SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7412093

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16204 Napisanych postów 18120 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196709
Tu Snara ma rację. M9ja mama ma ostra astme, chorobowy sercowo-naczyniowe, cukrzyce i w ogóle wszystkie choroby świata. Znowu miała problem z zakrzepica i przyjęli ją u lekarza jako nagły przypadek, dali heparyne na miesiąc i potem kazali iść do lekarza po tabletki alw żaden lekarz przez koronawirusa nie chciał jej przyjąć na już tylko dopiero na wrzesień. Poszła prywatnie za 250pln, od razu zrobili doplera i nawet lekarz powiedział, żeby za 2 dni przyszła do niego do przychodni na NFZ to bez kolejki ją przyjmie i wpisze recepty ze zniżką. To jest też chooystwo bo gdyby nie zapłaciła to nie wiem co by zrobiła.
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16204 Napisanych postów 18120 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196709
A z tymi maskami to też jest różnie bo np znajomy ma sklep rowerowy i kiedyś nakupil od chińczyka pół garażu masek dla rowerzystów takich konkret co ponoć są dobre( nie znam sie)i leżało mu to w garażu przez ponad rok. Teraz sklep mu zamknęli A czynsz musi płacić to przynajmniej sprzedał te maseczki z duza marżą żeby jakoś przeżyć
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 39975 Napisanych postów 45654 Wiek 46 lat Na forum 19 lat Przeczytanych tematów 225268
Dlatego uważam ,że cała służba zdrowia powinna być płatna. Plus prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Może z paroma wyjątkami. A nie ,że ludzie sie zrzucają całe życie a na końcu jak Twoja mam i tak musi płacić.
4
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 16204 Napisanych postów 18120 Wiek 41 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 196709
Ciężki temat do dyskusji. Ja pomimo tego że mam jednoosobową działalność gospodarczą i nie lubię robić co miesiąc przelewów na 1500 do zusu, to jednak jestem za utrzymaniem tej instytucji i "bezpłatnej " służby zdrowia.
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
kosta83
A z tymi maskami to też jest różnie bo np znajomy ma sklep rowerowy i kiedyś nakupil od chińczyka pół garażu masek dla rowerzystów takich konkret co ponoć są dobre( nie znam sie)i leżało mu to w garażu przez ponad rok. Teraz sklep mu zamknęli A czynsz musi płacić to przynajmniej sprzedał te maseczki z duza marżą żeby jakoś przeżyć


Maski jak kazdy biznes,jest okazja zarobic to niech ludzie zarabiaja.choc gowno daja ale jak barany chca.

W 99% ludzie cos robia by zarobic,
Jeden pcha syf do kielbasy,a drugi koks miesza,trzeci mete waluje.

Ja sie wychowalem na prostych zasadach dymaj ty bo cie wydymaja.

Ludzie musza zrozumiec ze sa sami i nikt im nie pomoze .

A teraz mamy najlepszy przyklad.
Placiles podatki niewolniku to teraz jedynie masz prawo siedziec w domowym wiezieniu.

Bez wojny pozamiatali ludzi
2

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1180 Napisanych postów 959 Wiek 43 lat Na forum 12 lat Przeczytanych tematów 31227
Nic dodać, nic ująć!

Najpotężniejszą siłą we wszechświecie jest SIŁA WOLI

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
te maski sa tylko po to, zeby ludzie mniej panikowali to ze ktos kupil taniej i chce sprzedac drozej, to odrazu trzeba takiego delikwenta zaj**ac ?? przecie tak dziala caly swiat hahaha

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 3988 Napisanych postów 9621 Wiek 45 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 407794
Harold
Dlatego uważam ,że cała służba zdrowia powinna być płatna. Plus prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Może z paroma wyjątkami. A nie ,że ludzie sie zrzucają całe życie a na końcu jak Twoja mam i tak musi płacić.


Ja kiedyś też tak myślałem. Tylko co z takimi co nie będą mieli na leczenie. OK. dobór naturalny, słabszy odpada. Ale to przy okazji siewcy zarazy (to chyba z DiabloII) by byli.

Myślenie mi się zmieniło jak zacząłem w DE pracować. Tam to jakoś działa. Kilka kas chorych, które się biją o klienta. Kwoty za ubezpieczenie o połowę mniejsze. Każdy specjalista za darmo, jedyne za co dopłacam to ściąganie kamienia (50 ojro). Za opakowanie ramiprilu na nadciśnienie płacę 5 ojro - starcza na pół roku. W PL bym zapłacił ok 120zł.

Czyli kierwa można tylko tak mi się wydaje, że ktoś tu źle rządzi
2

OnGear

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Krzychu79
Harold
Dlatego uważam ,że cała służba zdrowia powinna być płatna. Plus prywatne ubezpieczenie zdrowotne. Może z paroma wyjątkami. A nie ,że ludzie sie zrzucają całe życie a na końcu jak Twoja mam i tak musi płacić.


Ja kiedyś też tak myślałem. Tylko co z takimi co nie będą mieli na leczenie. OK. dobór naturalny, słabszy odpada. Ale to przy okazji siewcy zarazy (to chyba z DiabloII) by byli.

Myślenie mi się zmieniło jak zacząłem w DE pracować. Tam to jakoś działa. Kilka kas chorych, które się biją o klienta. Kwoty za ubezpieczenie o połowę mniejsze. Każdy specjalista za darmo, jedyne za co dopłacam to ściąganie kamienia (50 ojro). Za opakowanie ramiprilu na nadciśnienie płacę 5 ojro - starcza na pół roku. W PL bym zapłacił ok 120zł.

Czyli kierwa można tylko tak mi się wydaje, że ktoś tu źle rządzi


U mnie w Danii tez w miare ok

Placisz podatki to masz.
Socjal na bezrobociu.
Sluzba zdrowia
Emerytura
Fakt moglo byc lepiej.

Ale w Polsce to z kazdej strony porazka

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lordknaga Doradca
Ekspert
Szacuny 5421 Napisanych postów 15444 Wiek 40 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 388589
ci co nie maja, to maja za darmo z socjalem, ktory pobieraja, za to ze nie pracuja ale kolejki jak w nfz...

zalezy od kraju, u mnie tak wlasnie jest, ze ci maja za darmo a ja jak mam swoje ubezpieczenie w zaleznosci od jego poziomu, moge isc do kazdego specjalisty odplatnie ale ubezpieczalnia mi odda za wizyte i za leki a ile % szmalu odda, zalezy walsnie od poziomu ubezpieczenia

http://www.sfd.pl/Lordknaga_blogo_galeria-t1129580.html

LORDKNAGA - MOJA PRZYGODA Z CROSSFITEM - sponsored by reebok

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium