SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7317633

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Dawka test do nandro osobiście mam kilka osób u których stosuje test 150-300 a nandro sporo wyżej. + prima, głównie u osób mocno aromatyzujących. Sprawdza się to bdb. Ale jak ktoś nie toleruje nandro dobrze ogółem to nie robię takiego combo wiadomo bo to idiotyzm. Wszystko to kwestia indywidualna. Znam przypadek chłopaka u którego leciało dużo hcg i 900 deki + Cabaser z super efektami a JP w dzienniku pisał że leciał prawie rok 3G npp solo . Nie sprawdzisz nie przekonasz sie
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Oxa też jedyny orał który biorę pod uwagę na masie. Fajnie się sprawdza w kwestii budowania siły i wzmocnieniu sciegien/stawow jak już się robi grubo :>
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94501 Napisanych postów 364450 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1669146
No to wiadomo dmq odnalazłeś się w końcu

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 159 Napisanych postów 585 Wiek 36 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 11098
dmq92
Dawka test do nandro osobiście mam kilka osób u których stosuje test 150-300 a nandro sporo wyżej. + prima, głównie u osób mocno aromatyzujących. Sprawdza się to bdb. Ale jak ktoś nie toleruje nandro dobrze ogółem to nie robię takiego combo wiadomo bo to idiotyzm. Wszystko to kwestia indywidualna. Znam przypadek chłopaka u którego leciało dużo hcg i 900 deki + Cabaser z super efektami a JP w dzienniku pisał że leciał prawie rok 3G npp solo . Nie sprawdzisz nie przekonasz sie

W jakim celu primka leci? Żeby obronić receptory DHT przed DHN? Czy jakoś inny powód jest?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 152 Napisanych postów 483 Na forum 160 dni Przeczytanych tematów 5017
Jako aromasin ...tak się bawią bogaci.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
dmq92
Oxa też jedyny orał który biorę pod uwagę na masie. Fajnie się sprawdza w kwestii budowania siły i wzmocnieniu sciegien/stawow jak już się robi grubo :>


A ile polecasz tej oxy?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
dmq92
Oxa też jedyny orał który biorę pod uwagę na masie. Fajnie się sprawdza w kwestii budowania siły i wzmocnieniu sciegien/stawow jak już się robi grubo :>


Leciałem oxe 3 miechy i na koniec to stawy i sciegna czułem jakbym miał stany zapalne i wszystko bolało , a wiec na dluzsza mete to srednio ta oxa tez sie sprawdza

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 4064 Napisanych postów 45434 Wiek 3 lata Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 347421
A wy nie mylicie przypadkiem bólu stawów i ścięgien ze skurczami i "spinaniem" miesni na niektórych środkach? Nie rozumiem jak z naukowego punktu widzenia dany środek miałby orać stawy.


Po sobie zauważyłem, że jest towar po ktorym miesnie mają tendencje do spinania się i przykurczy. Pewnie dlatego tylu zawodowców się zrywa. Pytanie czy to nie jest powiązane z większą potliwością i na ten skutek niedoborami potas, magnezu i innych minerałów. Taka hipotezę kiedyś wysnuł Wodyn jak z nim gadałem. Ja uważam, że to nie ma wpływu. Raz w życiu brałem Antka i przed seria rozpietek musiałem się rozciągać, bo Klata zachowywała się jakby ktoś ją zszył do siebie. Na oxie też, choć w mniejszym stopniu. A przecież przez tydzień nie wyjalowimy organizmu z witamin i mikroelementów.


Zmieniony przez - ronie220 w dniu 2023-11-27 17:15:39

„I would like to be the first man in the gym business to throw out my scale. If you don't like what you see in the mirror, what difference does it make what the scale says?„

Pilny student Vincea.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 961 Napisanych postów 19310 Wiek 40 lat Na forum 22 lat Przeczytanych tematów 158823
Nie myle ze skurczem mięśni już bez jaj

<<<Champions
are Made
Not Born>>>

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 119 Napisanych postów 841 Wiek 32 lat Na forum 2 lata Przeczytanych tematów 10186
ziki2000
dmq92
Oxa też jedyny orał który biorę pod uwagę na masie. Fajnie się sprawdza w kwestii budowania siły i wzmocnieniu sciegien/stawow jak już się robi grubo :>


Leciałem oxe 3 miechy i na koniec to stawy i sciegna czułem jakbym miał stany zapalne i wszystko bolało , a wiec na dluzsza mete to srednio ta oxa tez sie sprawdza



Jaką dawkę leciałeś?
1
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium