SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

do 1000zł miesięcznie, jaki w miarę bezpieczny zestaw na stagnację w spalaniu?

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 1624

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Szacuny 1 Napisanych postów 48 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 244
Cześć

Dla zobrazowania sytuacji wklejam to co napisałem w temacie "SPALACZE/REDUKCJA: topik konsultacyjno-informacyjny "

. WIEK: 28
2. WAGA; 102 kg WZROST; 194 cm
3. CZAS REDUKCJI(do tej pory i planowany termin zakończenia): od 6 miesięcy, planowany termin, do czasu osiągnięcia celu
4. SZACOWANY POZIOM TŁUSZCZU(fotka sylwetki): https://www.dropbox.com/s/h1wilrr3l52yofn/20150331_151005.jpg?dl=0
5. POZIOM TŁUSZCZU W JAKI CELUJEMY: 10%
6. ZARYS DIETY I TRENINGU: 65%białko 25% węgli 10% tłuszczu, trening siłowy, co drugi dzień HIIT lub 40 minut aerobów (skakanka/orbitrek/stepper)
7. STAN ZDROWIA(choroby, problemy z ciśnieniem, leki etc.): zdrowy
8. WRAŻLIWOŚĆ NA KAWĘ/NAPOJE ENERGETYCZNE?: nie
9. STOSOWANE WCZEŚNIEJ PREPARATY: scorch, hyperdrive 3.0+, kofeina
10. STOSOWANE AKTUALNIE SUPLEMENTY: kofeina treca, witaminy vita min plus olimpu, gold omega 3 olimpu
11. STAZ TRENINGOWY: 7 lat
12. BUDŻET: do 1000zł miesięcznie
13. TREŚĆ ZAPYTANIA / OPIS PROBLEMU:

Od 1,5 miesiąca stagnacja, spadek wagi praktycznie zerowy, przez 6 miesięcy schudłem 28kg, ważyłem 130, teraz 102, celuję w 92kg, szukam czegoś do "ruszenia" organizmu ale jednocześnie stosunkowo bezpiecznego dla zdrowia, bez ekstremalnych rozwiązań ale przyznam że zależy mi bardzo na widocznych efektach do lipca :) . Gdybym wiedział że będzie taka mocna stagnacja napisałbym 2 miesiące temu, myślałem że w 8 miesięcy zetnę balast ale się przeliczyłem.... .Pracuję z domu więc mogę dostosować plan ćwiczeń dowolnie.

Pytałem znajomych i polecali mi poza ECA inne fajne środki ale pomyślałem że zapytam też tutaj o to co mogę zrobić w mojej sytuacji nie narażając się zbytnio na efekty uboczne. Budżet tak jak napisałem maksymalnie 1000zł miesięcznie i możliwie bez igieł :)
Ekspert SFD
Pochwały Postów 686 Wiek 32 Na forum 11 Płeć Mężczyzna Przeczytanych tematów 13120
Masz problem z przybraniem na wadze lub zgubieniem zbędnych kilogramów? Indywidualne plany dietetyczne i treningowe
  • 23 383 spalonych kg tłuszczu
  • 27 059 zbudowanych kg mięśni
Sprawdź więcej
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21122 Napisanych postów 250501 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304032
ankieta z tego działu i o cenach tutaj nie dyskutujemy

treningi,cykle,suplementacja,odchudzanie,masa pisz-treningirafal@gmail.com

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Sorry już się poprawiam. Zmieniłbym wcześniejszy post ale już nie mogę.

1. WIEK: 28 lat
2. WAGA: 102 kg
3. WZROST: 194 cm
4. WYMIARY:
-biceps: 42 cm
-klatka: 118 cm
-udo: 64 cm
-talia: 100 cm
5. STAŻ NA SIŁOWNI: 7 lat
6. DIETA:
-białko: 65%
-węglowodany: 25%
-tłuszcz: 10%
7. ILE I JAKIE PRZEBYTE CYKLE STERYDOWE: brak
8. TRENING: siłowy, co drugi dzień HIIT lub 40 minut aerobów (skakanka/orbitrek/stepper)
9. CEL CYKLU: redukcja do 10% poziomu tłuszczu
10. OSTATNI CYKL I ODSTĘP CZASOWY OD JEGO ZAKOŃCZENIA: brak
11. POZIOM BF%: ~ 20%
12. TENDENCJA DO TYCIA/CHUDNIĘCIA (typ budowy): chyba endomorfik
13. STAN ZDROWIA: zdrowy
14. SKŁONNOŚĆ DO ŁYSIENIA LUB POROSTU OWŁOSIENIA: tak, zarówno do łysienia jak i porostu owłosienia
15. PPM (podstawowa przemiana materii): nie wiem
16. WYNIKI SIŁOWE:
-klata: 120
-martwy ciąg: nie wiem
-przysiad: 140

PYTANIE:

Od 1,5 miesiąca stagnacja, spadek wagi praktycznie zerowy, przez 6 miesięcy schudłem 28kg, ważyłem 130, teraz 102, celuję w 92kg, szukam czegoś do "ruszenia" organizmu ale jednocześnie stosunkowo bezpiecznego dla zdrowia, bez ekstremalnych rozwiązań ale przyznam że zależy mi bardzo na widocznych efektach do lipca :) . Gdybym wiedział że będzie taka mocna stagnacja napisałbym 2 miesiące temu, myślałem że w 8 miesięcy zetnę balast ale się przeliczyłem.... .Pracuję z domu więc mogę dostosować plan ćwiczeń dowolnie.

Pytałem znajomych i polecali mi poza ECA inne fajne środki ale pomyślałem że zapytam też tutaj o to co mogę zrobić w mojej sytuacji nie narażając się zbytnio na efekty uboczne.

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2015-04-01 14:29:33
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 21122 Napisanych postów 250501 Wiek 43 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 1304032
jakiś termogenik/efka/joszka/clen coś z tego skoro złpałeś taki zastój to coś jest nie tak,ile jesz kcal teraz???

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Dzięki za szybką odpowiedź. 2000kcal głównie z serka wiejskiego (1500g) , z mięs jem łososia 2 razy w tygodniu, albo czasami kurczaka z papryką i cebulą w sosie pomidorowym. Z węgli jem placki z otrębami i na nie wrzucam serek wiejski, codziennie zawsze około 1 banan, do tego brokuły, buraki, czasami marchew (mało) z selerem podsmażona na oliwie. Może to dlatego bo cały czas jem to samo?

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2015-04-01 15:27:48
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
spowolniłeś metabolizm i to strasznie taką dietą drastyczną,przy takim niskim dawkowaniu to z wspomagania dał bym Joszkę bo by się sprawdziła.Lub podbił kcal w górę i dał więcej aero aby rozbujać metabolizm bo teraz jest on pewnie bardzo zwolniony.

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
Yohimbine? wiesz może w jakim sklepie można to dostać? Szukam google/ceneo i nie mogę znaleźć.

to jest to o czym tutaj mowa? http://www.sfd.pl/Yohimbine-t122004-s2.html

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2015-04-01 15:46:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 89 Napisanych postów 4187 Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 78971
jak dobrze poszukasz to znajdziesz.. j

poza tym ten serek to moglbys wyebać i dać normalną szame i białko dostarczac np. z mięsa, jajek(bialek) itp. a jak chcesz przeznaczac tyle hajsu to kup sobie do tego jakieś dobre białko w prochu i wypelniaj braki.. waga Ci nie leci bo robisz chałe w diecie, tylko i wylacznie

Zmieniony przez - NoIzZeR w dniu 2015-04-01 15:51:12

Impossible Is Nothing

Pomogłem ? Daj SOG'a :)

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ale ja jem mięso, minimum 2 a zwykle 3 razy w tygodniu,teraz dam więcej mięsa żeby było minimum 2400kcal. Co do białka to jak będę je pił zamiast jeść serek z otrębami to wyjdzie mi na to samo (sprawdzałem), zresztą mam białko, i wolę zjeść coś konkretnego niż wypić je z wodą...... jakie jest dawkowanie dla osoby z moją wagą/wiekiem?

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2015-04-01 15:55:55
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
serek to akurat bardzo sredni wybór daj jak wyżej mięso/ryby/jajka a twarożek do smaku.
Joszka 20 mg dziennie podawana np. na czco z dala od węgli ale u ciebie ich nie ma tak więc sprawdzis ie u ciebie

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Początkujący
ok to ostatnie pytanie, opakowanie ma czarne z czerwoną naklejką i info że z USA? czy gdzie indziej szukac?

Zmieniony przez - piotrek255 w dniu 2015-04-01 16:01:31
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

slaws-powrót do żywych:)

Następny temat

Nandrobolin 250 jaki tesc ?propionat?