SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317828

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Ja brałem i dla mnie placebo
Za to koleżka chwali sobie mega
Musisz sam stestowac


Zmieniony przez - lodzianin1 w dniu 2023-05-20 12:22:00
1

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 83 Napisanych postów 874 Wiek 36 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 104078
acidm
Jak oceniacie działanie fragmentu przy spalaniu smalcu?Daje efekt czy slabo,jak tak to kiedy dawac jak smalcu jest duzo czy bardziej na koniec redu wlasnie ?


Ja przy dawkowaniu 0,4mg dziennie przed wysiłkiem z dala od posiłków sobie chwaliłem. Brałem miesiąc przed startem, bez zmiany makro i ilości cardio widziałem efekty - więcej kabli, pręgi na tyłku, skóra cieńsza. Waga na tym etapie spadała już bardzo delikatnie. Jak już brać to tylko na absolutny szlif.
3

Teraz... teraz wasze wargi praktycznie się już stykają...
A potem po prostu jej mówisz, jak bardzo jej nienawidzisz.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2446 Napisanych postów 24174 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402372
acidm
Jak oceniacie działanie fragmentu przy spalaniu smalcu?Daje efekt czy slabo,jak tak to kiedy dawac jak smalcu jest duzo czy bardziej na koniec redu wlasnie ?


Ja sobie bardzo chwale.
Kiedy dawać to już zależy od Ciebie, działanie nie jest zależne od ilości bf przecież, kwestia tego raczej czy przy wyższym bf jest Ci to potrzebne bo wtedy wiadomo ze bez większej pomocy trzymając deficyt będzie dobrze leciało
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2222 Napisanych postów 12657 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170785
F1.08
Moj brat teraz robi i to w Wawie i razem wyjdzie go 2 razy po 25...wiec 80 kola to chyba ze zlota albo cena dla celebrytow.


Jak ma takie świetne ceny to daj namiar, ja ci dam do 10 na Śląsku w których będą chcieli taka cene jak pisałem wyżej, nie mam już prawie czym jeść, uwierz obdzwonione mam cała okolice w promieniu 100km i gdyby nie chore ceny to już bym dawno miał cała nowa szczene
1

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
lodzianin1
Z takim wynikiem od razu ban na 6 miesięcy w crpk



Gdzie tam, byłem tydzień temu to też pojechałem pijąc na mało to doktor jak zobaczyła to zapytała o to ile wypiłem, powiedziałem, że jedną szklankę. Kazała wypić litr wody i za 15 min wrócić do niej, aby mnie klepenela na oddanie. Nie wiem ile miałem, ale na szybko jak zetknąłem w jej kompa to pierwsze 3 cyfry na czerwono, więc no myślę, że przyjedzie.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Egon33
Psycho Dad
Egon33
Psycho Dad
Może wrzucić naattokinazę albo zrobić upust.


Dzięki Daddy , jakie dawki ? Upustu się obsra na 100%


Może spróbować 200mg/ed, tylko żeby to była taka 2000FU. A jak mu nic nie obniży, to tylko upust.


Jak zacznie to stosować i grejpfrut to po jakim czasie badania ? Czy jak będzie to samo po jakiś 3-4 tyg to polecić mu mostek ?


Niech się po prostu konkretnie nawodni, to wystarczy. A jak pójdzie na badanie znów to 1,5 litra wody przed i na bank będzie okej.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Z resztą, krwinki czerwone żyją ok. 3 miechow, więc spadek rbc zauważysz sporo później jak na most zajdziesz. Bo na moście długo będą jeszcze żyć te co już masz nadprodukowane.
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 610 Napisanych postów 1137 Wiek 27 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 28668
Dlatego most i upust, abo trt i czekać aż się unormuje kilka miesięcy.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21514 Napisanych postów 30768 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870245
acidm
Jak oceniacie działanie fragmentu przy spalaniu smalcu?Daje efekt czy slabo,jak tak to kiedy dawac jak smalcu jest duzo czy bardziej na koniec redu wlasnie ?

Ja właśnie sam testuje od jakiegoś czasu, i dla mnie placebo. Biję 500mcg przed treningiem, a że kupiłem tego trochę, to już wbiję tylko zwiększę jeszcze dawkę. Lepiej 1x1000mcg dać czy drugi strzał 500mcg np przed snem?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364452 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669149
Okres półtrwania krótki można by dzielić z drugiej strony niby sens podawać przed treningiem tylko

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium