SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7414807

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
tak, 6g aakg przed snem to dla mnie obowiazek
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1681 Napisanych postów 3713 Wiek 44 lat Na forum 16 lat Przeczytanych tematów 39285
Cayek
No właśnie, a dla bezpieczeństwa serducha można dać 2-3x dziennie AAKG, Acard x1 i to wszystko żeby "tunel" był zwyczajnie cały dzień "szerszy" i krew sobie swobodniej płynęła.

A jak już się odczuwa skutki wywalonych parametrów to wtedy nattokinaza czy ip6 itp.
Ale upusty często dają chwilowy efekt po czym jest jeszcze gorzej.



Zmieniony przez - Cayek w dniu 2021-04-15 16:33:34


Dlaczego jest gorzej po upustach? U zdrowych moze byc odbicie...u nas i tak szpik napierdziela krwinek i tak. Nie wiem ale ja to nie wierze w zadne natto itd..to znaczy nie jestem w stanie sobie wyobrazic na jakiej zasadzie to mialoby dzialac...ze niby natto albo ip6 zabijaja RBC? Bo jesli nie robia tego to moj chlopski rozum nie ogarnia jak mialoby pomoc :) a wolalbym zrec cos niz upusty robic ale probowalem i dupa..nic nie dziala u mnie. Biore natto tylko zeby zakrzepow nie bylo.

POWERED BY ...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 775 Napisanych postów 736 Wiek 43 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 10212
F1 saa nie dla ciebie widocznie

Bierzesz jak dziecko , wyglądasz jak dziecko...

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 112 Napisanych postów 544 Wiek 36 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 20272
a IP6 ile bierzecie mg ?
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
Nattokinaza i ip6 to coś co mi z miejsca poleciła moja podopieczna doktor na gęsta krew od bolda.

Ziom, upust to tak jakbyś się wykrwawial. Organizm będzie się starał to z miejsca nadrobić. Rzadko się zdarza by nie wracało to szybko do stanu z przed

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
dokladnie. organizm bedzie nadrabial starty i robi to wrecz z nadwyzka. bardzo latwo mozna doprowadzic sie do sytuacji, w ktorej bedzie trzeba upuszczac krew regularnie.

ip6 roznie, zacznij sobie od 500mg i badaj rowniez, biorac ip6, zelazo
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
Akard profilaktycznie to tez średni pomysł ze względu na jego wpływ na ściany tętnic. Raczej właśnie natto bym dał
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Znawca
Szacuny 42 Napisanych postów 91 Wiek 35 lat Na forum 11 lat Przeczytanych tematów 24995
Headspace
a IP6 ile bierzecie mg ?


2g ip6 300natto test700/deka500
Wyniki na granicy norm, zelazo w połowie. Wszystko stoi w miejscu.
Każdy testuje na sobie, wiadomo
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1214 Napisanych postów 1582 Wiek 35 lat Na forum 3 lata Przeczytanych tematów 7060
jednak z ip6 trzeba uwazac i zaczac od 500mg i stopniowo zwiekszac podpierajac sie badaniami
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 5123 Napisanych postów 13126 Wiek 28 lat Na forum 10 lat Przeczytanych tematów 771230
dmq92
Akard profilaktycznie to tez średni pomysł ze względu na jego wpływ na ściany tętnic. Raczej właśnie natto bym dał


A co niby takiego złego robi coś co każdy kardiolog przypisuje profilaktycznie nawet ludziom bez problemów?


Zmieniony przez - Cayek w dniu 2021-04-15 17:47:12
1

"Wszystko co teraz potrzebujesz to odrobina wyobraźni...Wasza wyobraźnia czy w to wierzycie czy nie, jest zwiastunem szczęścia jakie zagości w waszym życiu. Jeśli nie jesteś w stanie wyobrazić sobie tego jak może być, to nie oczekuj, że kiedykolwiek to ujrzysz spoglądając w lustro"

Dziennik treningowy:
http://www.sfd.pl/[BLOG]_Cayek__Road_to_Aesthetics_2015/16_-t1062933.html

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium