SFD.pl - Sportowe Forum Dyskusyjne

Dyskusje o żarciu ,treningu i innych czynnikach przełamujacych stagnacje .

temat działu:

Doping

Ilość wyświetleń tematu: 7274818

Nowy temat Wyślij odpowiedź
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
Nie wiem czy można to nazwać leczeniem wziąłem tylko Neobianacid zioła I gastrotuss saszetki bo rozbił żoładek poszedłem do rodzinnego dala skierowanie na gastro które mam za miesiąc a bole się zaczęły właśnie jakiś czas po odstawieniu octu bo piłem regularnie i problemów nie było a odstawilem tak o bo raz zapomniałem i po fakcie wszystko się zagrało bole zoladka z niedokwasoty bo żarcie było ciężko prsetrawic a po odstawbiu zobojetniaczy kwasu już całkowicie trawienie padło, dałem ocet i cytrynę, bole przeszły, trawienie po 3.dniach już lepsze myślę że z dnia na dzień się poprawi jak żoładek zatrybi na nowo
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 959 Napisanych postów 2729 Wiek 29 lat Na forum 13 lat Przeczytanych tematów 46484
snara
dmq92
A gastro to bdb decyzja. Warto sprawdzoc niz potem plakac...


Dobra tylko szkoda ze potem gastrolodzy daja zestaw ipp + inne a to nie pomoze a o innych metodach typu zajwaszanie itd nawet nie chca slyszec.

Jedynie warto gastro czy czos powaznego nie urodzilo sie


Rodzinny już mi odrazu IPP chciał dać a z mojego doświadczenia parę miejscu temu brałem i to samo trawienie na parę tygodni wyłączone i meczarnia tego gowna to nigdy nietke , leży jeszcze paczka 40mg i 20mg.i się kurzy do.kosza poleci
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 13140 Napisanych postów 18874 Wiek 32 lat Na forum 14 lat Przeczytanych tematów 339452
ryba266
Chwileczkę bo z co niektórych wypowiedzi można wywnioskować że ocet jabłkowy jest zły? W sensie szkodliwy? Pytam bo może czegoś nie wiem?
Sam mam w domu ocet jabłkowy taki ze sklepu ze zdrową żywnością, nie najtańsze g**** z marketu w promocji. Nie pije go łyżkami czy tam szklankami na jakąś dolegliwość, ale czasem "chlapnę" do sałatki czy na pomidory.


Ja tam wole kwas z akumulatora. Dobrze przepala
2
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
ryba266
Chwileczkę bo z co niektórych wypowiedzi można wywnioskować że ocet jabłkowy jest zły? W sensie szkodliwy? Pytam bo może czegoś nie wiem?
Sam mam w domu ocet jabłkowy taki ze sklepu ze zdrową żywnością, nie najtańsze g**** z marketu w promocji. Nie pije go łyżkami czy tam szklankami na jakąś dolegliwość, ale czasem "chlapnę" do sałatki czy na pomidory.

Sam jestem ciekaw szkodliwosci ?
Bo pierwszy raz sie z taka wypowiedzia spotkalem.

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1323 Napisanych postów 1407 Wiek 30 lat Na forum 4 lata Przeczytanych tematów 51615
Kanał pod mikroskopem puszczam sobie maratony i nie zawsze zapamiętam, pamiętam tak ocet jabłkowy nadużywany może uszkadzac mechanicznie żołądek, nie służy do zakwaszania żołądka, od tego jest pompa protonowa, a nie szamanizmy rodem z baśni snary, co do samej szkodliwości octu jablkowego, nikt nie będzie produkował go ze świeżych jabłek nawet eko, bio super, tylko że spadow, nadpsutych na dodatek. Popsute jabłka zawierają jakąś tam toksyne, której nawet kwas nie zabija, ta substancja odpowiada m.in za to, że wino proste lepiej kopie :) i tak jak wincol napisał, jakby pół świata jadło kal, to też by to było mądre?


Zmieniony przez - Wojmir28 w dniu 2019-11-21 20:51:40
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Wojmir28
Kanał pod mikroskopem puszczam sobie maratony i nie zawsze zapamiętam, pamiętam tak ocet jabłkowy nadużywany może uszkadzac mechanicznie żołądek, nie służy do zakwaszania żołądka, od tego jest pompa protonowa, a nie szamanizmy rodem z baśni snary, co do samej szkodliwości octu jablkowego, nikt nie będzie produkował go ze świeżych jabłek nawet eko, bio super, tylko ze


No i wszysko jasne pan bazuje na rysku
Pod mikroskopem no i wiecej nie mam pytan.

Dobrze ze sam w tej basni nie zyje :)

Co znawco zrobisz jak pod mikroskopem usuna z yt twoja wiedza i Swiat sie zawali :)

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 1102 Napisanych postów 10679 Wiek 43 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 58732
Pompa protonowa od zakwaszania ?

snara

...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
pamietajmy ze ipp blokuje wydzielanie kwasu solnego w kosciach i sercu nie tylko w zoladki i zwieksza ryzyko zawalu 25 % to gowno zabija mase ludzi


Zmieniony przez - Cycu_ś w dniu 2019-11-21 20:55:10
1
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
Ekspert
Szacuny 590 Napisanych postów 2265 Wiek 34 lat Na forum 15 lat Przeczytanych tematów 30051
ale hajs lekarzom i koncernom farm. musi sie zgadzac
...
Napisał(a)
Zgłoś naruszenie
lodzianin1 Moderator
Ekspert
Jest liderem w tym dziale Szacuny 94128 Napisanych postów 363965 Wiek 48 lat Na forum 18 lat Przeczytanych tematów 1667697
W części przypadków ipp jest niezbędne, przy ipp warto dorzucić prokit trawienie robi się wtedy jak burza

treningi,suplementacja,odblokowanie [email protected]

Nowy temat Wyślij odpowiedź
Poprzedni temat

HTZ jednak wyszło inaczej

Następny temat

PL Realia - czyli co warto brać

WHEY premium