SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7434643

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 501 Napisanych postów 1886 Wiek 39 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 23353
lodzianin1
F1.08
Coś wam powiem. Od ponad roku bije teścia podskórnie ED insulinówkami, więc mam jakieś doświadczenie. Te zachwalane u nas NIPRO nie są idealnymi igłami. Średnio co 4 a może i co 3 igła jest lekko tępa. Wbijam w brzuch... nie idzie(chyba że mocno i z dużym dyskomfortem popchnę, czego nie lubię). Próbuję w różne miejsca. Wymieniam igłę na następną i wchodzi jak w masło po samym przyłożeniu do skóry. Więc nawet taka firma jak NIPRO nie trzyma idealnie poziomu który jest w partii nierówny.


To miałeś jakis niefart bo nipro nr 1 dla mnie



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-07 14:11:24

To samo miale ,o kant duży z tymi Nipro
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39297
lodzianin1
F1.08
Coś wam powiem. Od ponad roku bije teścia podskórnie ED insulinówkami, więc mam jakieś doświadczenie. Te zachwalane u nas NIPRO nie są idealnymi igłami. Średnio co 4 a może i co 3 igła jest lekko tępa. Wbijam w brzuch... nie idzie(chyba że mocno i z dużym dyskomfortem popchnę, czego nie lubię). Próbuję w różne miejsca. Wymieniam igłę na następną i wchodzi jak w masło po samym przyłożeniu do skóry. Więc nawet taka firma jak NIPRO nie trzyma idealnie poziomu który jest w partii nierówny.


To miałeś jakis niefart bo nipro nr 1 dla mnie



Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2022-04-07 14:11:24


Bije ponad rok wiec przerobilem ich kilka opakowan ja nie mowie ze sa slabe tylko tez nie sa idealne. Ja z tych delikatnych jestem do klocia.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 6 Napisanych postów 63 Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 747
Dla mnie też ok , używam 0,45x22 i muszę się dobrze skupić żeby wyczuć gdzie była injekcja dzień wcześniej..
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
F1.08
Coś wam powiem. Od ponad roku bije teścia podskórnie ED insulinówkami, więc mam jakieś doświadczenie. Te zachwalane u nas NIPRO nie są idealnymi igłami. Średnio co 4 a może i co 3 igła jest lekko tępa. Wbijam w brzuch... nie idzie(chyba że mocno i z dużym dyskomfortem popchnę, czego nie lubię). Próbuję w różne miejsca. Wymieniam igłę na następną i wchodzi jak w masło po samym przyłożeniu do skóry. Więc nawet taka firma jak NIPRO nie trzyma idealnie poziomu który jest w partii nierówny.


Powiedz prosze jak to robisz z tymi podskornymi?leci trt czy doping? Moglbym np walnac 500 mg mixa na week podskornie? Podbno robia sie ropnie na brzuchu i stany zapalne chyba ze bijemy max 0.5 ml. Kiedys duzo osob mowilo ze podskorne podawanie jest do niczego bo niskie poziomy tescia wychodza na badaniach w porownaniu do bicia w miesien ale czytalem na forach usa ze to nieprawda i nawet lepsze efekty sa podskornie tylko na poczatku duza dawka sie wchlania a dopiero potem powoli …
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Ja tam z dwie lub 3 firmy miałem igieł i bez różnicy. Czasem boli, czasem strzela jak się wbija, ale to zagryźć zęby i jazda z koxem.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Mam inne pytanie, coś na samoistne skurcze na sally, bo jadłem potreningowy i jak mnie w szczęce nie złapało to prawie łyżkę powyginałem.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 33 Napisanych postów 158 Wiek 27 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 7191
Podobno cytrynian magnezu pomaga jeszcze mozna dodac potas
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1138 Wiek 27 lat Na forum 8 lat Przeczytanych tematów 28714
Magnez wdupiam, potas raczej z diety wyciągam. Może tauryna pozwoli szybciej homeostaze wody po treningu ustabilizować? Tak jak to jest z back pumpami.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 72 Napisanych postów 143 Wiek 29 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 33648
Sally powoduje wydalanie potasu, takie jest jedno z zastosowań medycznych. Więc pewnie to potas.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10201
O kurde... Pytanko mam. Pierwszy raz w życiu- bije prawie dwa lata- skinęła mi krew z barku po strzale. Czym to może być spowodowane? Wcześniej ewentualnie lekko wypływała ciurkiem.

Zrost? Podniesienie ciśnienie krwi od cytyzyny i naczynko krwionośne? Nieświadomie napięty mięsień? Wczorajszy "destrukcyjny" trening barków?

Nie to że panikuję, ale bynajmniej zaskoczony jestem. Brać pod uwagę straty? Biję ed.
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium