lubie Poniedzialkow
Ketchup123
Nie Lubie Poniedzialkow
To mnie zmartwiliscie. Byłem wcześniej na cyklu 4 lata, w szczytowym momencie szło 700trenu o 700 tescia długiego plus orale itd Potem odblok pol roku poziom testa wrocil do normy badania ok libido ok to myślałem że bajlando :)

Polecam spróbować 700 aceta i 400 enana fajnay sieczke robi :D przez półtora tyg takie tescik zrobiłem to 1h -2h snu to był max , teraz dałem 350 aceta i 400 enan i jest si :D za 2 tyg daje npp zamiast aceta i enen up o 200 ;) zobaczymy co to porobi ;)


Rozumiem , że o trenie piszesz. Nie słyszałem jeszcze, żeby ktoś mieszał długi z krótkim. Ja takie przejscie kiedyś zrobiłem, jak mojemu dilowi się skończył któtki to władowałem enan, to pamiętam, że przez tą chwile kumulacji też sajdy znacząco się zwiększyły



A o tri trenie slyszales? to na rynku od lat.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 17 Napisanych postów 144 Wiek 4 lata Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 2318
To nie złośliwie napisałem, nie nie słyszałem, zawsze jakieś mixy odpuchały. Kiedyś waliłem suste i jakoś się nie przekonałem :)
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
.. No mi chodziło tylko żeby te cbd mnie rozluzniło, uspokoiło chociaz lekko i pomagało zasnąć, pomogło w regeneracji.. Na takie coś by się nadało? Tak jak bym wziął z 5 kropli na wieczór 10% cbd dało by taki efekt?

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
U mnie od 2 do 20 nic.
Rwgeneracje chcesz to podbij dawki


Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2019-11-17 12:55:09
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
tey
.. No mi chodziło tylko żeby te cbd mnie rozluzniło, uspokoiło chociaz lekko i pomagało zasnąć, pomogło w regeneracji.. Na takie coś by się nadało? Tak jak bym wziął z 5 kropli na wieczór 10% cbd dało by taki efekt?


Każdy jest inny .
Ale w profilaktyce można brać np. 5%
3x po 2 krople i zwiększać.

Przetestuj na sobie to ci nie zaszkodzi
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 156 Napisanych postów 691 Wiek 34 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 18695
tey
.. No mi chodziło tylko żeby te cbd mnie rozluzniło, uspokoiło chociaz lekko i pomagało zasnąć, pomogło w regeneracji.. Na takie coś by się nadało? Tak jak bym wziął z 5 kropli na wieczór 10% cbd dało by taki efekt?
lepiej połącz sobie l-teanine tryptofan GABA i melatoninee wrzucam na noc i jest ciut lepiej zasnąć zasypiam szybko długość snu to inna sprawa


Zmieniony przez - Creme w dniu 2019-11-17 13:22:41
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 529 Napisanych postów 2651 Wiek 39 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 89170
snara
tey
.. No mi chodziło tylko żeby te cbd mnie rozluzniło, uspokoiło chociaz lekko i pomagało zasnąć, pomogło w regeneracji.. Na takie coś by się nadało? Tak jak bym wziął z 5 kropli na wieczór 10% cbd dało by taki efekt?


Każdy jest inny .
Ale w profilaktyce można brać np. 5%
3x po 2 krople i zwiększać.

Przetestuj na sobie to ci nie zaszkodzi


Spoko, przetestuję bo sam jestem ciekaw jak na mnie zadziała..
1

Nie mam siły na to żeby nie ćwiczyć..

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium