SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7430614

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Specjalista
Szacuny 65 Napisanych postów 202 Wiek 3 lata Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 2610
jopekmp
Kolego nie trzeba odrazu wyzywac, chce tylko dojść prawdy, po to sie pytam bo chce tylko poszerzyć czy naprawić swoja wiedze na ten temat. Ja was nie wyzywam od takich czy takich. Nie jestem jakims amatorem chce tylko zoptymalizować swoje efekty, cwicze wbijam dluzszy czas chce przekroczyć jakies bariery. Nie wbijalem nigdy nic na pale, saa nie nadużywam jesli cos jest zbędne rezygnuje z tego.


Niektórym na tym forum się wydaje że jak ma pod nickiem napis "expert" to jest tu bogiem ;) nie zdają sobie sprawy co niektórzy, że osoba "nowa" na forum może mieć większe doświadczenie i większą wiedzę od tzw eksperta forum.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Napis expert nie daje tu nic bo ma ko praktycznie każdy.
Ludzi z wiedza policzysz to na palcach reki.
Wszyscy którzy ja mieli i soe nią dzielili stad odchodzą, wojmir, gymsherpa itp. Każdy ma w dupie użeranie się z ciemnogrodem.

„Anaboliczna insa ale jakos doj**anych cukrzyków brak” Ciekawe.



Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-11-22 09:13:13

Zmieniony przez - dmq92 w dniu 2021-11-22 09:18:15
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 31 Napisanych postów 886 Wiek 40 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 29676
No to powiem wam tak wlasnie bylem na silce gdzie mojego bardzo dobrego ziomka co jakies tam sukcesy w zawodach odnosi ostatnio cos w Czechach wygral taki gosc jak Rębiś prowadzi. Waga startowa cos ponad 80kg. No i pytam sie o tej insie jak to u Rębisia wygląda no i co sie okazuje ze on u niego to od 10j insy zaczyna a konczy mase na 20j przed i po treningu gdzie przed trochę mniej. Nic tak nie jest anaboliczne jak insa z hormonem i nic tak igf nie wywala. Nie wiem co mnie naszlo by pytać sie o opinie ,,anonimów,, co tylko powyzywali mnie od kretynów ale jak prosiłem o odpowiedź a dlaczego tak uwazaja to odpowiedź bo tak. Masakra.


Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2021-11-22 10:09:54
2

"idz wyprostowany wśród tych co idą na kolanach".
Z.Herbert

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
No widzisz, teraz już wszystko wiesz. zdrowia zycze
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Kurde, to ja anonim bez sukcesów w zawodach idę się doedukować.
I może nie zauważyłeś, ale odpowiedziałem Ci na każde Twoje pytanie, jak i dlaczego.
Aha, i jedyna insa która ma w miarę zauważalny wpływ na igf, to lantus, którego raczej nigdy nie będziesz używał.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Jak nie będzie, będzie bo rebis dał komuś tam lanthusa na pewno.
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 120 Napisanych postów 233 Wiek 35 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 15311
Panowie. Bez urazy ale chyba szkoda waszych nerwow. Pan niech przejdzie z 17 iu na 20 przed i 20 po treningu. Koniecznie przy 100ww w posiłku, bo więcej i tak nie da rady zjeść. Na ch** wy „anonimy „ się przejmujecie jego zdrowiem
3
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 709 Napisanych postów 1665 Wiek 27 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 23582
A ja zapytam z ciekawości. Czy każdy typ insuliny ma.zastosowanie w kultutystyce? Czy tylko niektóre maja szersze a np x i y w określonych sytuacjach?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
prz1993 Zawodnik IFBB
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21603 Napisanych postów 30834 Wiek 30 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 870983
Mixy i n-ki praktycznie nie mają. W zasadzie tylko te najszybsze jak apidra, humalog, novorapid, ewentualnie actrapid oraz lantus bez szczytu mają zastosowanie. R-ki od biedy też da się wykorzystać, ale już trochę za długi czas działania.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2455 Napisanych postów 24186 Wiek 42 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 402705
jopekmp
No to powiem wam tak wlasnie bylem na silce gdzie mojego bardzo dobrego ziomka co jakies tam sukcesy w zawodach odnosi ostatnio cos w Czechach wygral taki gosc jak Rębiś prowadzi. Waga startowa cos ponad 80kg. No i pytam sie o tej insie jak to u Rębisia wygląda no i co sie okazuje ze on u niego to od 10j insy zaczyna a konczy mase na 20j przed i po treningu gdzie przed trochę mniej. Nic tak nie jest anaboliczne jak insa z hormonem i nic tak igf nie wywala. Nie wiem co mnie naszlo by pytać sie o opinie ,,anonimów,, co tylko powyzywali mnie od kretynów ale jak prosiłem o odpowiedź a dlaczego tak uwazaja to odpowiedź bo tak. Masakra.




Zmieniony przez - jopekmp w dniu 2021-11-22 10:09:54


Tu przynajmniej chłopaki pisza Ci uczciwie jak jest a nie kit wciskają..

Wybrałeś sobie guru do naśladowania,
... trzeba być strasznym hipokryta zeby mówic co innego - wciąż o tym jakich to małych dawek sie używa u swoich zawodników a robic co innego jak znasz kogoś kogo prowadził..
Z całym szacunkiem do wiedzy jaka posiada ale jak będziesz tak ślepo we wszystko wierzył a co gorsza naśladował to powodzenia bo widac ze na siłę tylko szukasz potwierdzenia swoich praktyk a nie szukasz prawdy

Zmieniony przez - wincol w dniu 2021-11-22 14:12:33
2
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium