SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7275004

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 14985 Napisanych postów 31298 Wiek 36 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 211958
Coś dużo tego caba przy tej dawce trenu . Ja tyle daje przy 500mg DD 0,5 co 14 dni.
W pon idzie ostatni shot DD i później właśnie dam tren e 200mg
Zobaczę jak to u mnie będzie wyglądać .

omerta 2

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
Może kolega ma tendencje do podwyższonej prolki?
We wcześniejszym wpisie chodziło mi o to,czy częstsze podawanie mniejszej dawki caba (jak np. w przypadku IA) nie będzie lepszym rozwiązaniem - mniejsze wahania poziomu prolki. No i czy szybkie zbicie wysokiej prl większą dawką cabasera nie będzie przynosiło ze sobą jakichś odczuwalnych sajdów? Bo powszechnie wiadomo, że duże wahania hormonów nie są pożądane, więc teoretycznie tyczy się to również prolki... Takie rozkminy od rana
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Dawkowanie to sprawa indywidualna

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 2219 Napisanych postów 12651 Wiek 38 lat Na forum 17 lat Przeczytanych tematów 170696
Żubroń
Przy okazji, cabas ćwiartka e7d a 1/2 e14d? Któryś sposób będzie lepszy? Zawsze mnie ciekawiło, jak szybko odbija prolka... Bo cabaser zbija szybko, więc sposób podawania co 2 tyg sugeruje, że prl rośnie wolno. Dobrze myślę?


Dawka nie ma wplywu na dlugosc dzialania, czy weźmiesz ćwierć, pół czy cala, prolka trzymana będzie ok 10-14, dawka tutaj decyduje tylko o skutecznosci zbijania poziomu prl
2

Brak podpisu

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1471 Napisanych postów 1370 Wiek 48 lat Na forum 7 lat Przeczytanych tematów 165569
No racja, sorki, wreszcie doczytałem - aktywność środka: do 14 dni. Dzięki
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 524 Napisanych postów 3303 Wiek 42 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 130901
AdamKO84
Od caby to nie ma chyba nic mocniejszego na prolke.


Tak racja, lek bardzo mocno zbijajcy i skutecznie a przy tym opakowanie styka na dlugo. Ja osobiscie jak mam malo wybita prolke to laduje bromo. Ludzie zazwyczaj za nim nie przepadaja, bo bole glowy czasem wystepuja no ale przy nim latwiej mi wyregulowac prolke i nie zejsc tez za nisko. Ale to jak u wiekszosci sprawa indywidualna... A jak wiecej nandro leci to wtedy caba i kombinuje z dawka.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 249 Napisanych postów 1798 Wiek 31 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 21321
Witam Panowie kiedyś widziałem opinie kogoś i kilku osób ze można dać delikatny podkład z metki pod redu,chciałem tak zrobić co powiecie na 15mg ed metanabolu na okres 12tyg? Pewnie chcecie wiedzieć czemu nie teść chciałem zrobić przerwę od saa min pół roku,druga sprawa chce tylko chodź trochę potrzymać mięsień do tego dorzucam GW dlatego myśle o małej dawcę nic więcej nieoczekuje poza poprawa samopoczucia i antykatabolizmem
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Daje się ale IMO lepiej trochę testa. Tak czy tak walisz saa, to co to za odpoczynek to lepiej pykac po 200mg testa ew, niż ta metę szamać.
1

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
Jak koksowales i budowales na saa to redu bez saa lub na małej ilości saa to strzał w kolano

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 34918 Napisanych postów 89861 Wiek 39 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 940248
Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium