SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7416509

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Eksemestan jest sterydowym IA III generacji. Posiada niezwykłe właściwości, degraduje aromataze a jednocześnie podnosi sekrecje testosteronu, mało tego IGF-1 także.

Letro.Podnosi sekrecje IGF-1 nawet o 24% i jest to jedyny IA działający w ten sposób.
1

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
No to po co mam odstawić letro. Master ubija, letro podnosi i jestem na zero hehe

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
meirii
No to po co mam odstawić letro. Master ubija, letro podnosi i jestem na zero hehe

Budujesz mase,lepiej wieksze estero

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
No jak tak mowiłem to większość stwierdziła że e2 musi być w widełkach lub trochę ponad.
Więc jak to w końcu jest.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Temat złożony

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
No to zgłupiałem
Najpierw żeby lekko trzymać powyżej normy albo w widełkach. A mówiłem że wg mnie powinno być ze 2-3x norma na masie. To mnie żeście sprowadzili na inną drogę.
Więc 1/3 tab co 3 dni leci
Master też ma ponoć jakieś tam właściwości że wygrywa z e2 w walce o receptor czy coś takiego.
Sucha mass te sprawy, a teraz dowiaduje się że master be na masie bo ubija igf a letro też mam odstawić.
Wracam do pkt wyjścia z moją taktyką przez was hahah

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
meirii
No jak tak mowiłem to większość stwierdziła że e2 musi być w widełkach lub trochę ponad.
Więc jak to w końcu jest.


Ja to jestem tylko szamanem to mnie nie sluchaj :)
Ale ja jak byduje mase to estero zawsze wysoko.
Jak redukuje to nisko a jak mam luzny okres to trzymam w normie.
Ale to tez zalezy jakie srodki lece.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Aleks Moderator
Ekspert
Szacuny 3796 Napisanych postów 18473 Wiek 49 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 205662
meirii
No to zgłupiałem
Najpierw żeby lekko trzymać powyżej normy albo w widełkach. A mówiłem że wg mnie powinno być ze 2-3x norma na masie. To mnie żeście sprowadzili na inną drogę.
Więc 1/3 tab co 3 dni leci
Master też ma ponoć jakieś tam właściwości że wygrywa z e2 w walce o receptor czy coś takiego.
Sucha mass te sprawy, a teraz dowiaduje się że master be na masie bo ubija igf a letro też mam odstawić.
Wracam do pkt wyjścia z moją taktyką przez was hahah


To przede wszystkim zalezy od predyspozycji danej osoby, jednemu gino wyskoczy po lekko przekroczonej gornej wartosci widelek a drugiemu nic nie bedzie jak bedzie mial wywalone 3 x norma.

Chcesz byc naprawde wielki.... to skup sie na swojej diecie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94931 Napisanych postów 364912 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1670438
Plus ciśnienie które może rozwalić np nerki czy trzustkę

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 411 Napisanych postów 1347 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 12116
Z ciśnieniem ani gino nie mialem nigdy problemów.
Na ciśnienie w razie czego są leki doraźne przecież.
Czyli o estro się nie martwić?

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium