SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7378071

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
Pepy trzeba dużo i długo bić . Jest to trochę upierdliwe , no ale coś za coś ....
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ryba266
Nie wiem może ja jakiś inny jestem, ale dla mnie to strata kasy i czasu. Biłem ostatnie 3 miesiące ghrp6 i ghrp2 250mcg 2 razy dziennie. Nie odczułem żadnych profitów, na prawdę żadnych. Pieniądze wyrzucone w kibel imo. Znacznie lepiej się tu mk677 sprawdza w moim odczuciu. Tutaj odczułem na plus sen, regenerację. A przy pepkach tylko śmietnik pełen igieł nic poza tym.
Ktoś chciał żebym napisał czy mi BPC 157 pomogło na łokieć golfisty. Nie nie pomogło ani trochę, a strzały w łokieć nie należały do najprzyjemniejszych. Jak się skończył ostatni vial to odetchnąłem z ulgą. Zacząłem od dawek 1000mcg podzielone na dwa razy dziennie po tyg zmniejszyłem na 750mcg 2 razy dziennie i tak jechałem 3 tyg. Generalnie jak dla mnie pepki nic ciekawego. Nie planuje testować innych wynalazków.


Jesli mowisz ze pepki nie dzialaja !
Robiles badania ?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Ludzie po pepkach i gh spodziewaja sie ze ich rozj**ie a prawda jest inna .
Na samych saa zrobisz 10x wiecej gh pepki to drogie kosmetyki do tej zabawy
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Tu akurat slowa Modzelewskiego pasuja - jak Cie tren nie rozyebal, to nie licz, ze GH to zrobi.


Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 01.12.2019 17:22:44
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Tu akurat slowa Modzelewskiego pasuja - jak Cie tren nie rozyebal, to nie licz, ze GH to zrobi.



Zmieniony przez - Krzychu79 w dniu 01.12.2019 17:22:44


Dla mnie akurat tren to slaby zeby sie rozj**ac.

Ment,antek,meta tak ale nie tren

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2448 Napisanych postów 24179 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402512
ryba266
Nie wiem może ja jakiś inny jestem, ale dla mnie to strata kasy i czasu. Biłem ostatnie 3 miesiące ghrp6 i ghrp2 250mcg 2 razy dziennie. Nie odczułem żadnych profitów, na prawdę żadnych. Pieniądze wyrzucone w kibel imo. Znacznie lepiej się tu mk677 sprawdza w moim odczuciu. Tutaj odczułem na plus sen, regenerację. A przy pepkach tylko śmietnik pełen igieł nic poza tym.
Ktoś chciał żebym napisał czy mi BPC 157 pomogło na łokieć golfisty. Nie nie pomogło ani trochę, a strzały w łokieć nie należały do najprzyjemniejszych. Jak się skończył ostatni vial to odetchnąłem z ulgą. Zacząłem od dawek 1000mcg podzielone na dwa razy dziennie po tyg zmniejszyłem na 750mcg 2 razy dziennie i tak jechałem 3 tyg. Generalnie jak dla mnie pepki nic ciekawego. Nie planuje testować innych wynalazków.


jak Ty to biles że nieprzyjemne było ? przecież to podskórnie się bije i nie czuć nic..

jakiej firmy miałeś bpc ?
u mnie mniejsze dawki a pomagały na łokieć golfisty w obu rękach , sporo osób tu biło i zadowolone , u mnie znajomym też pomagało ale jak widać to nie reguła
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 11149 Napisanych postów 51567 Wiek 31 lat Na forum 24 lat Przeczytanych tematów 57816
snara
ryba266
Nie wiem może ja jakiś inny jestem, ale dla mnie to strata kasy i czasu. Biłem ostatnie 3 miesiące ghrp6 i ghrp2 250mcg 2 razy dziennie. Nie odczułem żadnych profitów, na prawdę żadnych. Pieniądze wyrzucone w kibel imo. Znacznie lepiej się tu mk677 sprawdza w moim odczuciu. Tutaj odczułem na plus sen, regenerację. A przy pepkach tylko śmietnik pełen igieł nic poza tym.
Ktoś chciał żebym napisał czy mi BPC 157 pomogło na łokieć golfisty. Nie nie pomogło ani trochę, a strzały w łokieć nie należały do najprzyjemniejszych. Jak się skończył ostatni vial to odetchnąłem z ulgą. Zacząłem od dawek 1000mcg podzielone na dwa razy dziennie po tyg zmniejszyłem na 750mcg 2 razy dziennie i tak jechałem 3 tyg. Generalnie jak dla mnie pepki nic ciekawego. Nie planuje testować innych wynalazków.


Jesli mowisz ze pepki nie dzialaja !
Robiles badania ?


Ja po ghrp 6 robiłem badania i wyszły pięknie .
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 667 Napisanych postów 2385 Wiek 41 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 22105
Badań nie robiłem u mnie za drogo. Miałem sprawdzić będąc w PL ale już to odstawiłem nie chciało mi się dalej tego ciągnąc. Natomiast sprawdzę igf1 na mk677 będąc w PL.
BPC miałem z imperial. No dla mnie znacznie mniej przyjemne miejsce jest łokieć do bicia niż np biodro czy brzuch gdzie biłem pepki.

Train like a beast, eat like a king & sleep like a deadbeat.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Lux1980
snara
ryba266
Nie wiem może ja jakiś inny jestem, ale dla mnie to strata kasy i czasu. Biłem ostatnie 3 miesiące ghrp6 i ghrp2 250mcg 2 razy dziennie. Nie odczułem żadnych profitów, na prawdę żadnych. Pieniądze wyrzucone w kibel imo. Znacznie lepiej się tu mk677 sprawdza w moim odczuciu. Tutaj odczułem na plus sen, regenerację. A przy pepkach tylko śmietnik pełen igieł nic poza tym.
Ktoś chciał żebym napisał czy mi BPC 157 pomogło na łokieć golfisty. Nie nie pomogło ani trochę, a strzały w łokieć nie należały do najprzyjemniejszych. Jak się skończył ostatni vial to odetchnąłem z ulgą. Zacząłem od dawek 1000mcg podzielone na dwa razy dziennie po tyg zmniejszyłem na 750mcg 2 razy dziennie i tak jechałem 3 tyg. Generalnie jak dla mnie pepki nic ciekawego. Nie planuje testować innych wynalazków.


Jesli mowisz ze pepki nie dzialaja !
Robiles badania ?


Ja po ghrp 6 robiłem badania i wyszły pięknie .


Tez badalem i bylo ok

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ryba266
Badań nie robiłem u mnie za drogo. Miałem sprawdzić będąc w PL ale już to odstawiłem nie chciało mi się dalej tego ciągnąc. Natomiast sprawdzę igf1 na mk677 będąc w PL.
BPC miałem z imperial. No dla mnie znacznie mniej przyjemne miejsce jest łokieć do bicia niż np biodro czy brzuch gdzie biłem pepki.


Ja bije po lokciach,barkach,kolanach,do rozrabiania uzywam wody bakteriostatycznej i jedynie uklucie jak by komar uj**al i tyle z nieprzyjemnych
1

snara

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium